Blakstienų priauginimui

 • Antakių ir blakstienų henna dažai dėžutėje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.80€ 14.00€

  Produkto kodas: CCEyelasahesBrow

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai. Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos.  Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė. Užtepę priemonę laikykite j..
 • Antakių ir blakstienų henna dažai pakelyje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.00€

  Produkto kodas: CCEYEBROWPAC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai.Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos. Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė.Užtepę priemonę laikykite ja nuo 20 ik..
 • Blakstienų priauginimo rinkinys
  45.00€

  Produkto kodas: BLPR

  Būsena: Laikinai neturime

  Šis startinis komplektas - tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems priauginti blakstienas. Šiame komplekte yra visos reikalingos priemonės  mokymuisi. Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios nešiojant ir atrodo labai natūraliai. Blakstienos atsparios vandeniui, prakaitui, ašaroms. 1. Blakstienos įvair..
 • CC Brow antakių dažai
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowdye

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Geliniai antakių dažai CC Brow sukurti profesionaliam grožio industrijos meistrų naudojimui. Dėka specialios sudėties ir gelinės konsistencijos šie dažai neišsisklaido, patogiai užtepami ant odos tiksliai koreguojant antakio formą. Dažai tolygiai ir kokybiškai nudažo antakių plaukelius, o taip pat odą po plaukų sluoksn..
 • CC Brow dažus šalinantis tonikas 60 ml
  11.00€

  Produkto kodas: CCBrowRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Tonikas dažų nuvalymui nuo odos SKIN COLOR REMOVER skirtas darbui su CC Brow antakių dažais.Jo pagalba galima koreguoti netikslumus antakių dažymo metu ir šviesinti spalvą 1-2 tonais esant per daug intensyviam atspalviui...
 • CC Brow Henna valiklis, 50 ml
  11.60€

  Produkto kodas: CCBrowHennaRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Brow Henna padeda išvalyti dažus nuo odos, kuomet naudojami Henna dažai ir taip pat sumažinti spalvos intensyvumą 1-2 tonais, jei atspalvis pasirodė pernelyg prisotintas. ..
 • CC LASH aliejus 10 ml
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowLASH

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas skatinti blakstienų bei antakių augimą. Aliejus taip pat naudojamas po blakstienų dažymo procedūros - užtvirtinamas dažų išsilaikymas ir išryškinama dažų spalva...
 • CC Lashes blakstienos
  14.00€

  Produkto kodas: CCLashesEyelashes

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes blakstienos pagamintos iš aukštos kokybės sintetinių mikropluoštų. Blakstienos yra elastingos, todėl jomis labai patogu dirbti ir pradedančiajam, ir patyrusiam meistrui...
 • CC Lashes Blakstienų klijai (greitai džiūstantys) 5 g
  15.00€

  Produkto kodas: CCLashesFastGlue

  Būsena: Laikinai neturime

  -Be kvapo,-Greita fiksacija (5-6 sekundės)-Skysta konsistencija-Elastingi sudžiuvus -Tinka pradedantiesiems meistrams..
 • CC Lashes Blakstienų klijai (ypač greitai džiūstantys) 5 g
  17.00€

  Produkto kodas: CCLashesGlueUltra

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  -Be kvapo-Itin greita fiksacija (2,5 sekundės)-Skysta konsistencija-Elastingi sudžiuvus -Tinka patyrusiems meistrams..
 • CC Lashes blakstienų ritinėliai 16 vnt. (S-M-L)
  3.00€

  Produkto kodas: CCRo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes blakstienų ritinėliai skirti blakstienų laminavimui.Naudojimas:1. Nuvalomos blakstienos.2. Pagal blakstienų ilgį, galite rinktis iš dviejų dydžių blakstienų ritinėlių. (M-L)3. Ritinėlis yra lankstus, todėl atitinka akių voko formą.4. Ritinėlis prilipinamas ir blakstienos pritvirtintos prie ritinėlio.5. Ant blaksti..
 • CC Lashes blakstienų šalinimo gelis 10 ml
  24.00€

  Produkto kodas: cclashesrem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas priaugintoms blakstienoms pašalinti. Valiklis yra gelinės tekstūros, todėl jis neteka ir tvarkingai bei kryptingai pašalina blakstienas. Priemonė yra saugi, nepažeidžia Jūsų natūralų blakstienų ir nedirgina akių. Tinka tiek pradedantiesiems, tiek specialistams.Palaikykite užteptą priemonę 3-5 minutes ..
 • CC Lashes Blakstienų šalinimo kremas 5 g
  15.00€

  Produkto kodas: CCLashesRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Švelni, kreminės tekstūros blakstienų šalinimo priemonė leidžia greitai ir saugiai pašalinti priaugintas blakstienas.  Priemonė yra saugi, nepažeidžia Jūsų natūralų blakstienų ir nedirgina akių.Palaikykite užteptą priemonę 3-5 minutes prieš priaugintų blakstienų nuėmimą...
 • CC Lashes klijai 5 ml.
  14.00€

  Produkto kodas: CCGLu

  Būsena: Laikinai neturime

  CC Lashes klijai skirti blakstienų procedūroms. Išdžiuvus klijai tampa visiškai skaidrus ir nematomi. Naudojimo būdas: tepkite klijus plonu sluoksniu ir palaukite kelias sekundes. Po to klijuokite blakstienas...
 • CC Lashes klijai 7 ml.
  14.00€

  Produkto kodas: CCGL

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Skystos konsistencijos klijai naudojami ritinėlio pritvirtinimui prie akies voko blakstienų laminavimo procedūros metu. (Nr. 4)..
 • CC Lashes Kristalas klijams
  5.90€

  Produkto kodas: CCLashesCrys

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kristalas skirtas ant jo pilti blakstienų priauginimui skirtus klijus. Jis išlaiko žemesnę už aplinkos temperatūrą tam, kad klijai lėčiau stingtų, todėl sunaudojama mažiau klijų...
 • CC Lashes Profesionalus blakstienų priauginimo rinkinys
  115.00€

  Produkto kodas: CCLasheskit

  Būsena: Prekyboje

  Profesionalus blakstienų priauginimo rinkinys, CC Lashes.Į komplektą įeina:1 dėžutė CC Lashes blakstienos C / 0,10 / mix1 dėžutė CC Lashes blakstienos D / 0,10 / mix1 vnt. CC Lashes Primer, 15 ml - tepamas ant blakstienų prieš pradedant darbą.1 vnt. CC Lashes Klijai (greitai džiūstantys), 5 ml1 vnt. CC Lashes Kristalas..
 • Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.)
  11.00€

  Produkto kodas: HENNAGO

  Būsena: Laikinai neturime

  Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.) Ilgalaikiai dažai puikiai tinkantys tiek antakiams, tiek blakstienoms dažyti. Greitai ir patikimai nudažo plaukelius. Kad optimaliai išgauti spalvas reikia pridėti 3% oksidanto. Indelio užtenka 20-čiai dažymų. Antakių ir blakstienų dažymas pagal Hennos Goros dažymo metodą. Na..
 • LiLash blakstienų augimą skatinantis serumas 2 ml
  69.00€

  Produkto kodas: Lila

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  "LiLash" yra išgrynintas blakstienų serumas, kuris skatina blakstienų augimą, suteikia blakstienoms didesnį apimtį ir ilgį. "LiLash" stiprina ir mažina blakstienų lūžinėjimą. LiLash yra saugus ir jautrioms akims.Pagrindiniai privalumaiSuteikia blakstienoms didesnę apimtį ir ilgįStiprina blakstienasSaugus jautrioms akimsŠis produ..
 • RefectoCil 3% kreminis oksidantas antakių / blakstienų dažams 100ml
  7.00€

  Produkto kodas: RefectoCilOxC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naujasis RefectoCil 3% kreminės tekstūros oksidantas sukurtas blakstienų ir antakių atspalviams išgauti.  Dėl savo kreminės konsistencijos RefectoCil galima patogiai maišyti su „RefectoCil“ dažais iki vientisos masės, kurią lengva tepti ant blakstienų ir antakių. Patogi pipetė leidžia tiksliai ir ekonom..
 • RefectoCil antakių ir blakstienų dažai 15ml
  5.30€

  Produkto kodas: RCilD

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  RefectoCil yra vienas geriausių blakstienų ir antakių dažų. Blakstienos atrodo akivaizdžiai ilgesnės ir turinčios daugiau apimties. Šviesius antakius galima paryškinti tamsiais atspalviais, tuo tarpu tamsius antakius galima pašviesinti, kad pasirinkta spalva derėtų su bet kokia plaukų spalva. Nudažytoms blakstienoms nereikės kas..
 • RefectoCil oksidantas 3%, antakių/blakstienų dažams 100ml.
  6.90€

  Produkto kodas: RefectoCilOx

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „RefectoCil Oxidantas 3%“ specialiai sukurtas naudoti su „RefectoCil“ dažais.„REFECTOCIL Oxidant 3% maišomas su dažais, todėl dažai tampa lengvai tepami, o tai leidžia greitai ir saugiai dirbti.Įlašinkite 10 lašų 3% RefectoCil Oxidant skysčio į dažus ir maišykite naudodamiesi mentele. Nedelsdami tepkite pastą, laikydamiesi „Refe..
 • Rejuvi akių makiažo valiklis (120 ml.)


  1 įvertinimai

  11.29€

  Produkto kodas: EMR

  Būsena: Laikinai neturime

  Lengvas ir švelnus aliejais praturtintas valiklis, kurio sudėtyje yra ramunėlių ekstrakto. Efektyviai valo paprastą ir vandeniui atsparų makiažą. Naudojimas: valykite suvilgę vatos tamponėliu. Jei valysite vandeniui atsparų makiažą palikite suvilgytą vatos tamponėlį 30-60 sek. tada nuvalykite makiažą...
 • Rejuvi E antakių plaukelių stiprintojas (9ml.)
  22.88€

  Produkto kodas: EL (2)

  Būsena: Laikinai neturime

  Sveiki, blizgantys ir tvirti antakių plaukai Maitina ir stimuliuoja antakių plaukų šaknis, produktas praturtintas medžiagomis, nuo kurių antakių plaukai tampa storesnis, labiau blizgantys. Aprašymas Rejuville Eyebrow Revitalizer suderinta vitaminų ir maistinių medžiagų formulė, skatina antakių plaukų augimą ir stiprumą natūra..
 • Rejuvi E blakstienų augintojas (9 ml.)
  22.88€

  Produkto kodas: EL

  Būsena: Laikinai neturime

  Turėkite ilgas ir tankias blakstienas apie kurias visada svajojote. Priemonė praturtinta vitaminų ir mineralų bei vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas)stimuliuoja blakstienų plaukelių šaknis, maitina plaukelių folikulus, skatina blakstienų augimą.   Naudojimas: naudokite kasdi..
 • Rejuvi I paakių gelis (120 g.)
  46.34€

  Produkto kodas: RIG1

  Būsena: Laikinai neturime

  Unikalus gelis paakiams mažinantis paburkimą ir tamsius ratilus aplink akis. Mielių ekstraktas, alfa lipoinė rugštis ir dimetilaminoetanolis sustiprina odą, skatina kolageno gamybą, oda tampa stangri ir elastinga, sumažina raukšles ir užkerta kelią naujų raukšlių susidarymui.   Naudojimas: tepkite aplink akis du kartus pe..
 • Rejuvi I paakių gelis(30 g.)
  28.67€

  Produkto kodas: RIG

  Būsena: Laikinai neturime

  Unikalus gelis paakiams mažinantis paburkimą ir tamsius ratilus aplink akis. Mielių ekstraktas, alfa lipoinė rugštis ir dimetilaminoetanolis sustiprina odą, skatina kolageno gamybą, oda tampa stangri ir elastinga, sumažina raukšles ir užkerta kelią naujų raukšlių susidarymui.   Naudojimas: tepkite aplink akis du kartus pe..
 • Rejuvi I paakių kremas nuo raukšlių (30 g.)


  1 įvertinimai

  28.67€

  Produkto kodas: IC4

  Būsena: Laikinai neturime

  Rejuvi “I“paakių kremas nuo raukšlių Efektyviai drėkina itin jautrią paakių odą. Alfa lipoinė rūgštis ir papildomos, kremo sudėtyje esančios medžiagos, neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugodamos paakių odą nuo senėjimo. Kremas turi paakius šviesinančių ir paburkimą mažinančių savybių. Reguliariai naudojant kremą vos po po..
 • Rejuville blakstienų serumas (3,5 ml.)


  8 įvertinimai

  49.00€ 70.00€

  Produkto kodas: E

  Būsena: Laikinai neturime

  Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites. Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekst..
 • Tatuiruočių pigmentų indelis su dugnu (100vnt.)
  2.03€

  Produkto kodas: PGI13

  Būsena: Laikinai neturime

  Tatuiruočių pigmentų indelis su dugnu (100vnt.) ..
 • „CC Lashes“ kristalas - žiedas klijams
  6.20€

  Produkto kodas: CCLashesCr2

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kristalas skirtas ant jo pilti blakstienų priauginimui skirtus klijus. Jis išlaiko žemesnę už aplinkos temperatūrą tam, kad klijai lėčiau stingtų, todėl sunaudojama mažiau klijų...
 • Išankstinis užsakymas
  Rejuvi akių makiažo valiklis (960 ml.)
  Rejuvi akių makiažo valiklis (960 ml.)
  43.15€

  Produkto kodas: RAMVD

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Lengvas ir švelnus aliejais praturtintas valiklis, kurio sudėtyje yra ramunėlių ekstrakto. Efektyviai valo paprastą ir vandeniui atsparų makiažą. Naudojimas: valykite suvilgę vatos tamponėliu. Jei valysite vandeniui atsparų makiažą palikite suvilgytą vatos tamponėlį 30-60 sek. tada nuvalykite makiažą...
Scroll
1