Roverhair New Pure Color Begins Ultra-Lift plaukų dažai 100 ml.

  • 6.50€
  • Gamintojas: Roverhair
  • Prekės kodas: RovLift
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Roverhair New Pure Color Begins Ultra-Lift plaukų dažai 100 ml.

Naujoviška spalvų gama PURE COLOR.

SAVYBĖS: Po dažymo plaukai tampa šilkiniai, purūs, spalva sodri, išsilaiko puikiai daugiau kaip 4 savaites ir plaunant neblunka ar nenusiplauna. 100 proc. žilų plaukų nudažymas.Didelis spalvų pasirinkimas.

Alavijo aliejus – turtingas mineralais ir amino rūgštimis, drėkina ir minkština plauka, todėl jie tampa minkšti ir sudrėkinti.
Makadamijos aliejus – jame gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių. Panašius aliejus gamina mūsų galvos odos liaukos, kad sukurtų natūralią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Kai šių medžiagų plaukuose trūksta, jie išsausėja, tampa pažeidžiami, netenka žvilgesio. Plaukai absorbuoja makadamijos aliejų labai greitai ir giliai, nes jis pakeičia natūralias medžiagas, kurių plaukai yra netekę dėl įvairių priežasčių.

Keratinas – suteikia plaukams lengvumo, purumo, atkuria plauko struktūra.

Kolagenas – natūralus baltymas, kuris sukuria tikrą apsauginį plaukų sluoksnį. Jis puikiai išlygina, saugo plaukus ir išlaiko juose reikiamą drėgmės kiekį, suteikia plaukams lankstumo ir aksominio švelnumo. Didina jų apimtį ir atnaujina pažeistą plauko sandarą atkurdamas natūralų lygumą.

Šis produktas nėra skirtas naudoti jaunesniems nei 16 metų asmenims. Plaukų dažikliai gali sukelti alergines reakcijas. Nenaudokite jei: - turite veido išbėrimą arba jautrią, sudirgusią ar pažeistą galvos odą. Išbandykite odos jautrumo testą 48 valandas prieš naudojant produktą. Venkite produkto kontakto su akimis ir oda.


Ši prekė skirta tik profesionaliems stilistams

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras


Scroll
1