Apibūdinimas:

Antakių priežiūros rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl jis yra tvirtas. Jame yra 7 skirtingi įrankiai, galintys patenkinti jūsų antakių formavimo poreikį, įskaitant pincetą, žirkles, antakių šepetėlį / šukas, antakių skustuvą ir kita.

Funkcija:

- Spalva: juoda

- Medžiaga: nerūdijantis plienas, plastikas.

- Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Antakių priežiūros priemones sunku sulaužyti.

- Kalibruotas tikslumas. Su priemone galima lengvai ir efektyviai suformuoti antakius.

- Į rinkinį įeina 7 skirtingi įrankiai ir laikymo dėklas.


Rinkinį sudaro:

Antakių pincetas 8,3 cm

Antakių pincetas 9,6 cm

Antakių pincetas su šukomis 10 cm

Žirklės 8,9 cm

Žirklės su šukomis 12,9 cm

Antakių skustuvas 10,6 cm

Antakių šepetėlis / šukos 10 cm

Dėklas 15.7 x 10,5 x 2,8 cm 

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1