Skin Monarch pigmentai

 • Skin Monarch Avant-Garde line skiediklis 5 ml.
  15.00€

  Produkto kodas: Avant-GardeDi

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas SKIN MONARCH AVANT- GARDE permanentinio makiažo pigmentams skiesti.Pagaminta Vokietijoje.Sudedamosios dalys: sterilus vanduo, izopropilas, alkoholis, glicerinas...
 • Skin Monarch Avant-Garde linijos lūpų pigmentai 5 ml.
  35.00€

  Produkto kodas: Avant-Garde1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje.Geriausi pasaulio pigmentai permanentiniam makiažui sudėtyje neturi geležies, yra stabilaus intensyvumo ir išlieka ilgiau odoje.Atliekant permanentinio makiažo procedūrą pigmentai yra labai svarbu, siekiant geriausio rezultato!Pigment..
 • Skin Monarch Avant-Garde linijos pigmentai antakiams 5 ml.
  35.00€

  Produkto kodas: Avant-GardeE

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Avantgarde linija, tai naujos kartos pigmentai  pagaminti lengvesniam įvedimui į odą.Šioje pigment linijoje sumaišytas organinins ir neorganinis pigmentai, tad galėsite atlikti šias technikas: Pixel, Shading, Ombre, trichopigmentation, Microblading.Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuo..
 • Skin Monarch Classic linijos lūpų pigmentai 5 ml.
  28.00€

  Produkto kodas: Skin_Lips

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekės ženklas kuriuo galite pasitikėti.Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje. Speciali formulė sukurta siekiant pagreitinti įvedimą, o sugijus išliekamumas, net 60 - 80 %. 13 atspalvių leis pasiekti norimą rezultatą, net išrankioms klientėms. Pigmento kons..
 • Skin Monarch Classic linijos pigmentai antakiams 5 ml.
  28.00€

  Produkto kodas: Skin_Eyebrows

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekės ženklas kuriuo galite pasitikėti.Skin Monarch akademijos antakių linijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje. Antakių linijos pigmentų formulės turi specialius neautralizatorius, kad pigmentai tolygiai bluktų ir nekeistų spalvų į tokias kaip raudona, violetinė, žalia. Spe..
 • Skin Monarch Classic linijos Vantablack akių kontūro pravedimo pigmentas 5-10 ml.
  28.00€

  Produkto kodas: Vantablack

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch - prekinis ženklas kuriuo galite pasitikėti.Aukščiausios kokybės juodos spalvos akių kontūro pravedimo pigmentas. Smulkios pigmento molekulės pagreitina pigmento įvedimą ir mažina trauma audiniams, nes procedūrą atliekame greičiau. Tai garantuoja, kad po procedūrinis gyjimas bus greitesnis ir daugiau liks pigmento a..
 • Skin Monarch Glicerinas 10ml.
  14.00€

  Produkto kodas: SkinMPure

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nurodymai: Produktas skirtas permanentinio makiažo pigmentams, kad pigmentas negalėtų džiūti.Pagaminta JAV. Sudėtis: glicerinas..
 • Skin Monarch Pigmentų skiediklis 10 ml.
  12.00€

  Produkto kodas: SkinMNano

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Produktas skirtas permanentinio makiažo pigmentams skiesti.Pagaminta JAV. Sudedamosios dalys: sterilus vanduo, izopropilas, alkoholis, glicerinas...
Scroll
1