Skin Monarch Avant-Garde linijos lūpų pigmentai 5 ml.

  • 35.00€
  • Gamintojas: Skin Monarch
  • Prekės kodas: Avant-Garde1
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Skin Monarch Avant-Garde linijos lūpų pigmentai 5 ml.

Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje.

Geriausi pasaulio pigmentai permanentiniam makiažui sudėtyje neturi geležies, yra stabilaus intensyvumo ir išlieka ilgiau odoje.

Atliekant permanentinio makiažo procedūrą pigmentai yra labai svarbu, siekiant geriausio rezultato!

Pigmento granulė yra tik 2 mikronų dydžio, tad su juom lengva ir greita dirbti. Su šiuo pigmentu išgausite aukštą tankį, greitą spalvos įvedimą ir maksimalų jos įsisavinimą į odą. Mes naudojame tik tuos pigmentus, kurių medžiagų kokybę esame ištyrę akredituotos nepriklausomų tyrimų laboratorijos pagalba (pagal ResAP 2008 1). 

Pilnai organinių pigmentų linija visiem klientų skoniam.Kodėl rinktis Avant- Garde pigmentų liniją?:

Pigmento išliekamumas po gijimo 70%- 80%

Geresnis spalvos įsitvirtinimas odoje

Spalva nemigruoja, išbluksta tolygiai

Procedūros metu ne taip skausminga, kaip su kitais pigmentais dėl lengvesnio spalvos įvedimoAvant-Garde pigmentus galite naudoti su šiomis technikomis:

Ombre 

Pixel 

Magic shading

Powder and pearl lips.Pagaminta Vokietijoje

Kiekis: 5ml. 


Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1