Blakstienų dažai

 • Antakių ir blakstienų henna dažai dėžutėje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.80€ 14.00€

  Produkto kodas: CCEyelasahesBrow

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai. Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos.  Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė. Užtepę priemonę laikykite j..
 • Antakių ir blakstienų henna dažai pakelyje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.00€

  Produkto kodas: CCEYEBROWPAC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai.Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos. Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė.Užtepę priemonę laikykite ja nuo 20 ik..
 • CC Brow antakių dažai
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowdye

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Geliniai antakių dažai CC Brow sukurti profesionaliam grožio industrijos meistrų naudojimui. Dėka specialios sudėties ir gelinės konsistencijos šie dažai neišsisklaido, patogiai užtepami ant odos tiksliai koreguojant antakio formą. Dažai tolygiai ir kokybiškai nudažo antakių plaukelius, o taip pat odą po plaukų sluoksn..
 • CC Lashes Paakių kaukė
  3.80€

  Produkto kodas: CCLashesPad

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes Paakių kaukė švelnina, ramina ir maitina paakių odą, bei padeda sumažinti raukšles...
 • Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.)
  11.00€

  Produkto kodas: HENNAGO

  Būsena: Laikinai neturime

  Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.) Ilgalaikiai dažai puikiai tinkantys tiek antakiams, tiek blakstienoms dažyti. Greitai ir patikimai nudažo plaukelius. Kad optimaliai išgauti spalvas reikia pridėti 3% oksidanto. Indelio užtenka 20-čiai dažymų. Antakių ir blakstienų dažymas pagal Hennos Goros dažymo metodą. Na..
 • RefectoCil 3% kreminis oksidantas antakių / blakstienų dažams 100ml
  7.00€

  Produkto kodas: RefectoCilOxC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naujasis RefectoCil 3% kreminės tekstūros oksidantas sukurtas blakstienų ir antakių atspalviams išgauti.  Dėl savo kreminės konsistencijos RefectoCil galima patogiai maišyti su „RefectoCil“ dažais iki vientisos masės, kurią lengva tepti ant blakstienų ir antakių. Patogi pipetė leidžia tiksliai ir ekonom..
 • RefectoCil antakių ir blakstienų dažai 15ml
  5.30€

  Produkto kodas: RCilD

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  RefectoCil yra vienas geriausių blakstienų ir antakių dažų. Blakstienos atrodo akivaizdžiai ilgesnės ir turinčios daugiau apimties. Šviesius antakius galima paryškinti tamsiais atspalviais, tuo tarpu tamsius antakius galima pašviesinti, kad pasirinkta spalva derėtų su bet kokia plaukų spalva. Nudažytoms blakstienoms nereikės kas..
 • RefectoCil oksidantas 3%, antakių/blakstienų dažams 100ml.
  6.90€

  Produkto kodas: RefectoCilOx

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „RefectoCil Oxidantas 3%“ specialiai sukurtas naudoti su „RefectoCil“ dažais.„REFECTOCIL Oxidant 3% maišomas su dažais, todėl dažai tampa lengvai tepami, o tai leidžia greitai ir saugiai dirbti.Įlašinkite 10 lašų 3% RefectoCil Oxidant skysčio į dažus ir maišykite naudodamiesi mentele. Nedelsdami tepkite pastą, laikydamiesi „Refe..
Scroll
1