Permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas, kontūrinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas, visos šios sąvokos yra sinonimai, kurie ne apibrėžia skirtingų procedūrų rūšių ar skirtingo rezultato. Visi išvardyti ilgalaikio makiažo terminai savo esme nesiskiria, nes reiškia ilgalaikio rezultato sukūrimą. Skiriasi tik aparatai ir atlikimo technika. Tai yra kosmetologinė procedūra, kurios esmė – įvesti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti palyginamai patvarius kontūrus bei tušavimą.

Kadangi permanentinis makiažas pažeidžia odos vientisumą, ši procedūra turi būti atliekama laikantis visų higienos bei antiseptikos taisyklių, naudojant specialią aparatūrą, skirtą permanentiniam makiažui, o ne tatuiruotėms. Adatos turi būti sterilios ir vienkartinės, atidaromos kliento akivaizdoje. Pigmentų galiojimo laikas neturi būti pasibaigęs.

Permanentinis makiažas gali padėti pakoreguoti antakių, akių ar lūpų formą, padidinti lūpas, suteikti joms sodrią spalvą, optiškai padidinti akis, padaryti jas išraiškingesnes.


Permanentinio makiažo ir tatuiruotės skirtumai

Nors permanentinio makiažo ir tatuiravimo kontūrų atlikimo principas yra tas pats, tačiau skiriasi pigmento įvedimo gylis ir iš to kylančios pasekmės. Tatuiravimo metu odoje padaromas iki 2 milimetrų gylio dūris. Permanentinio makiažo dūrio gylis yra nuo 0,3 iki 0,8 milimetrų. Pigmentas yra įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) ir nekliudo nervų galūnių, todėl atliekant permanentinį makiažą jaučiamas žymiai mažesnis skausmas, nei atliekant tatuiruotę. Dažai nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, bet lieka epidermyje ir tarpląstelinėje erdvėje, kuri pasižymi sugebėjimu “deponuoti”, t.y. išsaugoti medžiagą. Tatuiravime ir permanentiniame makiaže naudojami skirtingi pigmentai. Tatuiruotėms naudojamų dažų sudėtyje yra sintetinių priedų, todėl dažai išlieka ilgiau, atskirais atvejais visą žmogaus gyvenimą. Permanentinio makiažo pigmentai yra natūralaus pagrindo, artimi natūraliems atspalviams, todėl išlieka trumpesnį laiką – nuo 1 iki 4 metų.


Permanentinio makiažo išnykimas

Paprastai permanentinis makiažas išlieka 2-4 metus, tačiau būna atvejų, kai permanentinio makiažo kokybė pastebimai pakinta po 6 mėnesių. Tai atsitinka dažniausiai dėl dviejų skirtingų priežasčių: dėl pigmentavimo procedūrų cikliškumo nesilaikymo ir individualių organizmo savybių.

Kokybiškas permanentinis makiažas paprastai pasiekiamas po 2-3 odos pigmentavimo procedūrų, todėl jei jūs atėjote tik į vieną procedūrą, po kurios jums atrodė geras rezultatas, yra didelė tikimybė, jog gautas rezultatas nebus ilgalaikis. Todėl rekomenduojame po pirmosios procedūros atlikti korekciją. Korekcija atliekama ne anksčiau nei po 3 savaičių nuo pagrindinės procedūros atlikimo ir ne vėliau nei po trijų mėnesių nuo pagrindinės procedūros atlikimo. Po trijų mėnesių visiškai atsinaujina viršutiniai epidermio sluoksniai, ir meistrui tenka „sukurti“ kelią iš naujo. Jei nesilaikoma 3 savaičių intervalo, galima išjudinti dar neįsitvirtinusį pigmentą, pažeisti nesugijusį audinį. Korekcija leidžia tolygiau pasiskirstyti pigmentą odoje, keisti spalvą (jei reikia) ir pasiekti didesnio permanentinio makiažo ilgaamžiškumo.


Individualių organizmo savybių įtaka. Pigmentai įvesti į odą bėgant laikui išnyksta (rezorbuojasi odoje), nes prasideda fagocitozės (rezorbcijos) procesas, t. y. dažiklio dalelytės yra naikinamos imuninės sistemos ląstelių – makrofagų, pigmentą vertinančių kaip svetimkūnį, ir per limfos sistemą yra šalinami iš kūno. Fagocitozės (rezorbcijos) greitis yra labai individualus dalykas, kuris priklauso nuo kiekvieno organizmo individualių savybių, organizmo bendros būklės, gyvenimo būdo, išorės poveikio ir pan.


Organizme vyksta įvairūs procesai, įtakojantys pigmento išnykimą. Permanentinio makiažo pigmentams rezorbuojantis, vyksta pigmento pokyčiai: keičiasi proporcija, kuria buvo įvestos pigmento dalelytės, todėl keičiasi odoje esančio pigmento spalvinis tonas – jis blunka. Stambiausios dažiklio dalelytės arba labai tankios sankaupos gana lengvai atlaiko jas ryjančių ląstelių (makrofagų) puolimą, ir savo ruožtu pradeda veikti kitas imuninės sistemos reakcijos procesas, nukreiptas prieš organizme esančias svetimas ląsteles.


Pigmento sudėtinės dalys pasidengia baltyminiu apvalkalu, izoliuojančiu jas nuo organizmo. Baltyminis apvalkalas, kaip apsauginė kapsulė, atlieka dvejopą funkciją: saugo nuo bet kokio svetimkūnio agresyvaus poveikio organizmui, ir trukdo fagocitams aktyviai rezorbuoti. Apsauginio baltyminio apvalkalo susidarymas taip pat labai individualus ir priklauso tiek nuo paties organizmo būklės, tiek išorės poveikio, todėl vieniems žmonėms permanentinio makiažo kokybės lygis mažėja greitai, kitiems – lėtai. Be to, žmogaus organizmas į viršutinį tiekia kraują į viršutinį odos sluoksnį. Kuo labiau prisotintas ir kuo arčiau odos paviršiaus yra išdėstytas kapiliarų tinklelis, tuo permanentinis makiažas gali išnykti greičiau. Kita ne mažiau svarbi savybė – kiekvieno asmens individualios imuninės sistemos reakcija į pigmentą (svetimkūnį).


Permanentinio makiažo patvarumą lemia tokie išoriniai veiksniai, kaip saulės spinduliai, masažai, šveitikliai, odos maitinimas, pirtis, soliariumas, infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos) ir pan., t. y. procedūros, kurios stimuliuoja kraujotaką, spartinančią odos regeneraciją ir pigmento išvedimą iš organizmo.


Praėjus daugiau nei trims mėnesiams nuo pagrindinės procedūros, atliekama ne korekcija, bet permanentinio makiažo atnaujinimas. Permanentinio makiažo atnaujinimas atliekamas permanentinio makiažo kokybei palaikyti. Kadangi paprastai būna išlikusi makiažo forma, todėl ši procedūra atliekama su didele nuolaida.


 • "Magic Eraser" odos žymeklis pradedantiesiems
  8.00€

  Produkto kodas: MagMarker

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Apie produktą*Priemonė skirta ištrinti netinkamai nupieštus eskizo linijas ir taškus;*Saugus naudoti ant odos;*Netoksiškas; ..
 • 1R, 2-3-5 RL, 12P MTS Biomaser Kartridžai 1 vnt.
  4.00€

  Produkto kodas: BioCRL

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Biomaser Permanent makeup Cartridge needles,  this is patent design by our company,  the needles use 316L stainless steel,  plastic cartridge is medical grade. E.O. gas sterilized. single package...
 • 2 in 1 paletė / veidrodis
  12.00€

  Produkto kodas: pmir

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Išankstinis užsakymas
  2-In-1 Hibridinis Tattoo / PMU rankenėlė (raudona ir juoda)
  2-In-1 Hibridinis Tattoo / PMU rankenėlė (raudona ir juoda)
  138.00€

  Produkto kodas: HawkPen

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  2-in-1 hibridinis tatuiruočių rankenėlė skirtas tiek tatuiruotėms, tiek permanentiniam makiažui.Mašinos variklis yra 4,5 vato, tvirtas ir stabilus.2-in-1 mašina, turinti 1 colio pilną reguliuojamą rankeną. -Paketą sudaro: 1 hibridinis tatuiruočių penas, 3 kontaktinis laidas, 1 kartridžas (11RS)...
 • 2400mAh ličio baterija, skirta tatuiruočių bei PMU mašinėlėms
  75.00€

  Produkto kodas: bportablelion

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Tai yra naujai sukurtas tatuiruočių maitinimo šaltinis, palaikantis belaidį veikimą. Jį lengva nešiotis, todėl galite atlikti lauko tatuiruotes ar PMU darbus.Rinkinį sudaro:1x RCA / DC / AUDIO ličio jonų baterija1x USB įkrovimo laidasFunkcija:Plastikinis korpusasGalimybė pasirinkti vieną iš penkių galios rėžimųGalios parametras ..
 • 3-4-5 F Biomaser Kartridžai
  4.50€

  Produkto kodas: BioCF

  Būsena: Prekyboje

  Biomaser Permanent makeup Cartridge needles,  this is patent design by our company,  the needles use 316L stainless steel,  plastic cartridge is medical grade. E.O. gas sterilized. single package...
 • 3-4-5 SF Biomaser Kartridžai
  4.50€

  Produkto kodas: BioCSF

  Būsena: Prekyboje

  Biomaser Permanent makeup Cartridge needles,  this is patent design by our company,  the needles use 316L stainless steel,  plastic cartridge is medical grade. E.O. gas sterilized. single package...
 • 3-5-7 RS Biomaser Kartridžai
  4.50€

  Produkto kodas: BioCRS

  Būsena: Prekyboje

  Biomaser Permanent makeup Cartridge needles,  this is patent design by our company,  the needles use 316L stainless steel,  plastic cartridge is medical grade. E.O. gas sterilized. single package...
 • 3D guminė galvos kaukė su atviromis akimis
  8.00€

  Produkto kodas: MaskSkin1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  3D guminė permanentinio makiažo galvos kaukė su atviromis akimis1. Plaunama, labai minkšta2. Netoksiška3. Realistiška, panaši į tikro žmogaus veido odą 4. Patogi naudoti, puikiai tinkanti praktikavimuisi5. Gali būti naudojama pakartotinai keletą kartų pagal jūsų poreikiusMedžiaga - gumaSpalva - odos spalvaDydis - 26,5 x 17,..
 • Laikinai neturime
  3D odos struktūros modelis
  3D odos struktūros modelis
  59.00€

  Produkto kodas: 3DSstruc

  Būsena: Laikinai neturime

  Šis unikalus modelis parodo žmogaus odos struktūrą trimatėje formoje.Modelyje parodomi atskiri, svarbūs odos sluoksniai, tokios kaip plaukai, riebalines ir prakaito liaukos, nervai ar kita.Modelis yra sumontuotas ant tvirto pagrindo.Dydis: 197 x 85 x 187..
 • 3D silikoninė medžiaga praktikai (lūpos)
  2.90€

  Produkto kodas: 3DLPracticeSkin

  Būsena: Laikinai neturime

  Funkcijos:- Pagaminta iš silikono,- Elastinga, švelni, netoksiška ir saugi.- Realistiški lūpų kontūrai.- Puikiai tinka pradedantiesiems, norintiems tobulinti savo įgūdžius. ..
 • A+ Ocean gelis permanentui ir tatuiruotėms šalinti 30ml.
  79.00€

  Produkto kodas: A+Ocean

  Būsena: Prekyboje

   A + Ocean yra pirmasis koncentruotas druskos gelis skirtas permanentui ir tatuiruotėms šalinti. Jame naudojama geriausios kokybės jūros druska, kuri pagreitina natūralų gijimo procesą.Šis gaminys skirtas tik apmokytiems ir licencijuotiems specialistams, o rezultatai gali skirtis priklausomai nuo įrangos, adatų ir naudojamų..
 • Akių kontūro atsparus vandeniui pieštukas
  4.50€

  Produkto kodas: PMp

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Išankstinis užsakymas
  Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 15 (16 skylių)
  Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 15 (16 skylių)
  10.00€

  Produkto kodas: Holder15nr

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Laikiklyje yra 16 skylių: 4 didelės skylės, 5 vidutinės skylės ir 7 mažos skylės.Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, patvarus.Puikiai tinka tatuiruočių ir kitų dažų naudojimui.Tinka profesionaliam naudojimui ir namų naudojimui.Unikalus dizainas ir graži išvaizda.Medžiaga: akrilasSpalva: PermatomaDydis: 10cmX6cmX1.5cmSvoris: ..
 • Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 16 (11 skylių)
  12.00€

  Produkto kodas: Holder16nr

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 16 (11 skylių)..
 • Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 18 (9 skylių)
  10.00€

  Produkto kodas: Holder18nr

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Akrilinis pigmentų indelių laikiklis Nr. 18 (9 skylių)..
 • Akrilinis pigmentų konteinerių laikiklis Nr. 4
  10.00€

  Produkto kodas: KJCDDW

  Būsena: Laikinai neturime

  Akrilinis pigmentų konteinerių laikiklis Nr. 4 9 vietos pigmentų konteineriams   ..
 • Anestetinis gelis "Feel Better now" (30ml.) 1vnt.


  1 įvertinimai

  45.00€

  Produkto kodas: KDVNID

  Būsena: Laikinai neturime

  Anestetinis gelis "Feel Better now" (30ml.) Anestetinis gelis naudojamas permanentinio makiažo ir tatuiruočių procedūrų metu. Tinka visoms permanentinio makiažo procedūroms (Akys, Lūpos Antakiai) Gelis suveikia akimirksniu. Sudėtis: 5% lidokaino, 2% tetrakaino ir 0.02% epinefrino. Kiekis: 30ml.     &..
 • Anestetinis kremas "Feel Better now" (15g.) 1vnt.
  39.00€

  Produkto kodas: HCSBDI

  Būsena: Prekyboje

  Anestetinis kremas "Feel Better now" (15g.) Tai stiprus anestetinis kremas naudojamas prieš permanentinio makiažo, tatuiruočių bei kitas procedūras. Sudėtis: 5% Lidokainas, 20% Benzokainas ir 4%Tetrakainas. Kaip naudoti ansetetinį kremą "Feel Better Now" ? Šis anestetinis kremas naudojamas prieš permanentinio makiažo..
 • Antakių antspaudai (12 formų)
  55.00€

  Produkto kodas: STAMP12

  Būsena: Laikinai neturime

  Antakių antspaudai (12 formų) ..
 • Antakių forma / liniuotė
  7.00€

  Produkto kodas: ANTFORM

  Būsena: Laikinai neturime

  Antakių forma / liniuotė ..
 • Antakių liniuotė su slankmačiu
  7.00€

  Produkto kodas: SLANKMAT

  Būsena: Prekyboje

  Antakių liniuotė su slankmačiu ..
 • Antakių liniuotė / matuoklis 1vnt.
  8.50€

  Produkto kodas: BRD1

  Būsena: Laikinai neturime

  Antakių liniuotės / matuoklio pritaikymas:1) Naujas dizainas, graži forma2) Puiki priemonė antakių meistrams, kurie nori užtikrinti klientų tolygią ir simetrišką antakių formą3) Idealiai tinka naudoti prieš microblading, prieš atliekant ilgalaikį antakių makiažą, kad būtų užtikrintas simetriškumas 4) Aplinką tau..
 • Antakių matavimo formos (4 skirtingos formos)
  9.90€

  Produkto kodas: ETS

  Būsena: Laikinai neturime

  1 # Plokščia antakių forma - tinka ilgam veidui, kad vizualiai veidas tampa trumpesnis2 # Minkšto kampo antakių forma - tinka ovaliam veidui, kad ovalus veidas atrodytų subtilesnis3 # Stipriai lenkta antakių forma - tinka apvaliam veidui, kad apvalus veidas atrodytų ilgesnis4 # Švelniai lenkta antakių forma - tinkamas širdelės v..
 • Išankstinis užsakymas
  Antakių matavimo liniuočių rinkinys
  Antakių matavimo liniuočių rinkinys
  49.00€

  Produkto kodas: EyebrowRul

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Aprašymas:1. Sukurta naudojant aukštos kokybės netoksiškas medžiagas.2. 8 skirtingos antakių formos leidžia išgauti tinkamiausią antakių formą3. Puiki ir išskirtinė pakuotė, lengva nešioti ir patogi naudoti. Ideali kaip dovana sau ar savo draugams. Kaip naudoti:Pirma, pasirinkite vieną antakių trafareto grupę, kuris ju..
 • Antakių matavimo liniuotė
  15.00€

  Produkto kodas: ETool

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Apibūdinimas:Tai profesionalus antakių matavimo liniuotė, skirta nustatyti tinkamas antakių ir veido proporcijas.  Aukštos kokybės dėka ji yra daugkartinio naudojimo ir ilgaamžė. Funkcijos:Pagalba tatuiruotėms matuoti ir nustatyti antakius. Idealiai tinka užtikrinti, kad antakiai, akių kontūro pieštukai ir lūpos būtų s..
 • Antakių matavimo liniuotė - forma 1 vnt.
  19.00€

  Produkto kodas: BalanceRuler8

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Apibūdinimas:Šis matavimo įrankis pagamintas iš aukštos kokybės netoksiškos medžiagos, kuri yra saugi odai ir tvirta naudoti. 8 skirtingos antakių formos leidžia išgauti tinkamiausią antakių formą.Funkcijos:1. Trijų taškų padėties nustatymas gali padėti išspręsti antakių asimetrijos problemą.2. Matavimo skalė gali tiksliai ..
 • Antakių matuoklis
  15.00€

  Produkto kodas: Divi

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antakių matuoklis..
 • Pristatymas 1-2 darbo dienos
  Antakių medžiaga praktikai (Nr. 11)
  Antakių medžiaga praktikai (Nr. 11)
  3.00€

  Produkto kodas: EskinNr11

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Antakių pieštukas su šepetėliu
  6.50€

  Produkto kodas: PenBrush

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antakių pieštukas su šepetėliu Spalva: Juoda..
 • Antakių pieštukas su šepetėliu (juodas)
  5.90€

  Produkto kodas: BK001

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Antakių pieštukas su šepetėliu 1vnt.
  4.50€

  Produkto kodas: PMbp

  Būsena: Laikinai neturime

  Antakių pieštukas su šepetėliu lengvam antakių formavimui. ..
 • Antakių praktikos medžiaga
  5.00€

  Produkto kodas: DNODV

  Būsena: Laikinai neturime

  Antakių praktikos medžiaga ..
 • Antakių skustuvas
  4.00€

  Produkto kodas: Meiyiting

  Būsena: Prekyboje

  Antakių skustukas puikiai pašalinantis plaukus nuo antakių ..
 • Antakių žirklutės
  7.50€

  Produkto kodas: SCISS

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Antakių žirklutės ..
 • Aplikatorius (25vnt.)
  9.50€

  Produkto kodas: APLXC

  Būsena: Laikinai neturime

  Aplikatorius (25vnt.) ..
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius 4 sluoksnių FFP2 1vnt.
  5.90€

  Produkto kodas: ffp2

  Būsena: Laikinai neturime

  EP005 FF2 kaukė - respiratorius užtikrina aukšto lygio kvėpavimo takų apsauga, filtravimo efektyvumas iki 95%. Sandariai priglunda.Aukštos kokybės elastinės virvutės leidžia patogiai nešioti kaukę ilgą laiką.Didelio tankio neaustinis audinys - nanofiltravimas - FFP2 filtravimas.Atspari drėgmei, netoksiška, nedirginanti...
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius 4 sluoksnių KN95 1vnt.
  2.90€

  Produkto kodas: KN95

  Būsena: Laikinai neturime

  Funkcijos:KN95 veido kaukė - respiratorius užtikrina aukšto lygio kvėpavimo takų apsaugą, filtravimo efektyvumas iki 95%. Sandariai priglunda.Aukštos kokybės elastinės virvutės leidžia patogiai nešioti kaukę ilgą laiką.4 sluoksnių dizainas, didelio tankio neaustinis audinys - nanofiltravimas - KN95 filtravimas. Atspari drėg..
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius 4 sluoksnių KN95 PM2,5 (1vnt.)
  2.90€

  Produkto kodas: KN95 PM2,5

  Būsena: Laikinai neturime

  Funkcijos:KN95 veido kaukė - respiratorius užtikrina aukšto lygio kvėpavimo takų apsaugą, filtravimo efektyvumas iki 95%. Sandariai priglunda.Aukštos kokybės elastinės virvutės leidžia patogiai nešioti kaukę ilgą laiką.4 sluoksnių dizainas, didelio tankio neaustinis audinys - nanofiltravimas - KN95 filtravimas.Atspari drėgmei, n..
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius su vožtuvu 4 sluoksnių KN95/FFP2 1vnt.
  4.75€

  Produkto kodas: KN95-1

  Būsena: Laikinai neturime

  Produkto aprašymas:Spalva: baltaSulenktos kaukės dydis: 130 x 107 x 10 mm Medžiaga: polipropilenasFunkcija: Kaukė - respiratorius veiksmingai apsaugo nuo kenksmingų medžiagų įsiskverbimo,  filtravimo efektyvumas iki 95%.Nosies tiltelis pagerina produkto sukibimą.Patogus nešioti. Kaukė yra pakankamai plati, kad užd..
 • Apsauginė veido kaukė / respiratorius KN95 / FFP2, 1vnt.
  3.20€

  Produkto kodas: FFP2-r

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos, saugi, minkšta ir patogi.95% filtravimas - apsauga nuo bakterijų ir dulkių.Elastingi dirželiai ir reguliuojamas nosies spaustukas, tinkantis skirtingoms veido formoms ir dydžiams. Puikiai tinka naudoti kasdien ir lauke.Specifikacijos:Medžiaga: neaustinis audinysFiltravimo grei..
 • Apsauginis - sugeriantis tatuiruočių padelis 250 vnt.
  18.00€

  Produkto kodas: ACS101

  Būsena: Prekyboje

  1.Pakuotė: 250vnt / dėžutėje2.Dydis: 180 * 100mm3.Funkcija:- Lengva ir patogu nešioti.-Kad pritvirtinti padelį naudokite lipnią juostelę..
 • Apsauginis apsiaustas su 25g. PP 1 vnt.
  2.40€

  Produkto kodas: ISOGO

  Būsena: Laikinai neturime

  -Medžiaga: pp (polipropileno) neaustas audinys-Kvėpuojantis, tačiau nepralaidus vandeniui-Atsparus rūgštims, dulkėms, riebalams, greitai džiūstantis ir pan.-Tvirtaas ir be pluošto-Universalus dydis..
 • Apsauginis skydelis su kepure (skaidrus) 1vnt.
  4.90€

  Produkto kodas: shield1

  Būsena: Laikinai neturime

  - Saugumas: 270 ° apsauga, blokuojanti sklindančius oru lašelius iš bet kurios pusės.- Medžiaga: medvilninis kaušas su PVC medžiaga, pagamintas iš aukštųjų medžiagų...
 • Apsauginis veido respiratorius - kaukė FFP2 (1vnt.)
  3.80€

  Produkto kodas: FFP2TE

  Būsena: Laikinai neturime

  Respiratorius atitinka FFP2 EN149: 2001 CE standartą.Užtikrina apsaugą nuo vidutiniškai toksiškų dulkių, rūko ir vandens garų bei lašelių. Medžiagos struktūra: 4 sluoksniai. Hipoalergiškas. Respiratorius dėl savo formos saugiai ir patogiai priglunda prie veido. Itin minkštas bei švelnus vidinis sluoksnis pagaminta..
 • Apsauginis veido skydelis (skaidrus) 1vnt.
  2.90€

  Produkto kodas: shield2

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Apsauginis veido skydelis:-Universalus reguliuojamas dydis-Matmenys: 660 x 280 x 270 mm-Svoris: 20g-Skydelis turi būti reguliariai valomas ir dezinfekuojamas..
 • Artmex Permanentinio makiažo PMU Needle Kartridžai (1 vnt.)
  4.00€

  Produkto kodas: PMU

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Permanentinio makiažo PMU Needle Kartridžai (1 vnt.)Programos:Tinka elektriniams permanentinio makiažo aparatamsSpecifikacijos:(1) Aukštos kokybės ir atitinka tarptautinius kosmetologijos ir medicinos reikalavimus.(2) Puikus stabilumas, mažiau vibracijos.(3) Ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.(4) "Gamma Ray" patvirtint..
 • Aštrios žirklės (auksinės)
  8.30€

  Produkto kodas: sci-sharp

  Būsena: Laikinai neturime

  Nikeliuoto plieno žirklutės su apdaila ir paauksuotomis rankenomis.Grūdinti ir paaštrinti žirklučių ašmenys užtikrina aukštą pjovimo našumą.Ašmenų ilgis 25 mm, bendras ilgis 103mmPriežiūros instrukcijos: norėdami išvengti rūdžių, įrankį visada laikykite sausą ir reguliariai valykite ašmenis švaria alyva...
 • Atom maitinimo blokas (sidabrinis-juodas)
  242.00€

  Produkto kodas: Atom

  Būsena: Prekyboje

  • Įmontuoti magnetai + silikono pagrindas• Paprastas stūmimo / pasukimo valdymas• Spalva rodo įtampą (diapazonas 1,5–17 V)• Palaikomi trumpas pedalo režimas• Visiškai apdirbtas aliuminio korpusas• Priima standartinius maitinimo laidus ir kojinio jukgiklio jungtis• 2 metų garantija ..
 • Atom maitinimo bloko universalus stovas
  37.00€

  Produkto kodas: AUM

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  VISIEMS ATOM MAITINIMO BLOKAMSŠis plieninis laikiklis turi tris nuimamus, didelio stiprio magnetus, užtikrinančius maitinimo blokų stabilumą...
 • Aukščiausios kokybės premium silikono pigmento indeliai (6 skylių) 12 vnt.
  9.00€

  Produkto kodas: ACI042

  Būsena: Prekyboje

  Aukštos kokybės silikono medžiaga (gali būti sterilizuojama 175 - 280 C temperatūroje), netoksiška, bekvapė.Medžiaga: silikonasDydis: 70 x 40 x 15mm..
 • Laikinai neturime
  Aukščiausios kokybės premium silikono pigmento indeliai 100vnt. (12mm)
  Aukščiausios kokybės premium silikono pigmento indeliai 100vnt. (12mm)
  9.50€

  Produkto kodas: ACI0140

  Būsena: Laikinai neturime

  Pigmento indeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės netoksiško ir bekvapio silikono, kurį galima sterilizuoti.Indelių dizainas yra tinkamas naudoti ne tik ant lygaus paviršiaus, bet ir ant grubių paviršių.Funkcijos:Galimos 3 skirtingos spalvosMaisto kokybės silikonasNetoksiškas, bekvapisGalima sterilizuoti nuo 175 ° C iki 28..
 • Automatinis pieštukas antakių procedūrai
  7.00€

  Produkto kodas: Maxdona

  Būsena: Laikinai neturime

  Visiškai nauja aukštos kokybės profesionali makiažo Ilgalaikė, atspari vandeniui ir prakatui priemonė. Lengvas ir patogus naudojimas, automatinis, nereikia drožtuko. 5 pastelinės spalvos: Black, coffee, black coffee, gray, brown. ..
 • B&G 1-galis Universalus Fineline kartridžas (extra sharp) 1 vnt.
  7.00€

  Produkto kodas: Fineline

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group 1-galis Universalus Fineline kartridžas (extra sharp) 1 vnt.. 10 vnt. pakuotėje Su nurodyta galiojimo data bei etiketėmis ant dežutės. Idealiai tinka pagrindiniams permanentinio makiažo aparatams : Swiss Color, Labina, BioEvolution, Zen ir daugeliui kitų. Pagaminta Vokietijoje ..
 • B&G 1-galis Universalus kartridžas 1 vnt.
  6.50€

  Produkto kodas: Regular needle

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group 1-galis Universalus kartridžas 1 vnt.. 10 vnt. pakuotėje Su nurodyta galiojimo data bei etiketėmis ant dežutės. Idealiai tinka pagrindiniams permanentinio makiažo aparatams : Swiss Color, Labina, BioEvolution, Zen, Purebeau, Amiea ir daugeliui kitų. Pagaminta Vokietijoje ..
 • B&G 3-GALIS FLAT KARTRIDŽAS 1 VNT.
  7.00€

  Produkto kodas: 3 flat cartridge

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group 3-galis flat kartridžas 1 vnt. (10 vnt. pakuotėje) Su nurodyta galiojimo data bei etiketėmis ant dežutės. Idealiai tinka pagrindiniams permanentinio makiažo aparatams : Swiss Color, Labina, BioEvolution, Zen, Purebeau, Amiea ir daugeliui kitų. Pagaminta Vokietijoje ..
 • B&G 3-galis RS kartridžas 1 vnt.
  7.50€

  Produkto kodas: Regular RS needle

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group 3-galis RS kartridžas 1 vnt.. (10 vnt. pakuotėje) Su nurodyta galiojimo data bei etiketėmis ant dežutės. Idealiai tinka pagrindiniams permanentinio makiažo aparatams : Swiss Color, Labina, BioEvolution, Zen, Purebeau, Amiea ir daugeliui kitų. Pagaminta Vokietijoje ..
 • B&G Nano Meso kartridžas 1 vnt.
  8.50€

  Produkto kodas: MESONANO

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group Nano Meso kartridžas 1 vnt.. (10 vnt. pakuotėje) Su nurodyta galiojimo data bei etiketėmis ant dežutės. Idealiai tinka pagrindiniams permanentinio makiažo aparatams : Swiss Color, Labina, BioEvolution, Zen, Purebeau, Amiea ir daugeliui kitų. Pagaminta Vokietijoje ..
 • BB Glow Cherips ampulių rinkinys lūpoms 7x 30ml
  129.00€

  Produkto kodas: cheB

  Būsena: Laikinai neturime

  Paprastas ir greitas lūpų atspalvio paryškinimas natūraliais atspalviais.Tai saugi ir mažiau skausminga procedūra, kurios metu išgaunama ryškesnė lūpų spalva be patinimų ir pažeidimų.KAIP NAUDOTI Vienodai paskirstykite „Booster“ medvilniniu tamponu.Laikykite (nuo 30 sekundžių iki 1 minutės) ir nuvalykite šlapiu medvilniniu ..
 • BB Glow Dermawhite ampulių komplektai
  120.00€

  Produkto kodas: DermW

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „BB Glow“ ampulės yra novatoriškas biologiškai natūralių ingredientų kompleksas, skirtas pagerinti odos būklę, suaktyvinti fibroblastus, skatinti epidermio ląstelių aktyvumą, padidinti epidermio regeneracinį pajėgumą. Kiekvienoje ampulėje esantys pigmentai suteikia odai vientisą ir ilgalaikį makiažo efektą. Produktai yra kokybiš..
 • Be Lifted penas
  3,190.00€

  Produkto kodas: BeLifted

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kaip veikia Be Lifted Fibroblast penasTai rankinis prietaisas, skleidžiantis ploną plazmos srautą, kuri suaktyvina kolageno sintezę. Tinkamu atstumu nuo odos aparato pagalba sumaišomas deguonis ir azotas, o elektrostatinė energija gamina plazminį išsišakojimą, kuris išsiskiria ant odos.  Oda atidaro poras ir išgaruoja nerei..
 • Be Lifted peno adata (5 vnt.)
  45.00€

  Produkto kodas: BeLiftedndl

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Beauty Group antgaliai (1R, 2R, 3R, 5R, 7R)
  0.29€

  Produkto kodas: Suncaps

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun. Beauty Group...
 • Beauty Group antgaliai (3F, 5F, 7F)
  0.35€

  Produkto kodas: Suncaps1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun, Beauty Group...
Scroll
1