DoubleDrop Pigments

 • Biotouch Blush pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DCFNKJN

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blush pigmentas (15ml.) Sodri uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš nau..
 • Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTCOBE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.) Puiki spalva antakiams, tinkanti klientams, turintiems kaštoninius ar raudonus plaukus. Norint neutralizuoti galima įmaišyti Olive pigmentą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOCRANB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.) Tamsi uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš ..
 • Biotouch Fire Red pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: FIRERED

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Fire Red pigmentas (8ml.) Tai intensyvi raudona spalva, tinkanti visiems be išimties. Jei pridėsite oranžino pigmento, spalva taps dar intensyvesnė ir ryškesnė. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių ko..
 • Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GOLDENBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.) Pigmentas puikiai tinkantis šviesiaplaukėms ir šviesią odą turinčioms. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant B..
 • Biotouch Hot Pink pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: HOOTJMDK

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Hot Pink pigmentas (8ml.) Puiki spalva tinkanti visiems be išimties. Jei pridėsite oranžino pigmento, spalva taps dar intensyvesnė ir ryškesnė Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. ..
 • Biotouch Jet Black pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: JETBLACKB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Jet Black pigmentas (15ml.) Juodžiausias pigmentas skirtas akių kontūrui. Visuomet galima įmaišyti oranžinio ar raudono korektoriaus, kad spalva nemėlynuotų. Speciali formulė skirta švelniams akių pravedimui: vienas lašas Jet Black pigmento + vienas lašas Midnight Black pigmento + vienas lašas Raudono pigmento. Ka..
 • Biotouch Mocha pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: MOCHAB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Mocha pigmentas (8ml.) Pigmentas skirtas tamsioms blondinėms. Naudojant su Purple arba Olive korektoriumi bus neutralizuojamas šiltas atspalvis. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lū..
 • Biotouch Mystic Red pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: MYSTICRED

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Mystic Red pigmentas (15ml.) Sodri raudona lūpų spalva. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su ki..
 • Biotouch Orange pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: ORANGEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Orange pigmentas (15ml.) Neutralizuoja tamsius, šaltus, pilkus tonus. Galima naudoti su visais pigmentais skirtais akims, antakiams ar lūpoms. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpo..
 • Biotouch Pink pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: PINKBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pink pigmentas (15ml.) Švelnus ir natūralus pigmentas skirtas visų atspalvių odoms. Norint suintensyvinti spalvą reiktų įmaišyti Rose Red pigmentą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūp..
 • Biotouch Real Red pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: REALREDBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Real Red pigmentas (15ml.) Tikra, sodri raudona spalva skirta lūpų permanentiniui makiažui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pi..
 • Biotouch Red Wine pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: REDWINE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Red Wine pigmentas (15ml.) Tamsi, rausvai violetinė spalva skirta lūpų permanentiniui makiažui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouc..
 • Biotouch Rose Red pigmentas(15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: ROSEREDBI

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Rose Red pigmentas(15ml.) Švelniai rožinė spalva skirta lūpų permanentiniui makiažui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentu..
 • Biotouch Strawberry pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: STRAWBE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Strawberry pigmentas (15ml.) Ryški ir sodri spalva. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos ..
 • Biotouch Taupe pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: TAUPEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Taupe pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka blondinėms ir labai šviesios odos savininkėms. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTo..
Scroll