Akims

 • Biotouch Black pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BLACKBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Black pigmentas (15ml.) Švelnus, juodas akių kontūro pravedimamas skirtas pigmentas. Įmaišykite oranžinio pigmento, kad spalva nemėlynuotų. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms...
 • Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: CHOCOLATEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudo..
 • Biotouch Grey pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GRAYBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Grey pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais. Labai gerai..
 • Biotouch Jet Black pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: JETBLACKB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Jet Black pigmentas (15ml.) Juodžiausias pigmentas skirtas akių kontūrui. Visuomet galima įmaišyti oranžinio ar raudono korektoriaus, kad spalva nemėlynuotų. Speciali formulė skirta švelniams akių pravedimui: vienas lašas Jet Black pigmento + vienas lašas Midnight Black pigmento + vienas lašas Raudono pigmento. Ka..
 • Biotouch Pure Always Black pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: ALWBLAVL

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Always Black pigmentas (3ml.) Akių pravedimui skirtas juodas pigmentas. Įmaišykite oranžinio korektoriaus, kad pigmentas nemėlynuotų. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms...
 • Biotouch Pure Black pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTBLACK

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Black pigmentas (3ml.) Akių pravedimui skirtas švelnus juodas pigmentas. Įmaišykite oranžinio korektoriaus, kad pigmentas nemėlynuotų. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms..
 • Biotouch Pure Jet Black pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTJET

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Jet Black pigmentas (3ml.) Juodžiausias pigmentas skirtas akių kontūrui. Visuomet galima įmaišyti oranžinio ar raudono korektoriaus, kad spalva nemėlynuotų. Speciali formulė skirta švelniams akių pravedimui: vienas lašas Jet Black pigmento + vienas lašas Midnight Black pigmento + vienas lašas Raudono pigmento. ..
 • Biotouch Pure Wet Black pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOWET

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Wet Black pigmentas (3ml.) Pigmentas skirtas akių pravedimui. Ypač juoda ir žvilganti spalva. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant Bio..
 • DOREME Permanentinio makiažo pigmentas (Liquid colors)
  28.00€ 35.00€

  Produkto kodas: Liquid1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  LIQUID COLORSPuikūs ir ryškios spalvos pigmentai, pagaminti naudojant aukštos kokybės pigmentus. Aukštas pigmentų tankis. JMT Derma saugios spalvos yra išbandytos DERMATEST® Munster ir atitinka Europos Tarybos reikalavimus.* Skystos pigmentinės spalvos yra skirtos permanentinio makiažo mašinai.Mes siūlome platų akių kontūro, ant..
 • Kolorsource pigmentai akims (15 ml.)
  43.00€

  Produkto kodas: VUWHF

  Būsena: Out Of Stock

  Kolorsource pigmentai akims (15 ml.) KolorSource pigmentų kompanija pradėjo savo veiklą 1990 metais. Helen Snow yra pagrindinė kompanijos vadovė turinti didelę patirtį permanentinio makiažo kosmetikos srityje. KolorSource specialistai sukūrė naują spalvų gamą, susidarančią iš šimtų atspalvių, kad kiekvieno kliento norai būtų ..
 • Li Pigments Forever Eyes pigmentai akims (7ml./12ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: ForeverEyes

  Būsena: Out Of Stock

  Forever Eyes pigmentai akims (7ml./12ml.) By LiPigments ..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai akims (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyes

  Būsena: Out Of Stock

  Micro Colors H2O pigmentai akims (12ml.) Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei...
 • Micro Colors pigmentai akims (12ml.) By "LiPigments"
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Eyeliner

  Būsena: Out Of Stock

  Micro Colors pigmentai akims (12ml.) By "LiPigments" Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva. Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naud..
 • Purebeau pigmentai akims (10ml.)
  45.00€

  Produkto kodas: Purebeau pigmentai

  Būsena: Out Of Stock

  Paskutinė kompanijos Purebeau New Cosmetic naujovė – Hicon kartos pigmentai. Tai pirmieji pigmentai kremo pagrindu, kuriuose glicerinas pakeistas į sorbitolį. Sorbitolis 15-20% padidino dažančios medžiagos koncentraciją ir pagerino tolygų pigmento pasiskirstymą odoje. Purebeau specialistai sukūr..
 • Purebeau pigmentai akims (3ml.)
  17.00€

  Produkto kodas: COSDN

  Būsena: Out Of Stock

  Paskutinė kompanijos Purebeau New Cosmetic naujovė – Hicon kartos pigmentai. Tai pirmieji pigmentai kremo pagrindu, kuriuose glicerinas pakeistas į sorbitolį. Sorbitolis 15-20% padidino dažančios medžiagos koncentraciją ir pagerino tolygų pigmento pasiskirstymą odoje. Purebeau specialistai sukūrė naują spalvų gamą, susidarančią ..
 • YD pigmentas Jet Black
  35.00€

  Produkto kodas: KFOCS

  Būsena: Out Of Stock

  YD pigmentas Jet Black ..
Scroll