Blakstienų priauginimui

 • Antakių ir blakstienų henna dažai dėžutėje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.80€ 14.00€

  Produkto kodas: CCEyelasahesBrow

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai. Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos.  Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė. Užtepę priemonę laikykite j..
 • Antakių ir blakstienų henna dažai pakelyje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.00€

  Produkto kodas: CCEYEBROWPAC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai.Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos. Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė.Užtepę priemonę laikykite ja nuo 20 ik..
 • Blakstienų priauginimo rinkinys
  45.00€

  Produkto kodas: BLPR

  Būsena: Laikinai neturime

  Šis startinis komplektas - tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems priauginti blakstienas. Šiame komplekte yra visos reikalingos priemonės  mokymuisi. Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios nešiojant ir atrodo labai natūraliai. Blakstienos atsparios vandeniui, prakaitui, ašaroms. 1. Blakstienos įvair..
 • CC Brow antakių dažai
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowdye

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Geliniai antakių dažai CC Brow sukurti profesionaliam grožio industrijos meistrų naudojimui. Dėka specialios sudėties ir gelinės konsistencijos šie dažai neišsisklaido, patogiai užtepami ant odos tiksliai koreguojant antakio formą. Dažai tolygiai ir kokybiškai nudažo antakių plaukelius, o taip pat odą po plaukų sluoksn..
 • CC Brow dažus šalinantis tonikas 60 ml
  11.00€

  Produkto kodas: CCBrowRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Tonikas dažų nuvalymui nuo odos SKIN COLOR REMOVER skirtas darbui su CC Brow antakių dažais.Jo pagalba galima koreguoti netikslumus antakių dažymo metu ir šviesinti spalvą 1-2 tonais esant per daug intensyviam atspalviui...
 • CC Brow Henna valiklis, 50 ml
  11.60€

  Produkto kodas: CCBrowHennaRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Brow Henna padeda išvalyti dažus nuo odos, kuomet naudojami Henna dažai ir taip pat sumažinti spalvos intensyvumą 1-2 tonais, jei atspalvis pasirodė pernelyg prisotintas. ..
 • CC LASH aliejus 10 ml
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowLASH

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas skatinti blakstienų bei antakių augimą. Aliejus taip pat naudojamas po blakstienų dažymo procedūros - užtvirtinamas dažų išsilaikymas ir išryškinama dažų spalva...
 • CC Lashes blakstienos
  14.00€

  Produkto kodas: CCLashesEyelashes

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes blakstienos pagamintos iš aukštos kokybės sintetinių mikropluoštų. Blakstienos yra elastingos, todėl jomis labai patogu dirbti ir pradedančiajam, ir patyrusiam meistrui...
 • CC Lashes Blakstienų klijai (greitai džiūstantys) 5 g
  15.00€

  Produkto kodas: CCLashesFastGlue

  Būsena: Laikinai neturime

  -Be kvapo,-Greita fiksacija (5-6 sekundės)-Skysta konsistencija-Elastingi sudžiuvus -Tinka pradedantiesiems meistrams..
 • CC Lashes Blakstienų klijai (ypač greitai džiūstantys) 5 g
  17.00€

  Produkto kodas: CCLashesGlueUltra

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  -Be kvapo-Itin greita fiksacija (2,5 sekundės)-Skysta konsistencija-Elastingi sudžiuvus -Tinka patyrusiems meistrams..
 • CC Lashes blakstienų ritinėliai 16 vnt. (S-M-L)
  3.00€

  Produkto kodas: CCRo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes blakstienų ritinėliai skirti blakstienų laminavimui.Naudojimas:1. Nuvalomos blakstienos.2. Pagal blakstienų ilgį, galite rinktis iš dviejų dydžių blakstienų ritinėlių. (M-L)3. Ritinėlis yra lankstus, todėl atitinka akių voko formą.4. Ritinėlis prilipinamas ir blakstienos pritvirtintos prie ritinėlio.5. Ant blaksti..
 • CC Lashes blakstienų šalinimo gelis 10 ml
  24.00€

  Produkto kodas: cclashesrem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas priaugintoms blakstienoms pašalinti. Valiklis yra gelinės tekstūros, todėl jis neteka ir tvarkingai bei kryptingai pašalina blakstienas. Priemonė yra saugi, nepažeidžia Jūsų natūralų blakstienų ir nedirgina akių. Tinka tiek pradedantiesiems, tiek specialistams.Palaikykite užteptą priemonę 3-5 minutes ..
 • CC Lashes Blakstienų šalinimo kremas 5 g
  15.00€

  Produkto kodas: CCLashesRem

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Švelni, kreminės tekstūros blakstienų šalinimo priemonė leidžia greitai ir saugiai pašalinti priaugintas blakstienas.  Priemonė yra saugi, nepažeidžia Jūsų natūralų blakstienų ir nedirgina akių.Palaikykite užteptą priemonę 3-5 minutes prieš priaugintų blakstienų nuėmimą...
 • Išankstinis užsakymas
  CC Lashes klijai 7 ml.
  CC Lashes klijai 7 ml.
  14.00€

  Produkto kodas: CCGL

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Skystos konsistencijos klijai naudojami ritinėlio pritvirtinimui prie akies voko blakstienų laminavimo procedūros metu. (Nr. 4)..
 • CC Lashes Kristalas klijams
  5.90€

  Produkto kodas: CCLashesCrys

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kristalas skirtas ant jo pilti blakstienų priauginimui skirtus klijus. Jis išlaiko žemesnę už aplinkos temperatūrą tam, kad klijai lėčiau stingtų, todėl sunaudojama mažiau klijų...
 • CC Lashes Profesionalus blakstienų priauginimo rinkinys
  115.00€

  Produkto kodas: CCLasheskit

  Būsena: Prekyboje

  Profesionalus blakstienų priauginimo rinkinys, CC Lashes.Į komplektą įeina:1 dėžutė CC Lashes blakstienos C / 0,10 / mix1 dėžutė CC Lashes blakstienos D / 0,10 / mix1 vnt. CC Lashes Primer, 15 ml - tepamas ant blakstienų prieš pradedant darbą.1 vnt. CC Lashes Klijai (greitai džiūstantys), 5 ml1 vnt. CC Lashes Kristalas..
Scroll
1