Biotouch pigmentai

 • Biotouch Black pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BLACKBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Black pigmentas (15ml.) Švelnus, juodas akių kontūro pravedimamas skirtas pigmentas. Įmaišykite oranžinio pigmento, kad spalva nemėlynuotų. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms...
 • Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BSIEDFPW

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais...
 • Biotouch Blush pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DCFNKJN

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blush pigmentas (15ml.) Sodri uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš nau..
 • Biotouch Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BRDHIGIPR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant..
 • Biotouch Burgundy pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BURGUNDY

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Burgundy pigmentas (15ml.) Sodri uogų spalva lūpoms. Jei įmaišysite Strawberry pigmentą, išgausite šiltesnę spalvą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti pri..
 • Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: CHOCOLATEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudo..
 • Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTCOBE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.) Puiki spalva antakiams, tinkanti klientams, turintiems kaštoninius ar raudonus plaukus. Norint neutralizuoti galima įmaišyti Olive pigmentą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOCRANB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.) Tamsi uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš ..
 • Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DARKBORB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naud..
 • Biotouch Dark Red pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DARKEKRR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Dark Red pigmentas (15ml.) Tamsiai raudonas pigmentas skirtas lūpų permanentiniui makiažui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pi..
 • Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTDBR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.) Sodriai rudas pigmentas. Naudojant su Midnight Black pigmentu tinka tamsiai rudam akių pravedimui. Puiki spalva tamsią odą turintiems klientams. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Espresso pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTESPRE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Espresso pigmentas (15ml.) Tamsesnis pigmentas už Deep Brown, tinkantis tamsią odą turintiems klientams. Reiktų įmaišyti lašelį oranžinio pigmento, kad spalva netaptų per tamsi. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią, spa..
 • Biotouch Fire Red pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BiotouchFirered15

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Tai intensyvi raudona spalva, tinkanti visiems be išimties. Jei pridėsite oranžino pigmento, spalva taps dar intensyvesnė ir ryškesnė.Kaip naudoti pigmentus?BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms.Ką reikia žinoti prieš naudoj..
 • Biotouch Fire Red pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: FIRERED

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Fire Red pigmentas (8ml.) Tai intensyvi raudona spalva, tinkanti visiems be išimties. Jei pridėsite oranžino pigmento, spalva taps dar intensyvesnė ir ryškesnė. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių ko..
 • Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GOLDENBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.) Pigmentas puikiai tinkantis šviesiaplaukėms ir šviesią odą turinčioms. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant B..
 • Biotouch Grey pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GRAYBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Grey pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais. Labai gerai..
Scroll