Perdavimo ašys

 • Giant Sun korpuso ašies dalis permanentiniam makiažui
  1.45€

  Produkto kodas: GIANTG2

  Būsena: Out Of Stock

  Korpuso ašies dalis yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus.   Į šią korpuso dalį įsistato adata.   ..
 • Giant Sun korpuso perdavimo ašis „Miracle“ aparatui
  2.90€

  Produkto kodas: GSKPA

  Būsena: Out Of Stock

  Korpuso perdavimo ašis „Miracle“ aparatui yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus. ..
 • Bella Dragon perdavimo ašis
  2.90€

  Produkto kodas: BFAI-0008

  Būsena: Out Of Stock

  Speciali, patentuota perdavimo ašis DRAGON aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą. ..
 • Bella Majesty - Laguna perdavimo ašis
  2.90€

  Produkto kodas: BFAI-0002

  Būsena: Out Of Stock

  Speciali, patentuota perdavimo ašis Majesty - Laguna aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą. ..
 • Bella Tech Touch perdavimo ašis
  5.79€

  Produkto kodas: BFAI-0017

  Būsena: Out Of Stock

  Speciali, patentuota perdavimo ašis Tech Touch aparatams. Perdavimo ašis turėtų būti keičiama po 5-6 procedūrų, kadangi kiekvienos procedūros metu ašis dyla, o tai mažina pačios ašies tikslumą ir stabilumą. Perdavimo ašies pakeitimas padidins aparato ilgaamžiškumą ir užtikrins geriausią jo veikimą. ..
Scroll
1