Skin Monarch Classic linijos Vantablack akių kontūro pravedimo pigmentas 5-10 ml.

  • 28.00€
  • Gamintojas: Skin Monarch
  • Prekės kodas: Vantablack
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Skin Monarch Vantablack akių kontūro pravedimo pigmentas 5-10 ml.

Skin Monarch - prekinis ženklas kuriuo galite pasitikėti.

Aukščiausios kokybės juodos spalvos akių kontūro pravedimo pigmentas. Smulkios pigmento molekulės pagreitina pigmento įvedimą ir mažina trauma audiniams, nes procedūrą atliekame greičiau. Tai garantuoja, kad po procedūrinis gyjimas bus greitesnis ir daugiau liks pigmento audiniuose. Juodžiausias pigmentas rinkoje , nereikia maišyti su korektoriais tokiais kaip "oranžinis", nes mūsų pigmentas sugijus, nemėlynuoja ir nepilkuoja. Laikui bėgant kinta tik spalvos intensyvumas. 


Štai dar keletas priežaščių, kodėl mūsų pigmentų furmulės yra geriausios:

Didelis pigmentų miltelių tankis.

Mūsų pigmentai turi aukščiausią šviesos atsparumo įvertinimą (8).

Didžiausias atsparumas kraujui (5)

Dėl pigmentų elektrinio pasipriešinimo vandeniui, mūsų formulės su etilo alkoholiu dėl

geresnio drėkinamojo efekto - geresniam pigmento įvedimui.

Mūsų pigmentų sudėtyje nėra izopropilo alkoholio, kuris gali nudeginti rageną, jei jis patenka į akis.

Mūsų pigmentai atitinka visus saugos reikalavimus ir buvo atliekami visi reikalingi testai pagal Europos Tarybos rezoliuciją ResAP (2008)


Naudoti tik pažengusiems meistrams!

Ingredientai:

Sterilus vanduo (aqua), glicerinas, etilo alkoholis, pigmentas CI#77266,

Pakuotės dydis 5 arba 10 ml


Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1