Lipnios juostos

 • Black Magic dvipusė lipni juosta 5m.
  14.00€

  Produkto kodas: ACS

  Būsena: Prekyboje

  Apibūdinimas:Juosta stipriai išlaiko daiktus savo vietoje neslystant.Daugkartinis panaudojimas iki 100 kartų, ekologiškas ir taupus.Plaunamas. Jei juosta purvina, tiesiog ją nuplaukite po švariu vandeniu ir natūraliai išdžiovinkite, tada ji bus tokia lipni ir švari kaip nauja.Lengva užklijuoti ir nulupti rankomis, nepaliks jokių..
 • Lipni juosta (1,25 / 2,5 / 5 cm x 9,1m)
  0.75€

  Produkto kodas: MicTap

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Prekės savybės- Švelnus odai- Be latekso ir alergenų - Medžiaga laidi orui- Saugiai pritvirtinama prie drėgnos odos...
 • Lipni juosta (1cm)
  1.50€

  Produkto kodas: INVIDJFN

  Būsena: Laikinai neturime

  Lipni juosta (1cm) ..
 • Lipni juosta gripui (2.5cm)
  3.20€

  Produkto kodas: IEVNR

  Būsena: Laikinai neturime

  Lipni juosta gripui (2.5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rankenėles ki..
 • Prekyboje
  Lipni juosta gripui (5cm)
  Lipni juosta gripui (5cm)
  3.50€

  Produkto kodas: COVEGRI

  Būsena: Prekyboje

  Lipni juosta gripui (5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rankenėles kiek..
 • Lipni juosta gripui su raštais (5cm)
  3.50€

  Produkto kodas: COVEGRIc

  Būsena: Prekyboje

  Lipni juosta gripui su raštais (5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rank..
 • Po procedūrinė apsauginė plėvelė 10m
  25.00€

  Produkto kodas: ACS115

  Būsena: Prekyboje

  1. Šalina vandens perteklių, nešvarumus ir mikrobus, tačiau leidžia odai kvėpuoti.2. Pagreitina gijimą ir sumažina perštėjimą.3. Lengvas ir lankstus, užtikrinantis maksimalų komfortą.4. Gali būti pjaustomas, kad tiktų bet kokio dydžio tatuiruotei.5. Dydis: 10 x 10000cm / 15 x 10000cm..
 • Tatu-Derm apsauginė plėvelė
  34.00€

  Produkto kodas: Tatu-Derm

  Būsena: Prekyboje

  Tatu Derm - kvėpuojanti apsauginė plėvelėTatu Derm yra skaidri, vandeniui atspari apsauginė plėvelė, skirta tatuiruočių apsaugai. Plėvelė apsaugo naują tatuiruotę nuo trinties, infekcijų ir sukuria drėgną gydomąją terpę.Tatu-Derm 1 ritinys, 6 "x 180" colių (15 x 457 cm).Steriliai įpakuota. Vienas ritinys padengia vidutinišk..
Scroll
1