Rejuvi kaklo atjauninimo rinkinys

  • 58.65€
  • 69.00€
  • -15%
  • Prekės kodas: RKJR
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Rejuvi kaklo atjauninimo rinkinys

Rejuvi kaklo atjauninimo rinkinys

Kaklo oda yra daug plonesnė negu veido ir turi vos kelias riebalines liaukas. Taipogi, kaklo judėjimas skatina kolageno nykimą labiau negu veido srityje. Žmonės dažniausiai savo veido oda rūpinasi labia atidžiai, kad sustabdyti senėjimo procesus, tačiau kaklo sritis dažniausiai yra apleista. To rezultatas toks  kaip raukšlės, kalakuto kaklas, dvigubas smakras pasirodo netgi anksčiau negu 40 metų. Taigi, kaklas visuomet išduoda amžių. Kaklo senėjimo procesams, Rejuvi rado unikalų, sinergistinį ir galingą sprendimą kaip prižiūrėti ir atjauninti Jūsų kaklo jaunatvišką išvaizdą. Rejuvi kaklo atjauninimo rinkinys susideda iš kaklo gaivinamojo kremo (#1) ir kaklo intensyviai maitinamojo  kremo (#2). 

Rejuvi kaklo gaivinamasis kremas (#1) panaudoja unikalų AHA kompleksą (alfa-hidroksi rūgštys) kartu su specialiu Vitamino A kompleksu (retinoidai). AHA yra hidrofilinė (tirpstanti vandenyje) tam, kad efektyviai gydyti hidrofilinę odą (ląstelių tarpai). Ši dviejų pagrindinių anti-senėjimo technikų kombinacija aprūpina sinergija ir labai galinga stimuliacija ląsteles kolageno rodukcija kaklo srityje, kuriai reikia ypatingo odos atjauninimo jaunatviškai išvaizdai.

Kaklo intensyviai maitinamasis kremas (#2) panaudoja didelę taukmedžio sviesto koncentraciją (Vitaminas F), Emu aliejų ( puiki drėkinamoji funkcija) ir lecitiną, kuris  intensyviai maitinantis odą. Natrio PCA naturaliai gaminasi žmogaus odoje ir yra natūralaus drėkinamojo  faktoriaus dalis (NDF), kuri padidina odos hidraciją. Astaksantinas yra pats galingiausias antioksidantas visame pasaulyje ir priskiriamas geriausiai kaklo apsaugai. Beta gliukanas (gaunamas iš mielių) stiprina odos imuninę sistemą. Daugiau dimetilaminoetanolis (DMAE) pagerina odos toną, bet padeda sumažinti kalakuto odą. Šis kremas yra naudingas žmonėms, kurie gyvena sausame ar mažai drėgmės turinčiame klimate.

Dėl kaklo odos savybių, jo atjauninimui reikalinga intensyvi hidracija, maitinimas, apsauga bei stipri stimuliacija ląstelėms, kad gamintųsi kolagenas. Rejuvi kaklo atjauninimo rinkinys siūlo patį unikaliausią ir optimaliausią sprendimą.

Naudojimas:

Tepti abu Rejuvi kaklo kremus pakaitomis (kas dieną ar kas savaitę). Jeigu šie kremai sukelia diskomfortą ar alerginę reakciją nustokite tepti ir po kelių dienų vėl bandykite naudoti. Saulės apsaugai skirti produktai turi būti naudojami kaklo srityje kiekvieną dieną.

Pastebimas pagerėjimas jau po 1 ar 2 sunauodotų rinkinių!

 

 

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Scroll
1