Goochie

 • Goochie Liner Pro permanentinio makiažo aparatas
  220.00€

  Produkto kodas: GOOLPRO

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie Liner Pro permanentinio makiažo aparatas Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Su šiuo  aparatu net ir pradedantys lengvai įgus ir greit taps pažengusiu. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 6 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo 0&n..
 • Goochie Meso Penas
  170.00€

  Produkto kodas: GOOMP3

  Būsena: Out Of Stock

  MESO-PEN automatinė adatinė sistema. Mikro adatinės terapijos aparatas. Tai automatinis aparatas, su vibracija atliekantis odos paviršinį mikro subadymą – perforaciją. Toks procesas lemia geresnį transderminį pasiekiamumą ir skatina kolageno gamybą.Sustiprintos mechaninės stimuliacijos metodas. *Automatinė adatinė sistema..
 • Goochie Meso Penas (Įkraunamas)
  190.00€

  Produkto kodas: GOOMP

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie Meso Penas (Įkraunamas) MESO-PEN automatinė adatinė sistema. Įkraunamas mikro adatinės terapijos aparatas. Dirbti galima tiek pajungus prie elektros lizdo, tiek pakrovus bateriją. Tai automatinis aparatas, su vibracija atliekantis odos paviršinį mikro subadymą – perforaciją. Toks procesas lemia geresnį transderminį p..
 • Goochie permanentinio makiažo - meso aparatas (Magic box)
  520.00€

  Produkto kodas: GOOMB

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie permanentinio makiažo - meso aparatas (Magic box) Ypač saugus aparatas atitinka ES standartus. Naudojamas su steriliu, aštrią adatą turinčiu kartridžu. Taip pat gali būti naudojamas su mezoterapijai tinkančiu kartridžu. Aparato greitis 10000-27000 RPM. Suteikiama 6 mėnesių gamintojo garantija.   ..
 • Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini Black)
  170.00€

  Produkto kodas: IJNVDFJ

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini Black) Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 3 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo 0  iki 3 mm. Itin lengvas ir patogus. ..
 • Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini)
  170.00€

  Produkto kodas: JVNODGOO

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini) Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 3 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo 0  iki 3 mm. Itin lengvas ir patogus. ..
 • Goochie Permanentinio makiažo aparatas (Safety)
  260.00€

  Produkto kodas: GOOPS1

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie Permanentinio makiažo aparatas (Safety) Aparatas ypač saugus. Naudojama kartridžinė aparato sistema užtikrina saugumą. Pigmentai nepatenka į aparato korpusą, taip užtikrinamas maksimalus higieniškumas. Kartridžo adatos yra ypač aštrios, lengvai ir greitai įvedamas pigmentas į odą. Vienu pasukimu galima nustatyti ad..
 • Goochie Super Liner 2 permanentinio makiažo aparatas
  260.00€

  Produkto kodas: GOOS222

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie Super Liner 2 permanentinio makiažo aparatas. Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas. Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Su šiuo  aparatu net ir pradedantys lengvai įgus ir greit taps pažengusiu. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pa..
 • Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas
  295.00€

  Produkto kodas: GOOS211

  Būsena: Out Of Stock

  Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas. Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Su šiuo  aparatu net ir pradedantys lengvai įgus ir greit taps pažengusiu. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 6 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo ..
Scroll