Purebeau

 • Fibroblast rankena Purebeau Elite aparatui
  3,100.00€

  Produkto kodas: FIRBOELITE

  Būsena: Out Of Stock

  Fibroblast rankena Purebeau Elite aparatui Visas Fibroblast priemones galima įsigyti tik baigus Fibroblast mokymus!  ..
 • Fibroblast rankena Purebeau TRS 250 aparatui
  3,100.00€

  Produkto kodas: TRSFIBRO

  Būsena: Out Of Stock

  Fibroblast rankena Purebeau TRS 250 aparatui ..
 • PUREBEAU Blue Magic
  4,800.00€

  Produkto kodas: PUBLUECC

  Būsena: Out Of Stock

  PUREBEAU Blue Magic Purebeau Blue Magic aparatas susideda iš dviejų komponentų : maitinimo ir valdymo blokas, rankenėlė Naujausios kartos permanentinio makiažo aparatas : PUREBEAU Blue Magic kompiuterizuotas korpusas, PUREBEAU Blue Magic valdymo programa su specialia APP programa Techniniai duomenys: Greitis: ..
 • Purebeau FIBROBLAST aparatas (Tik baigus mokymus!)
  4,190.00€

  Produkto kodas: FIBROBLAST

  Būsena: Out Of Stock

  Purebeau FIBROBLAST aparatas (Tik baigus mokymus!) Naujausias Purebeau kompanijos aparatas, sukėlęs revoliuciją grožio pasaulyje. Tai rankinis prietaisas, skleidžiantis ploną plazmos srautą, kuris suaktyvina kolageno sintezę. Sumažėja odos perteklius, sustangrėja vokai, paakių oda, maišeliai bei raukšlės aplink akis. Ta..
 • Purebeau Fibroblast Thunder aparatas (Tik baigus mokymus!)
  3,190.00€

  Produkto kodas: FibrThu

  Būsena: Out Of Stock

  Purebeau Fibroblast Thunder aparatas (Tik baigus mokymus!) Naujausias Purebeau kompanijos aparatas, sukėlęs revoliuciją grožio pasaulyje. Tai rankinis prietaisas, skleidžiantis ploną plazmos srautą, kuris suaktyvina kolageno sintezę. Sumažėja odos perteklius, sustangrėja vokai, paakių oda, maišeliai bei raukšlės aplink aki..
 • Purebeau TRS 250 new


  1 įvertinimai

  2,809.31€

  Produkto kodas: TRS 250

  Būsena: Out Of Stock

  Aukščiausių standartų technologijos buvo panaudotos šiam projektui. TRS 250 žavus savo dizainu ir funkcionalumu. Darbas su TRS 250 tampa malonumu, nes ši technologijos, meistriškumo ir tobulumo kombinacija pateisina net aukščiausius lūkesčius. Techniniai duomenys Greitis: 90-250 dūrių per sekundę.  Adat..
 • Purebeau TRS 250 new Juodas
  2,867.24€

  Produkto kodas: TRS 250B

  Būsena: Out Of Stock

  Aukščiausių standartų technologijos buvo panaudotos šiam projektui. TRS 250 žavus savo dizainu ir funkcionalumu. Darbas su TRS 250 tampa malonumu, nes ši technologijos, meistriškumo ir tobulumo kombinacija pateisina net aukščiausius lūkesčius. Techniniai duomenys Greitis: 90-250 dūrių per sekundę.  Adatos ilgio regul..
 • Purebeau Virgin
  1,534.99€

  Produkto kodas: PB virgin

  Būsena: Out Of Stock

  Elegantiškas, dinamiškas aparatas pradedantiesiems meistrams, kurie neviršijant savo biudžeto nori turėti saugų, patikimą ir kokybišką aparatą.  Purebeau Virgin. Techninis aprašymas. Greitis 90 - 250 dūrių į sekundę. Greičiai- Lengvas /vidutinis/ stiprus Dūriai per sekundę-110-125-140 Adatos ilgio reguliav..
 • Purebeau LadyLiner
  2,288.00€

  Produkto kodas: pb.1

  Būsena: Out Of Stock

  Permanentinio makiažo aparatas skirtas profesionaliam naudojimui salonuose ir grožio centruose. Aparatas su patobulintomis techninėmis charakteristikomis. Aparatas su patobulintomis techninėmis charakteristikomis. Techniniai duomenys Greitis: 90-190 dūrių per sekundę Adatos ilgio reguliavimas: 3 mm. Adatų t..
 • Purebeau Ezee Stylo
  926.78€

  Produkto kodas: Ezze

  Būsena: Out Of Stock

  Puikus aparatas pradedančioms dirbti. Ypač tikslus.  Atlaidus smulkioms klaidoms.   Parduodamas kartu su specialiu lagaminu, kuris apsaugo aparatą transportavimo metu.  Draugaukime Facebook >>> https://www.facebook.com/purebeaulietuva ..
 • Purebeau Circle Pro III
  3,127.90€

  Produkto kodas: Cicle

  Būsena: Out Of Stock

  Extra klasės aparatas iš aliuminio lydinio. Ovalios formos dizainas, pagamintas pritaikant pažangiausias  technologijas. Techninis aprašymas. Greitis 90 - 250 dūrių į sekundę. Adatos ilgio reguliavimas  3.0 mm. Adatų tipas-visos. Integruota pigmento atbulinės tekmės apsaugos sistema FRS. Sensorinė valdym..
 • Purebeau Magic Liner
  2,288.00€

  Produkto kodas: Purebe liner

  Būsena: Out Of Stock

  Permanentinio makiažo aparatas skirtas profesionaliam naudojimui salonuose ir grožio centruose. Aparatas su patobulintomis techninėmis charakteristikomis. Aparatas su patobulintomis techninėmis charakteristikomis. Techniniai duomenys Greitis: 90-190 dūrių per sekundę Adatos ilgio reguliavimas: 3 mm. Adatų ti..
 • Purebeau Mobile 01 su lazeriu
  4,054.68€

  Produkto kodas: mobile01

  Būsena: Out Of Stock

  Tai naujausių kompanijos Purebeau New Cosmetic gaminių, kuris pagamintas atsižvelgiant į naujus standartus ir tobulėjančią techniką. Mobile 01aparatas yra su skystųjų kristalų valdymo panele. Valdymas vyksta tik prisilietus prie atitinkamos programos regiono. Adatų greičiai yra tobulai suderinti į skirtingą&n..
 • Purebeau Revolution XR9
  2,288.00€

  Produkto kodas: XR9

  Būsena: Out Of Stock

  Paskutinis kompanijos Purebeau New Cosmetic išradimas – aparatas Revolution XR9. Tai pirmasis belaidis mikropigmentacijos aparatas pasaulyje. Jis yra vienas populiariausių aparatų permanentinio makiažo specialistų tarpe. Revolution XR9 ne tik idealus plonų linijų pigmentavimui ir retušavimui, bet ir da..
 • Purebeau Elite
  3,127.90€

  Produkto kodas: elite

  Būsena: Out Of Stock

  Purebeau Elite - profesionalus, elegantiškas, funkcionalus ir tobulas aparatas. Elitinės klasės. Techninis aprašymas. Greitis 90 - 250 dūrių į sekundę. Adatos ilgio reguliavimas  3.0 mm. Adatų tipas-visos. Integruota pigmento atbulinės tekmės apsaugos sistema FRS. Sensorinė valdymo panelė, skaitmenin..
 • Purebeau Tab
  5,068.35€

  Produkto kodas: TAB

  Būsena: Out Of Stock

  Profesionalus aparatas  Pažangiausias permanentinio makiažo prietaisas rinkoje Aparate integruotas Dell Venue Pro "Windows 8" su PUREBEAU darbine programa Greitis 90 - 250 dūrių į sekundę. Adatos ilgio reguliavimas  3.0 mm. Adatų tipas-visos. Integruota pigmento atbulinės tekmės apsaugos sistema FRS. Sensor..
Scroll