Blakstienų dažai

 • Antakių ir blakstienų henna dažai dėžutėje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.80€ 14.00€

  Produkto kodas: CCEyelasahesBrow

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai. Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos.  Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė. Užtepę priemonę laikykite j..
 • Antakių ir blakstienų henna dažai pakelyje "CC Eyelashes & Brow" (10gr.)
  9.00€

  Produkto kodas: CCEYEBROWPAC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Henna antakių ir blakstienų dažai suteikia plaukams šiltą atspalvį, pabrėžia natūralią spalvą, tinka naudoti jautriom akim ir odai.Šios priemonės pagalba dažomi tik plaukeliai, nenudažant odos. Vartojimas: sumaišykite reikiamą dažų kiekį su šiltu vandeniu, kol susidaro pastos masė.Užtepę priemonę laikykite ja nuo 20 ik..
 • CC Brow antakių dažai
  10.00€

  Produkto kodas: CCBrowdye

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Geliniai antakių dažai CC Brow sukurti profesionaliam grožio industrijos meistrų naudojimui. Dėka specialios sudėties ir gelinės konsistencijos šie dažai neišsisklaido, patogiai užtepami ant odos tiksliai koreguojant antakio formą. Dažai tolygiai ir kokybiškai nudažo antakių plaukelius, o taip pat odą po plaukų sluoksn..
 • CC Lashes Paakių kaukė
  3.80€

  Produkto kodas: CCLashesPad

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Lashes Paakių kaukė švelnina, ramina ir maitina paakių odą, bei padeda sumažinti raukšles...
 • Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.)
  11.00€

  Produkto kodas: HENNAGO

  Būsena: Out Of Stock

  Henna Gora ilgalaikiai antakių dažai (17ml.) Ilgalaikiai dažai puikiai tinkantys tiek antakiams, tiek blakstienoms dažyti. Greitai ir patikimai nudažo plaukelius. Kad optimaliai išgauti spalvas reikia pridėti 3% oksidanto. Indelio užtenka 20-čiai dažymų. Antakių ir blakstienų dažymas pagal Hennos Goros dažymo metodą. Na..
Scroll
1