Dažnai pirkta kartu

Serumas smakrui ir pagurkliui su liposomomis 5ml.
+
192 adatų titaninis dermaroleris (mezoroleris) 0.5 mm

13.05€

Serumas smakrui ir pagurkliui su liposomomis 5ml.3.55€

Serumo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda efektyviai sumažinti riebalų sankaupas smakro ir pasmakrės srityse.
Organinis silikonas pagerina kolageno bei elastinių skaidulų biosintezę, skatindamas epidermio ir dermos ląstelių regeneraciją. Medžiaga skatina lipolizę ir užkerta kelią laisvųjų radikalų formavimuisi, kurių pasekoje susidaro riebalų sankaupos.
Sudėtyje esantis Fosfocholinas dalyvauja keramidų virsme į sfingomieliną, taip lėtinami ląstelių senėjimo procesai.
Hialurono rūgštis atsakinga už odos drėgmę,  turi savybę pritraukti ir „užrakinti“ vandens molekules ląsteliniame lygmenyje.  Viena hialurono rūgšties molekulė geba surišti ir išlaikyti iki 500 vandens molekulių. Dėl to padidėja odos gyvybingumas, oda atgauna tamprumą, elastingumą – yra pagrindinis elementas ląstelių matricoje, dėl to akivaizdžia ima nykti raukšlės.
L karintinas yra biosintetinamas iš kitų amino rūgščių.
L-karnitinas, pavadintas "riebalus ryjančia molekule" tiesiogiai veikia lipidų metabolizmą. Pagrindinė L-karnitino metabolizmo funkcija yra riebalų oksidacijos stimuliavimas, todėl riebalai yra sudeginami ir neleidžiama jiems kauptis. Jis taip pat yra raumenų energijos šaltinis. Kitaip tariant, L- karnitinas padeda deginti riebalus, suteikia energijos raumenims ir neleidžia kauptis riebalams.
Svarbiausios funkcijos yra:
* Riebalų oksidacijos stimuliavimas;
* Riebalų ląstelių pavertimas energija;
* Didinamas širdies lipidų metabolizmas;
* Mažina cholesterolio kiekį.
Kofeinas įeinantis į serumo sudėtį intensyviai degina poodinius riebalus, todėl sparčiai mažėja jų sankaupos ir palaipsniui išnyksta celiulitas. Kofeinas tonizuoja ir šalina raumenų nuovargį.
Desoksikolatas veikia kaip emulsiklis, sujungia riebalų molekules su vandens ir padeda juos pašalinti. 
VEIKIMAS
Skatina lipolizę pasmakrės ir smakro srityse.

 

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras


Scroll