Tatuiruočių - permanento šalinimui

 • Rejuvi kremas tatuiruotėms šalinti (10 ml )
  115.00€

  Produkto kodas: TR

  Būsena: Prekyboje

  Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra unikalus tatuiruotės dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti jūsų tatuiruotės dažų pigmentus iš jūsų kūno. Procedūra buvo plačiai nagrinėjama, tobulinama ir testuojama daugiau kaip dešimt metų ir jau yra naudojama pasaulyje daugiau kaip septynerius metus.   Procedūroje..
 • Rejuvi gelis nuo randų (14,5 g)
  14.19€

  Produkto kodas: RKNR

  Būsena: Out Of Stock

  Unikalus gelis efektyviai mazina randus. Kalio jodidas ir saldymedžio eskstraktas minkština audinį, naikina kietus surandėjimus, šalia patamsėjusius pigmentus. Gelis gali būti naudojamas kaip priemonė po tatuiruočių šalinimo kremo metodu arba po permanentinio makiažo procedūros. Naudojimas:  tepti ant švarios odos..
 • Penkiasdešimt dvi galė adata tatuiruotėms šalinti
  4.34€

  Produkto kodas: PDGA1

  Būsena: Out Of Stock

  Amerikoje patentuota  Europoje šėkmingai naudojama 7 metus Specialiai sukurta adata skirta tatuiruotėms šalinti Komplektas: adata, guminis amortizatorius ..
 • Rejuvi H raminantis kremas (10 ml.)
  13.03€

  Produkto kodas: HSSC

  Būsena: Out Of Stock

  Sudėtyje esantis alavijas ir saldymedžio ekstraktas slopina odos sudirgimą, mažina jos paraudimą, skatina ląstelių regeneracijos procesus. Atstato odos struktūrą ir drėgmės balansą, idealiai tinka kaip tęstinė terapija po cheminio odos šveitimo, permanentinio makiažo-tatuiruočių ar lazerio procedūrų. Naudojimas: tepti ant šva..
Scroll