Blakstienoms

 • LiLash blakstienų augimą skatinantis serumas 2 ml
  69.00€

  Produkto kodas: Lila

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  "LiLash" yra išgrynintas blakstienų serumas, kuris skatina blakstienų augimą, suteikia blakstienoms didesnį apimtį ir ilgį. "LiLash" stiprina ir mažina blakstienų lūžinėjimą. LiLash yra saugus ir jautrioms akims.Pagrindiniai privalumaiSuteikia blakstienoms didesnę apimtį ir ilgįStiprina blakstienasSaugus jautrioms akimsŠis produ..
 • Išankstinis užsakymas
  Lucas Cosmetics Boost 4 Lashes blakstienų augimą skatinantis serumas 3 ml
  Lucas Cosmetics Boost 4 Lashes blakstienų augimą skatinantis serumas 3 ml
  19.90€

  Produkto kodas: Boost4Lashes

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Boost 4 Lashes blakstienų augimą skatinantis serumas padės tiems, kurie nori ilgų ir storų blakstienų. Serumo sudėtyje yra bimatoprosto, kuris veikia plaukų folikulą, didina kraujotaką ir skatina blakstienų augimą, didina jų ilgį ir apimtį. Reguliariai naudojant rezultatas matosi jau po 3 savaičių. Taikymo trukmė yra 2-3 ..
 • Lucas Cosmetics Boost blakstienų ir antakių augimą skatinančių serumų rinkinys
  37.00€

  Produkto kodas: Boost4KIT

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC BROW LUCAS COSMETIC BOOST RINKINYS-  ANTAKIAMS IR BLAKSTIENOMS 3ml + 3mlKomplekte yra du serumai; 1 blakstienų augimui ir 1 antakių augimui.Kiekvienas serumas yra 3 ml.Taikyti vieną kartą per parą, pageidautina prieš miegą.Antakiams:* storų ir gerai prižiūrimų antakių poveikis;* pažeistų plaukų atstatymas;* aktyvinimas i..
 • Rejuvi E blakstienų augintojas (9 ml.)
  22.88€

  Produkto kodas: EL

  Būsena: Laikinai neturime

  Turėkite ilgas ir tankias blakstienas apie kurias visada svajojote. Priemonė praturtinta vitaminų ir mineralų bei vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas)stimuliuoja blakstienų plaukelių šaknis, maitina plaukelių folikulus, skatina blakstienų augimą.   Naudojimas: naudokite kasdi..
 • Rejuville blakstienų serumas (3,5 ml.)


  8 įvertinimai

  49.00€ 70.00€

  Produkto kodas: E

  Būsena: Laikinai neturime

  Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites. Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekst..
Scroll
1