Mei-cha H2O

 • Mei-Cha H2O korektoriai (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Ocorr

  Būsena: Out Of Stock

  Mei-Cha H2O korektoriai (12ml.) ..
 • Mei-Cha H2O pigmentai akims (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyes

  Būsena: Out Of Stock

  Mei-Cha H2O pigmentai akims (12ml.) Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gražūs re..
 • Mei-Cha H2O pigmentai aureolei (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2OAreola

  Būsena: Out Of Stock

  Mei-Cha H2O pigmentai aureolei (12ml.) Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su viena spalva. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. ..
 • Mei-Cha H2O pigmentai lūpoms (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Olips

  Būsena: Out Of Stock

  Mei-Cha H2O pigmentai lūpoms (12ml.) Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su viena spalva. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gr..
 • Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyebrows

  Būsena: Out Of Stock

  Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.) Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei gru..
Scroll