Dažnai pirkta kartu

Skin Monarch anestetinis gelis 30 ml.
+
Skin Monarch Avant-Garde linijos lūpų pigmentai 5 ml.
+
Skin Monarch prieš procedūrinis anestetikas (30 / 60 g.)

129.00€

Anestetikas mažina skausmą procedūros metu. Tai galingas anestetikas tinkantis antakių, akių bei lūpų procedūroms.

Anestetiko sudėtyje yra Tetracain 19%, Lidocaine 4%, Benzocaine 19%

TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI

ĮSPĖJIMAS: Vengti tiesioginio kontakto su akies obuoliu. Jei kontaktas įvyktų nedelsiant plauti su steriliu tirpalu.

Anestetiką naudoti procedūros metu, kad pratęstumėte anesteziją.  Tepant produktą ant odos būtina mūvėti pirštines ir naudoti aplikatorių. 

www.skinmonarch.com/shop

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1