Perdavimo ašys

 • Biotouch Permanentinio makiažo MOSAIC aparato perdavimo ašis 1 vnt.
  1.20€

  Produkto kodas: MOSAICTrans

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Speciali, patentuota perdavimo ašis MOSAIC aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą...
 • Giant Sun korpuso ašies dalis permanentiniam makiažui
  1.45€

  Produkto kodas: GIANTG2

  Būsena: Prekyboje

  Korpuso ašies dalis yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus.   Į šią korpuso dalį įsistato adata.   ..
 • Laikinai neturime
  Giant Sun korpuso perdavimo ašis „Miracle“ aparatui
  Giant Sun korpuso perdavimo ašis „Miracle“ aparatui
  2.90€

  Produkto kodas: GSKPA

  Būsena: Laikinai neturime

  Korpuso perdavimo ašis „Miracle“ aparatui yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus. ..
 • Goochie antgalis ,,Super liner'' mašinėlėms 1 vnt.
  2.50€

  Produkto kodas: GoochieSLc

  Būsena: Prekyboje

  ..
 • Goochie perdavimo ašis
  2.10€

  Produkto kodas: GoochieTS

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Speciali, patentuota perdavimo ašis „Goochie“ aparatams. Perdavimo ašis turi būti keičiama po 5-6 procedūrų, nes ašies nusidėvėjimas sumažina tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins mašinos ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią našumą...
 • Mei-Cha SAPPHIRE SERIES perdavimo ašis 1 vnt
  1.00€

  Produkto kodas: Mei-Cha_s

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  MEI-CHA Sapphire serijos perdavimo ašis yra naudojama kartu su Sapphire Combo adatomis. Ašis yra skirta stabilizuoti adatų judėjimą, sumažinti vibraciją ir išvengti pigmento atgalinį srautą. Kiekviena perdavimo ašis yra individualiai, steriliai supakuota. Perdavimo ašis yra vienkartinė ir turėtų būti pakeista po k..
 • Mokomoji permanentinio makiažo knyga KMC
  14.00€

  Produkto kodas: NEROV

  Būsena: Laikinai neturime

  Mokomoji permanentinio makiažo knyga KMC ..
 • Bella Dragon perdavimo ašis
  2.90€

  Produkto kodas: BFAI-0008

  Būsena: Laikinai neturime

  Speciali, patentuota perdavimo ašis DRAGON aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą. ..
 • Bella Majesty - Laguna perdavimo ašis
  2.90€

  Produkto kodas: BFAI-0002

  Būsena: Laikinai neturime

  Speciali, patentuota perdavimo ašis Majesty - Laguna aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą. ..
Scroll
1