Skin Monarch pigmentai

 • Skin Monarch Glicerinas 10ml.
  14.00€

  Produkto kodas: SkinMPure

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nurodymai: Produktas skirtas permanentinio makiažo pigmentams, kad pigmentas negalėtų džiūti.Pagaminta JAV. Sudėtis: glicerinas..
 • Skin Monarch lūpų pigmentai 5 ml.
  30.00€

  Produkto kodas: Skin_Lips

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekės ženklas kuriuo galite pasitikėti.Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje. Speciali formulė sukurta siekiant pagreitinti įvedimą, o sugijus išliekamumas, net 60 - 80 %. 13 atspalvių leis pasiekti norimą rezultatą, net išrankioms klientėms. Pigmento kons..
 • Skin Monarch pigmentai antakiams 5 ml.
  30.00€

  Produkto kodas: Skin_Eyebrows

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekės ženklas kuriuo galite pasitikėti.Skin Monarch akademijos antakių linijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje. Antakių linijos pigmentų formulės turi specialius neautralizatorius, kad pigmentai tolygiai bluktų ir nekeistų spalvų į tokias kaip raudona, violetinė, žalia. Spe..
 • Skin Monarch Pigmentų skiediklis 10 ml.
  12.00€

  Produkto kodas: SkinMNano

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas permanentinio makiažo pigmentams skiesti.Pagaminta JAV. Sudedamosios dalys: sterilus vanduo, izopropilas, alkoholis, glicerinas...
 • Skin Monarch Vantablack akių kontūro pravedimo pigmentas 5-10 ml.
  30.00€

  Produkto kodas: Vantablack

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekinis ženklas kuriuo galite pasitikėti.Aukščiausios kokybės juodos spalvos akių kontūro pravedimo pigmentas. Smulkios pigmento molekulės pagreitina pigmento įvedimą ir mažina trauma audiniams, nes procedūrą atliekame greičiau. Tai garantuoja, kad po procedūrinis gyjimas bus greitesnis ir daugiau liks pigmento a..
Scroll
1