Literatūra

 • Microblading mokymosi vadovas ir DVD
  55.00€

  Produkto kodas: Micro

  Būsena: Out Of Stock

  Daugybe žmonių visame pasaulyje užsiima Microblading makiažo paslaugos teikimu, todėl kiekvienas specialistas turėtų nuolatos kelti savo kvalifikaciją ir tobulėti. Šis mokymosi vadovas moko ir suteikia žinių, kurios padės tapti sėkmingu šioje srityje. Šis mokymosi vadovas sukurtas padėti pradedantiesiems ir patyru..
 • Mokomoji permanentinio makiažo knyga KMC
  14.00€

  Produkto kodas: NEROV

  Būsena: Out Of Stock

  Mokomoji permanentinio makiažo knyga KMC ..
 • Plaukų linijos mokomasis gidas (Toni Belfatto)
  67.00€

  Produkto kodas: DXNOSVN

  Būsena: Out Of Stock

  Plaukų linijos mokomasis gidas (Toni Belfatto) Siekiant atlikti gydymą greitai ir efektyviai, šis gidas yra būtinas įrankis meistrui. Jame rasite 25 sterilias ir skaidrias juostas (5 modeliai: A, B, C, D, E, 3 skirtingi dydžiai). Be to, aplanke yra iliustruotas vadovas, kuris žingsnis po žingsnio paaiškina gydymo techniką, ka..
 • Purebeau koloristikos pagrindai
  5.00€

  Produkto kodas: PKP1

  Būsena: Out Of Stock

  Purebeau koloristikos pagrindų pradžiamokslis (15psl.) Tai glausta informacija, kaip parinkti tikslią antakių ar lūpų spalvą kiekvienam odos tipui, darant permanentinį makiažą. Aprašyme vizualiai pateikti spalviniai sprendimai renkant tinkamą pigmento atspalvį bei skirtumai tarp šaltų ir šiltų atspalvių. Toks koloristikos ..
 • Purebeau paletė
  3.00€

  Produkto kodas: PUREP

  Būsena: Out Of Stock

  Originali, rankų darbo Purebeau pigmentų paletė. ..
 • Purebeau spalvų schema
  3.00€

  Produkto kodas: PURECH

  Būsena: Out Of Stock

  Purebeau spalvų schema ..
 • Tattoo katalogas
  10.00€

  Produkto kodas: KATALOG

  Būsena: Out Of Stock

  Tattoo katalogas, kuriame rasite tatuiruočių eskizus. Puikus albumas tatuiruočių meistrams ir besimokinantiems tatuiruočių meno. ..
 • Toni Belfatto "Hyperrealistinio makiažo paslaptys. Vyriški ir moteriški antakiai"
  125.00€

  Produkto kodas: ODNSO

  Būsena: Out Of Stock

  Toni Belfatto "Hyperrealistinio makiažo paslaptys. Vyriški ir moteriški antakiai" Ar norėtumėte turėti pokalbį su permanentinio makiažo specialistu apie jo karjerą? Skaitant šią knygą pasijusite tarsi būtumėte viename kambaryje su meistru, kuris atlieka ilgalaikio makiažo procedūrą. Plečiantis permanentinio makiažo rinkai, di..
 • Toni Belfatto "Trichopigmentacija"
  150.00€

  Produkto kodas: NOSDNCI

  Būsena: Out Of Stock

  Toni Belfatto "Trichopigmentacija" Šiandien trichopigmentacija turi daug pavadinimų ir dauguma jų klaidinantys, pavyzdžiui: skalpo pigmentacija, plaukų tatuiruotė, dermopigmentacija ir pan. Tiesa ta, kad trichopigmentaciją sukūrė 1998 metais Toni Belfatto ir Ennio Orsini. Iki tol žodis buvo visai nežinomas. Trichopigmentac..
Scroll