Pigmentai

 • Bella CREAMY PIGMENT pieno spalvos (5ml.) (BPC-308)
  26.07€

  Produkto kodas: BIDG

  Būsena: Out Of Stock

  Naujai suformuluotas kreminis pieno atspalvio pigmentas. Tinka kamufležui, galima maišyti su kitais pigmentais norint pašviesinti. ..
 • Bella CREAMY PIGMENT Taupe (5ml.) BPC-307
  26.07€

  Produkto kodas: BIDG-0002

  Būsena: Out Of Stock

  Naujai suformuluotas kreminis Taupe atspalvio pigmentas. Tinka kamufležui, galima maišyti su kitais pigmentais norint pašviesinti. ..
 • Bella NANO PIGMENT saulėlydžio atspalvio (20ml.) BPC-02
  27.51€

  Produkto kodas: BIAB-0001

  Būsena: Out Of Stock

  NANO PIGMENT yra aukštos kokybės pigmentai. 24 skirtingų pigmentų atspalviai gali pasiūlyti geriausią rezultatą atrenkant atspalvį pagal odos spalvą.  Pigmentai yra saugūs ir patikrinti. ..
 • Bella Vivid Pigment Olive Brown (10ml.)
  44.89€

  Produkto kodas: BICD-0001

  Būsena: Out Of Stock

  Pigmentai skirti antakių permanentiniam makiažui. Stabilus rudas pigmentas , nekeičiantis spalvos į raudoną, tinka visiems odos atspalviams. ..
 • Biomaser pigmento fiksatorius (10ml.)
  24.00€

  Produkto kodas: BIOFIX

  Būsena: Out Of Stock

  Biomaser pigmento fiksatorius (10ml.) Produkto aprašymas *Produktas naudojamas po procedūros; *Užfiksuoja spalvą, kad pigmentas vienodai pasiskirstytų; Fiksatorius apsaugo nuo spalvos praradimo. Itin lengvai naudojamas. Rezultatas: nepakitusi spalva. Tatuiruočių ir permanentinio makiažo metu Biomaser fiksatorius u..
 • Biotouch Black pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BLACKBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Black pigmentas (15ml.) Švelnus, juodas akių kontūro pravedimamas skirtas pigmentas. Įmaišykite oranžinio pigmento, kad spalva nemėlynuotų. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms...
 • Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BSIEDFPW

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais...
 • Biotouch Blush pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DCFNKJN

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blush pigmentas (15ml.) Sodri uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš nau..
 • Biotouch Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BRDHIGIPR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant..
 • Biotouch Burgundy pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BURGUNDY

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Burgundy pigmentas (15ml.) Sodri uogų spalva lūpoms. Jei įmaišysite Strawberry pigmentą, išgausite šiltesnę spalvą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti pri..
 • Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: CHOCOLATEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudo..
 • Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTCOBE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.) Puiki spalva antakiams, tinkanti klientams, turintiems kaštoninius ar raudonus plaukus. Norint neutralizuoti galima įmaišyti Olive pigmentą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOCRANB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Cranberry pigmentas (15ml.) Tamsi uogų spalva. Įmaišant Strawberry pigmentą, bus neutralizuojamas pigmento šaltumas. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš ..
 • Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DARKBORB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naud..
 • Biotouch Dark Red pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DARKEKRR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Dark Red pigmentas (15ml.) Tamsiai raudonas pigmentas skirtas lūpų permanentiniui makiažui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pi..
 • Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTDBR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.) Sodriai rudas pigmentas. Naudojant su Midnight Black pigmentu tinka tamsiai rudam akių pravedimui. Puiki spalva tamsią odą turintiems klientams. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
Scroll