Rejuville blakstienų serumas (3,5 ml.)

  • 49.00€
  • 70.00€
  • -30%
  • Gamintojas: Rejuvi
  • Prekės kodas: E
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Rejuville blakstienu serumas, serumas blakstienoms, blakstienu serumas skatinantis augima,

Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites.

Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas) Vitaminai ir maistinės medžiagos Maitina ir stimuliuoja šaknis.

Ingredientų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais! Produkto pardavimas patvirtintas visoje Europos sąjungoje! Be parabenų!

Ingredientai: Dejonizuotas vanduo, ženšenio ekstraktas, Ginkmedžio ekstraktas, Polygonum ekstraktas, Agelica ekstraktas, Kalcio pantotenatas, Niacinas, Dekspantenolis, Piridoksino hidrochloridas, Kalio sorbatas, Biotinas.

Ingredientų veiksmingumo aprašymai:

Ginkmedis: spartina blakstienų odos kraujotaką ir gerina medžiagų apykaitą. Dėl to plaukelių svogūnėliams tenka daugiau deguonies, vitaminų ir mineralų, reikalingų plaukeliams vystytis ir augti. Šis ekstraktas stimuliuoja blakstienų odos ląsteles, aktyvina jų regeneraciją. 

Ženšenių ekstraktas: atkuria pažeistus plaukelius, stiprina svogūnėlius, skatina plaukelius augti, normalizuoja liaukų veiklą, aprūpina plaukus maisto medžiagomis, saugo nuo drėgmės praradimo ir UV spindulių. 

Daugiažiedės rūgties  (Polygonum) šaknų ekstraktas: skatina plaukelių augimą, galingas antioksidantas. Taip pat skatina kraujo mikrocirkuliaciją odoje, gerina plaukelių folikulų ląstelių aprūpinimą maisto medžiagomis ir deguonimi, stiprina jas ir gerina jų struktūrą.

Angelica ekstraktas: (moteriškasis ženšenis), hidrolizuotas sojos baltymas. Hidrolizuoti sojų baltymai – aukštos kokybės augalinės kilmės baltymai. Šie baltymai sulaiko drėgmę plaukeliuose ir sudaro drėkinančią plėvelę. Sumažina plaukelių šiurkštumą ir skilinėjimą dėl sauso oro ar klimato sąlygų. 

Kalcio pantotenatas: stiprina plaukelių šaknų struktūrą ir stabdo plaukelių kritimą.

Niocinas: būtinas esant sulėtėjusiam plaukelių augimui ir susilpnėjus plaukelių struktūrai.

Dekspantenolis: sustiprina plaukelius ir nuramina pažeistą odą.

Biotinas: stiprina odą, plaukus, nagus ir jungiamuosius audinius.

 

Pakuotės užtenka 6 mėnesiams!

 
Naudojimas: Teptuku paskirstyti skystį ant viršutinio ir apatinio blakstienų paviršiaus nuo šaknų iki galiukų. Vengti kontakto su akimis. 5-10 minučių galite jausti nedidelį diskomfortą, gali truputį parausti oda. Pirmą savaitę naudokite vieną kartą per dieną, kas antrą dieną. Pripratus prie produkto naudokite kasdien, geriausia nakčiai. Sistemingas naudojimasis duoda rezultatus, kurie pasireiškia po kelių savaičių. Po 4-5 savaičių naudojimo, naudoti kartą per savaitę. Stenkitės išvengti patekimo į akis.

Produkto kiekis (3.5ml.)

Modelis nr.1

 
Modelis nr.2
 
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras


Scroll
1