Skin Monarch akademija pristato naujausią permanentinio makiažo aparatą Royal Power 400, tai aparatas ieškantiems geriausio ir patikimiausio!

Aparatas yra sukurtas profesionaliam naudojimui, siekiantiems maksimalių rezultatų savo srityje!

Minimali vibracija, o pigmentas giliai įvedamas net ir į storiausią odą. 

Elegancija ir tobulumas viename!

Privalumai:

  • 8 - 10 žingsnių reguliavimo programos;
  • 50 - 150 smūgių per sekundę;
  • Reguliuojasi adatos ilgis;
  • Įrenginys yra mažas, todėl labai patogu jį vežiotis;
  • Galima atlikti mezoterapijos procedūras;
  • Suteikiama tarptautinė garantija 24 mėnesiams.
  • Pagaminta Vokietijoje


Aparatas naudojamas ir mezoterapijai su adatomis ir BE ADATŲ elektroforezės būdu – tai pati naujausia technologija grožio pasaulyje, padedanti atjauninti veido odą. Veikimo principas pagrįstas tuo, kad vitamininiai koncentratai, hialuronas, kolagenas yra įvedami į kūno ar veido odą (0,5 mm gylyje), tokiu būdų skatinami veido odos atsinaujinimo procesai. 

#SkinMonarchRoyalPower400

#SkinMonarchAcademy

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1