Plaukų priežiūrai vasara

 • Roverhair jūros vanduo plaukams (150ml.)
  11.50€

  Produkto kodas: ROVSW

  Būsena: Out Of Stock

  Roverhair jūros vanduo plaukams (150ml.) Jis maitina ir apsaugo plaukus, suteikia apimties ir struktūros. Su ryžių baltymais, keratinu ir augalų kamieninėmis ląstelėmis. Naudojimas: Užpurkškite ant drėgnų plaukų leiskite nudžiūti. Purkšti 20 cm atstumu. ..
 • Roverhair plaukų šampūnas ir dušo gelis apsaugai nuo saulės 200 ml.
  6.08€

  Produkto kodas: RSRSS

  Būsena: Out Of Stock

  Drėkina ir apsaugo jūsų plaukus ir odą nuo UV saulės spindulių. Švelniai valo odą ir plaukus. Apsaugo plaukus nuo chloruoto ir jūros vandens neigiamo poveikio, pašalina šio tipo vandens nuosėdas, išlaiko plaukų spalvą ir sveiką blizgesį. Naudojimas. Įtrinkite priemonę į plaukus ir kūną, nuplaukite. ..
 • Roverhair kaukė apsaugai nuo saulės (pH 4-5) 200 ml.
  6.08€

  Produkto kodas: RNRM

  Būsena: Out Of Stock

  Atstatanti kaukė saulės nualintiems plaukams.  Kartu apsaugo ir nuo UV saulės spindulių. Praturtinta hidrolizuotu keratinu, amino rūgštimis, jūros kolagenu, sojų proteinais ir alaviju. Saulės pažeistiems plaukams; Pašalina jūros ir chloruoto vandens nuosėdas; Apsaugo plaukų spalvą; Padeda plaukų spalvą ilgiau iš..
 • Roverhair aliejukas apsaugai nuo saulės 200 ml.
  14.00€

  Produkto kodas: RSUP

  Būsena: Out Of Stock

  Galima naudoti kūnui ir plaukams, apsaugai nuo UV saulės spindulių. Atsparus vandeniui, efektyviai drėkina, lengvai įsigeria. Praturtintas alaviju, sezamo aliejumi, ginko biloba ir kanapės ekstraktais. Apsaugo nuo neigiamo saulės spindulių poveikio; Suteikia plaukams natūralaus spindesio; Apsaugo plaukų spalvą nuo nubl..
 • Roverhair kondicionierius plaukų spalvos apsaugai nuo saulės ( pH 4-5) 75 ml.
  6.08€

  Produkto kodas: RSAR

  Būsena: Out Of Stock

  Apsaugo nuo UV saulės spindulių. Pašalina jūros ir chloruoto vandens nuosėdas, apsaugo plaukų spalvą, padeda plaukų spalvą ilgiau išlaikyti, efektyviai drėkina. Praturtintas šilko, ryžių proteinais, augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis. Sustiprina plauko struktūrą; Didina plaukų elastingumą; Apsaugo nuo neigiamo saulės ..
Scroll