Formavimo priemonės

 • Nanogen Plaukų pudra (15g / 30g.)
  17.00€ 22.90€

  Produkto kodas: NANOGENP

  Būsena: Out Of Stock

  Įsivaizduokite, jeigu Jums niekada nebereiktų nerimauti dėl išretėtujusių plaukų. Jus vėl galite atgauti pasitikėjimą! Tai speciali pudra, skirta paslėpti praretėjusius plaukus, ar ataugusiu plaukų šaknis, ir optiškai suteikti plaukams apimties ar purumo. Atsparus lietui ir prakaitui.  Naudojimas: naudojimas labai paprasta..
 • Nanogen skalpo maskuojamoji priemonė
  18.40€ 23.00€

  Produkto kodas: NanoConc

  Būsena: Out Of Stock

  Nanogen skalpo maskuojamoji priemonė Priemonė suteikia plaukams apimties ir pilnumo; Lengva naudoti : užtepti kelis potepius ir išretušuoti; Galima naudoti kartu su Nanogen maskuojamaja pudra; Nenusiplauna, jei nenaudojama šampūno; Dermatologiškai testuota;   ..
 • Roverhair plaukų dulksna 75 ml.
  6.66€

  Produkto kodas: RPTH

  Būsena: Out Of Stock

  Dulksna su kristalais puikiai tinka išsausėjusiems plaukų galiukams, sausiems, spalvą praradusiems, papilkėjusiems plaukams. Naudojimas. Užpurkškite kelis lašus ant rankų ir tepkite ant sausų plaukų. ..
 • Roverhair apimties suteikianti plaukų pudra 5 g.
  6.66€

  Produkto kodas: RDD

  Būsena: Out Of Stock

  Stebuklinga“ pudra suteikianti neįtikėtiną apimtį. Puikiai tinka ploniems, prigludusiems, gyvybingumą praradusiems plaukams. Naudojimas. Pirštais įtrinkite į sausus plaukus, taip pat prie plauko šaknų. ..
 • Roverhair fiksuojantis gelis 250 ml.
  6.66€

  Produkto kodas: RHG

  Būsena: Out Of Stock

  Priemonė skirta vyrams. Tai plaukų formavimo gelis turintis labai stiprų fiksavimo efektą. Naudojimas. Tepkite ant sausų plaukų ir formuokite šukuoseną. ..
 • Roverhair apimties suteikiančios putos Maxxy 250 ml.
  6.66€

  Produkto kodas: RMVM

  Būsena: Out Of Stock

  Idealiai tinka ploniems, prigludusiems plaukams. Suteikia daugiau apimties.  ..
 • Roverhair termostatinis aktyvatorius, formą suteikiantis fluidas 200ml.
  6.66€

  Produkto kodas: LD

  Būsena: Out Of Stock

  Puiki priemonė suteikianti apimties nepaklusniems, sausiems plaukams. Sukuria tobulą vientisą tekstūrą. Naudojimas: tepti ant drėgnų ar sausų , švarių plaukų, fomuojant rankomis ar plaukų džiovintuvu.   ..
 • Roverhair apimties suteikiantis losjonas 150 ml.
  8.40€

  Produkto kodas: RLGPJ

  Būsena: Out Of Stock

  Modeliavimo losjonas suteikia didesnės apimties, puikiai tinka ploniems, prigludusiems plaukams. Idealiai tinka kūrybingoms šukuosenoms formuoti, puikiai fiksuoja, tačiau išlieka natūralus efektas. ..
 • Roverhair plaukų putos 300 ml.
  6.66€

  Produkto kodas: WCM

  Būsena: Out Of Stock

  Kondicionuoja, drėkina,padeda suformuoti norimą šukuoseną.  Putos suteikia plaukams minkštumo, švelnumo, žvilgesio ir gyvybės. Naudojimas: tepti ant drėgnų ir švarių plaukų formuojant rankomis arba plaukų džiovintuvu. ..
 • Roverhair formavimo skystis 200 ml.
  6.66€

  Produkto kodas: LLIF

  Būsena: Out Of Stock

  Formavimo skystis,  kuris suteikia formą  ir lengvumo,  žvilgesį.  Naudoti formuojant prieš ar po išsišukavimo garbanotiems ir  tiesiems plaukams.  Naudojimas: formuojant šukuoseną, tepti ant drėgnų ir švarių plaukų. Puikiai tinka džiovinant su difuzoriu. ..
 • Roverhair 3 purškiklis šaknų pakėlimui 100 ml.
  6.37€

  Produkto kodas: RRL

  Būsena: Out Of Stock

  Apimties suteikianti priemonė idealiai tinka ploniems, prigludusiems plaukams. Efektyviai pakelia plauko šaknis, jas sustiprina. Sudėtyje aktyvieji baltymai ir mielių ekstraktas. Naudojimas. Purkškite ant 60 proc. išdžiūvusių plaukų ir formuokite šukuoseną kaip įprasta. ..
 • Roverhair apimties suteikiantis purškiklis modeliavimui 100 ml.
  5.89€

  Produkto kodas: RVBE

  Būsena: Out Of Stock

  Losjonas suteikia plaukams stangrumo ir apimties, sustiprina plaukus. Idealiai tinka ploniems, prigludusiems plaukams. Sudėtyje aktyvieji baltymai ir mielių ekstraktas. Naudojimas. Tepkite ant drėgnų plaukų ir formuokite kaip įprasta. ..
Scroll
1