Beauty Group antgaliai

 • Beauty Group antgaliai (1R, 2R, 3R, 5R, 7R)
  0.29€

  Produkto kodas: Suncaps

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun. Beauty Group...
 • Beauty Group antgaliai (3F, 5F, 7F)
  0.35€

  Produkto kodas: Suncaps1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun, Beauty Group...
 • Beauty Group antgaliai su oro terpe (1R Micro VIP)
  0.35€

  Produkto kodas: GSairf

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Apibūdinimas:Šis adatos antgalis gali sukurti vakuumo efektą, kad būtų galima kontroliuoti oro srautą tolygiam pigmento kiekio paskirstymui ir pasiekti geresnį rezultatą. Per didelis oro kiekis gali priversti pigmentą per daug susitraukti arba išsipūsti, tokiu būdu per mažai pigmento patenka į odą ir eikvojamas pigmentas.Funkcij..
 • Giant Sun korpuso ašies dalis permanentiniam makiažui
  1.45€

  Produkto kodas: GIANTG2

  Būsena: Prekyboje

  Korpuso ašies dalis yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus.   Į šią korpuso dalį įsistato adata.   ..
 • Beauty Group antgaliai viengalėms, dvigalėms, trigalėms adatoms
  0.58€

  Produkto kodas: GIANTG1

  Būsena: Laikinai neturime

  Kiekvienas antgalis yra sterilus E.O. dujų pripildytose atskirose pakuotėse. Steriliose pakuotėse, atitinka pasaulio sveikatos standartus.  Ant kiekvienos pakuotės nurodyta galiojimo data   Tinka aparatams (Miracle), (Classics).   Tinka adatoms: Viengalėms, dvigalėms, trigalėms, ..
Scroll
1