Areolei

 • Biotouch pigmentai lūpoms / areolei / korektoriai (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BiLi

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  BioTouch pigmentai gali būti maišomi.Prieš naudodami sekite šias gaires:• Nemaišykite su kitų gamintojų pigmentais.• Prieš naudodami gerai suplakite.• Niekada nelieskite pigmentinių butelių ar pigmentinių indų su nešvariomis pirštinėmis, kad išvengtumėte užteršimo...
 • DOREME Permanentinio makiažo pigmentas (Liquid colors)
  28.00€ 35.00€

  Produkto kodas: Liquid1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  LIQUID COLORSPuikūs ir ryškios spalvos pigmentai, pagaminti naudojant aukštos kokybės pigmentus. Aukštas pigmentų tankis. JMT Derma saugios spalvos yra išbandytos DERMATEST® Munster ir atitinka Europos Tarybos reikalavimus.* Skystos pigmentinės spalvos yra skirtos permanentinio makiažo mašinai.Mes siūlome platų akių kontūro..
 • Li Pigments Forever Areola pigmentai (12ml.)
  74.00€

  Produkto kodas: ForeverAreola

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai areolei (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2OAreola

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai areolei (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatoriaus, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su viena spalva. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei gru..
 • Li Pigments Micro Colors pigmentai areolei (12ml.)
  65.00€

  Produkto kodas: MicroColors Aureola

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors pigmentai areolei (12ml.) By "LiPigments"Dvigubos koncentracijos, glicerino pagrindo pigmentai - ilgiau išliekanti, stabili spalva.Micro-Colors® yra viena plačiausių pigmentų linijų. Šie atspalviai yra sukurti tam, kad galėtų jums pasiūlyti spalvas tinkančias daugiau nei trims šimtams odos tonų. Meistrai naudojantys..
 • Perma Blend pigmentai areolei 15ml.
  29.00€

  Produkto kodas: PBlendareolaP

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend“ turi microblading, permanentinio makiažo ir tatuiruočių pigmentus, turinčius geriausios kokybės spalvas. Pagaminta JAV. „Perma Blend“ pigmentai yra lengvai tepami, veganiški, nepatikrinti su gyvūnais, sterilūs ir ekologiški. Sertifikuota pagal Europos Sąjungos ResAP (2008).Funkcijos:-Naudojama areolei (kai kurie na..
 • Perma Blend pigmentų areolei rinkinys 8x30ml.
  296.00€

  Produkto kodas: PBlendar

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naudojant pasirinktinius tonus, galima išgauti geriausius ir tiksliausius areolės tonus.Tai 8 pigmento spalvos, kurios gali būti naudojamos derinant bet kurią arenos spalvą, todėl spalvų derinimas yra paprastas.Turinys:Brown mixerHigh whiteLow blackNo pinkPink mixerPrime D BrownPrime L PinkYes cool..
Scroll
1