Skin Monarch Avant-Garde linijos pigmentai antakiams 5 ml.

  • 35.00€
  • Gamintojas: Skin Monarch
  • Prekės kodas: Avant-GardeE
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Skin Monarch Avant-Garde linijos pigmentai antakiams 5 ml.

Avantgarde linija, tai naujos kartos pigmentai  pagaminti lengvesniam įvedimui į odą.

Šioje pigment linijoje sumaišytas organinins ir neorganinis pigmentai, tad galėsite atlikti šias technikas: Pixel, Shading, Ombre, trichopigmentation, Microblading.

Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje. Speciali formulė sukurta siekiant pagreitinti įvedimą, o sugijus išliekamumas, net 60 – 80 %.

Šie pigmentai yra vientisos konsistencijos ir stabilios spalvos, tai padeda greitesniam gijimui. Pigmentas yra smulkios molekulinės masės, todėl skverbimasis į odą lengvesnis, maziau pažeidimų procedūros metu kas turi teigiama efektą odos gijimui ir greitesniam odos atsistatymui. Pigmnetai atrodo naturaliai ir ilgiau išlieka odoje.

Avant – Garde linijos pigmentai tinka šioms permanentinio makiažo technikomis:

PIXEL

OMBRE SHADING

TRICHOPIGMENTATION

MICROBLADINGPigmentas iškarto pasisavinamas į epidermį ir įgauna idealų spalvos intensyvumą per  kelias dienas. Labai koncentruotas pigmentas turi aukštą spalvingumo tankį, tad net viršutiniuose odos sluoksniuose pigmentas įvedamas.

Mūsų pigmentai atitinka visus saugos reikalavimus ir buvo atliekami visi reikalingi testai pagal Europos Tarybos rezoliuciją ResAP (2008)

Pagaminta Vokietijoje

Kiekis: 5ml

 

 Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1