Lipnios juostos

 • Apsauginė plėvelė
  21.80€

  Produkto kodas: BARFIL

  Būsena: Prekyboje

  Apsauginė plėvelė. 1200 lapų (4 "x 6") ritinėlis kartono dozatoriaus dėžutėje, spalva- mėlyna.Plėvelė turi lipnią atramą, ją lengva naudoti, ji gali būti supjaustoma arba formuojama įvairiomis formomis ir dydžiais.Plėvelė padeda apsaugoti paviršius nuo aplinkos teršalų. Ją lengva pritaikyti įvairiems paviršiams, bei lengva nuimt..
 • Apsauginė plėvelė 1vnt.
  23.00€

  Produkto kodas: BFT

  Būsena: Prekyboje

  Ši apsauginė plėvelė suteikia universalią apsaugą įvairiems paviršiams nuo įvairių teršalų. Perforuotus lakštus lengva nuplėšti. Galimos mėlyna ir skaidri spalvos. Taikomas beveik bet kokiam paviršiui nepaliekant likučių.10 cm x 8 cm perforuoti lakštai, 1200 lakštų kiekviename ritinyje...
 • Apsauginės plėvelės dozatorius
  29.00€

  Produkto kodas: BFB

  Būsena: Laikinai neturime

  Apsauginės plėvelės dozatorius skirtas apsaugoti apsauginę plėvelę nuo dulkių bei pagerina darbo efektyvumą.- Aukštos kokybės su CE ir FDA sertifikatu.- Tvirta ilgalaikė konstrukcija- Akrilas leidžia lengvai matyti turinį- Medžiagos: akrilas ir polietilenas- Dydis: D240mmxW135xH175mm..
 • Black Magic dvipusė lipni juosta 5m.
  14.00€

  Produkto kodas: ACS

  Būsena: Prekyboje

  Apibūdinimas:Juosta stipriai išlaiko daiktus savo vietoje neslystant.Daugkartinis panaudojimas iki 100 kartų, ekologiškas ir taupus.Plaunamas. Jei juosta purvina, tiesiog ją nuplaukite po švariu vandeniu ir natūraliai išdžiovinkite, tada ji bus tokia lipni ir švari kaip nauja.Lengva užklijuoti ir nulupti rankomis, nepaliks jokių..
 • BROWGURU plėvelė anestetikams
  3.90€

  Produkto kodas: BGURUpa

  Būsena: Laikinai neturime

  „Browguru“ siaura 35 mm plėvelę, specialiai sukurta antakių ir lūpų procedūroms. Plėvelę taip pat galima naudoti laminuojant ar dažant antakius, siekiant, kad dažas kuo geriau įsiskverbtų į odą...
 • Lipni juosta (1,25 / 2,5 / 5 cm x 9,1m)
  0.75€

  Produkto kodas: MicTap

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Prekės savybės- Švelnus odai- Be latekso ir alergenų - Medžiaga laidi orui- Saugiai pritvirtinama prie drėgnos odos...
 • Lipni juosta (1cm)
  1.50€

  Produkto kodas: INVIDJFN

  Būsena: Laikinai neturime

  Lipni juosta (1cm) ..
 • Lipni juosta gripui (2.5cm)
  3.20€

  Produkto kodas: IEVNR

  Būsena: Laikinai neturime

  Lipni juosta gripui (2.5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rankenėles ki..
 • Lipni juosta gripui (5cm)
  3.50€

  Produkto kodas: COVEGRI

  Būsena: Prekyboje

  Lipni juosta gripui (5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rankenėles kiek..
 • Lipni juosta gripui su raštais (5cm)
  3.50€

  Produkto kodas: COVEGRIc

  Būsena: Prekyboje

  Lipni juosta gripui su raštais (5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rank..
 • Plėvelė anestetikams
  3.00€

  Produkto kodas: TAPEANES

  Būsena: Prekyboje

  Plėvelė anestetikams Plotis: 40 mm Ilgis: 200 m   ..
 • Plėvelė anestetikams (38mm X 100m)
  2.50€

  Produkto kodas: PTape

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Po procedūrinė apsauginė plėvelė 10m
  25.00€

  Produkto kodas: ACS115

  Būsena: Prekyboje

  1. Šalina vandens perteklių, nešvarumus ir mikrobus, tačiau leidžia odai kvėpuoti.2. Pagreitina gijimą ir sumažina perštėjimą.3. Lengvas ir lankstus, užtikrinantis maksimalų komfortą.4. Gali būti pjaustomas, kad tiktų bet kokio dydžio tatuiruotei.5. Dydis: 10 x 10000cm / 15 x 10000cm..
 • Skin Monarch plėvelė anestetikams (42 mm x 200 m) 1vnt.
  3.90€

  Produkto kodas: SMwr

  Būsena: Laikinai neturime

  Medžiaga: medicininis PE plastikasSvoris: 70 gramųDydis: 42 mm x 200 m..
 • Sorry Mom Apsauginė Tattoo plėvelė
  7.00€

  Produkto kodas: tattooF

  Būsena: Laikinai neturime

  Apsauginė tatuiruočių plėvelė, skirta tatuiruotei- Neperšlampama- Kvėpuojanti- Lengva išmatuoti ir pritaikyti- Puikiai tinka aktyviam gyvenimo būduiŠi pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų - prisidėkite prie švaresnės planetos...
 • Tatu-Derm apsauginė plėvelė
  34.00€

  Produkto kodas: Tatu-Derm

  Būsena: Prekyboje

  Tatu Derm - kvėpuojanti apsauginė plėvelėTatu Derm yra skaidri, vandeniui atspari apsauginė plėvelė, skirta tatuiruočių apsaugai. Plėvelė apsaugo naują tatuiruotę nuo trinties, infekcijų ir sukuria drėgną gydomąją terpę.Tatu-Derm 1 ritinys, 6 "x 180" colių (15 x 457 cm).Steriliai įpakuota. Vienas ritinys padengia vidutinišk..
Scroll
1