Li pigmentai

Mūsų misija: LI Pigments veikia, kad nuolat atitiktų ir sektų naujausias tendencijas bei atitiktų mūsų klientų iš viso pasaulio lūkesčius, tam, kad sukurtų inovatyviausią ir kokybiškiausią produktą/pigmentą.

Nuo mūsų kompanijos susikūrimo 1992, LI Pigments kreipia didelį dėmesį produkto saugumui, kokybei bei kainai ir efektyvumui.

1998m. LI Pigments pristatė mūsų Private Label sector, organinių pigmentų liniją. Kurios pagrindiniai elementai yra aukšta kokybė ir nauja formuluotė.

 • Li Pigments Aqua korektoriai (15ml)
  55.00€

  Produkto kodas: LiPAquaCor

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Li Pigments Aqua korektoriai (15ml)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gražūs..
 • Li Pigments Aqua korektoriai (7ml)
  31.00€

  Produkto kodas: LiPCor

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Li Pigments Aqua korektoriai (7ml)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gražūs ..
 • Li Pigments Aqua pigmentai akims (15ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: LiPigAqu

  Būsena: Prekyboje

  Li Pigments Aqua pigmentai akims (15ml.)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. G..
 • Li Pigments Aqua pigmentai akims (7ml.)
  31.00€

  Produkto kodas: LiPigmentsAquaEye

  Būsena: Prekyboje

  Li Pigments Aqua pigmentai akims (7ml.)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gr..
 • Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (15ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: 15mlLiPigmentsAqua

  Būsena: Laikinai neturime

  Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (15ml.)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupe..
 • Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (7ml.)
  31.00€

  Produkto kodas: 7mlLiPigmentsAqua

  Būsena: Laikinai neturime

  Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (7ml.)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei..
 • Li Pigments Aqua pigmentai lūpoms (15ml)
  55.00€

  Produkto kodas: LiPiAquaLips

  Būsena: Prekyboje

  Li Pigments Aqua pigmentai lūpoms (15ml)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. G..
 • Li Pigments Forever Areola pigmentai (12ml.)
  74.00€

  Produkto kodas: ForeverAreola

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Forever Eyes pigmentai akims (7ml./12ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: ForeverEyes

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Forever Lip pigmentai lūpoms (7ml./12ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: ForeverLips

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Forever Modifier korektoriai (12ml.)
  74.00€

  Produkto kodas: ForeverMod

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Glicerinas 15ml.
  24.00€

  Produkto kodas: LIPIDGLIS

  Būsena: Laikinai neturime

  Glicerinas (By Li Pigments) 15ml. Ši priemonė skirta sustiprinti pigmento savybes, bei apsaugo pigmentą nuo išdžiuvimo. Kiekis: 15ml. Gamintojas: USA ..
 • Li Pigments Li-Ft Pigment gelis permanentui šalinti (15 ml.)
  79.00€

  Produkto kodas: Li-ft

  Būsena: Prekyboje

  Li-Ft Pigment gelis permanentui šalinti - tai puiki priemonė, padedanti lengvai ir saugiai pašalinti tatuiruočių ar permanentinio makiažo rašalo pigmentą nuo odos.Li-ft sudaro -  gryna jūros druska, hidroksietilceliuliozė (HEC), citrinų ir apelsinų sėklų ekstraktas, kalio sorbatas, natrio benzoatas, alavijas, barbadenso lap..
 • Li Pigments LOADED pigmentai, 15ml. (1vnt.)
  49.00€

  Produkto kodas: LOADED

  Būsena: Laikinai neturime

  LOADED pigmentai yra kreminės konsistencijos su vandens pagrindu, veikiančiu tiesiai ant odos. LOADED pigmentų atspalviai neturėtų būti modifikuojami, nes ši formulė buvo iš anksto neutralizuota. LOADED buvo sukurtas nenaudojant akrilo, riebiųjų rūgščių, naudojant natūralesnes priemones, todėl technikai gali būti gaunamas šiek t..
 • Li Pigments Micro Colors H2O korektoriai (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Ocorr

  Būsena: Laikinai neturime

      Pagrindiniai privalumai:    Vandens pagrindu    Pagaminta sertifikuotoje laboratorijoje    Atitinka visus ES sertifikatus    Pagaminta USA ..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai akims (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyes

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai akims (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei. Gra..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyebrows

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei...
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai areolei (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2OAreola

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai areolei (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su viena spalva. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei gru..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai lūpoms (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Olips

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai lūpoms (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su viena spalva. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grup..
 • Li Pigments Micro Colors korektoriai (12ml.)
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Correctors

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors korektoriai (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojantys Micro..
 • Li Pigments Micro Colors pigmentai areolei (12ml.)
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Aureola

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors pigmentai areolei (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojantys..
 • Li Pigments Micro Colors pigmentai lūpoms (12ml.)
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Lips

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors pigmentai lūpoms (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojantys ..
 • Li pigments Micro-Edge Extra formulės pigmentai 15ml.
  65.00€

  Produkto kodas: Micro-Edge-Extra

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Micro-Edge Extra formulės pigmentai 15ml. (by Li pigments) Patobulinta Li pigmentai Micro-Edge formulė.Pigmentai skirti Microblading procedūroms, praskiedus tinka ir Permanentinei makiažui.Pigmentas nedžiūna darbo metu.Pagreitintas pigmento įvedimas.Prailgintas stabilus spalvos išliekamumas.Gamintojas: JAVKiekis: 15ml..
 • Li pigments Micro-Edge Microblading Extra formulės pigmentai 15ml. (nauja pakuotė)
  65.00€

  Produkto kodas: Micro-Edge Less drying

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Li pigments Micro-Edge Microblading Extra formulės pigmentaiPigmentai skirti Microblading procedūroms, praskiedus tinka ir Permanentinei makiažui.Pigmentas nedžiūna darbo metu.Pagreitintas pigmento įvedimas.Prailgintas stabilus spalvos išliekamumas.Gamintojas: JAVKiekis: 15ml..
 • Li pigments Micro-Edge Microblading pigmentai 15ml.
  65.00€

  Produkto kodas: Micro-Edge

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro-Edge Microblading pigmentai 15ml. (by Li pigments)Padidintos penetracijos Microblading pigmentai su ypač smulkia molekuline mase. Ypatingai lengvai įsiveda į odą. Pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų. Sugijus šiltas atspalvis.Gamintojas: JAVKiekis: 15ml ..
 • Li pigments Micro-Edge Microblading pigmentai 15ml. (nauja pakuotė)
  65.00€

  Produkto kodas: Micro-Edge1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Micro-Edge Microblading pigmentai 15ml. (by Li pigments)Padidintos penetracijos Microblading pigmentai su ypač smulkia molekuline mase. Ypatingai lengvai įsiveda į odą. Pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų. Sugijus šiltas atspalvis.Gamintojas: JAVKiekis: 15ml..
 • Li Pigments Pigmentų skiediklis
  24.00€

  Produkto kodas: FXLIPIGN

  Būsena: Laikinai neturime

  "Soft FX" yra pigmento skiedimo tirpalas, naudojamas pigmentų intensyvumui atskiesti, kad būtų pasiektas norimas efektas. Nors "Soft FX" buvo sukurtas dirbti su "Li Pigments" pigmentais, tačiau jis tinka ir su kitų gamintojų pigmentais. ..
 • Laikinai neturime
  Li pigments Po procedūrinis balzamas
  Li pigments Po procedūrinis balzamas
  3.60€

  Produkto kodas: HELXNX

  Būsena: Laikinai neturime

  Po procedūrinis balzamas (By Li pigments) ..
 • Li Pigments Po procedūrinis tonikas (240ml.)
  24.00€

  Produkto kodas: TEATREE

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Po procedūrinis tonikas (240ml.)   ..
 • Li Pigments Velvet pigmentai akims (15ml.)
  59.00€

  Produkto kodas: Li Pigments Velvet Eyeliner

  Būsena: Prekyboje

  Li Pigments Velvet pigmentai antakiams (15ml.)Li Pigments Velvet pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei g..
 • Li Pigments Velvet pigmentai antakiams (15ml.)
  59.00€

  Produkto kodas: LiPigmentsVelvet

  Būsena: Prekyboje

  Li Pigments Velvet pigmentai antakiams (15ml.)Li Pigments Velvet pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei g..
 • Micro Colors pigmentai akims (12ml.) By "LiPigments"
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Eyeliner

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors pigmentai akims (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojantys M..
 • Li Pigments Hair Scalp pigmentai (15ml.)
  75.00€

  Produkto kodas: ScalpLiPigments

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Micro Colors pigmentai antakiams (12ml.)
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors eyebrows

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors pigmentai antakiams (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojant..
Scroll
1