Mei-Cha

 • Išankstinis užsakymas
  LUMI Permanentinio makiažo aparato komplektas
  LUMI Permanentinio makiažo aparato komplektas
  1,800.00€

  Produkto kodas: Mei-Cha-LU

  Būsena: Išankstinis užsakymas

   LUMI aparatas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Turi 4 procedūrų režimus.Aparatas atitinka aukščiausius saugos standartus.   - ULTRA PRECISION – mažesnė vibracija, daugiau komforto- TOUCH PANEL - 4 procedūros režimai (LED)/ Grūdintas stiklas  ..
 • Mei-Cha Permanentinio makiažo aparatas "SAPPHIRE PRO"
  260.00€

  Produkto kodas: Mei-ChaSPro

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Mei-Cha SAPPHIRE PRO aparatas yra naujoviško dizaino, pagamintas iš nerūdijančio plieno korpuso yra lengvas ir lengvai valdomas. Šis aparatas puikiai tinka pradedantiesiems, taip pat ir profesionalams...
 • Mei-Cha SAPPHIRE ELITE GM rinkinys
  490.00€

  Produkto kodas: Mei-Cha-SAP

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Mei-Cha SAPPHIRE ELITE GM siūlo dar didesnės galios ir stabilumo permanentinio makiažo aparatą. Rinkinį sudaro: "Sapphire Elite" aparatas, universalus kintamosios srovės adapteris, greičio reguliatorius, 1 vnt. 1-prong adata, 1 vnt. 2-prong adata, 1 vnt. 3-prong adata, 1 vnt. 4-flat adatos, 1 vnt. 5-prong adata, 5..
 • Mei-Cha SAPPHIRE PRO rinkinys
  350.00€

  Produkto kodas: Mei-ChaPro

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Mei-Cha SAPPHIRE PRO aparatas yra naujoviško dizaino, pagamintas iš nerūdijančio plieno korpuso yra lengvas ir lengvai valdomas. Šis aparatas puikiai tinka pradedantiesiems, taip pat ir profesionalams.Rinkinį sudaro: Sapphire Pro  aparatas, universalus kintamosios srovės adapteris, greičio reguliatorius, 1 vnt. 1-pr..
Scroll
1