Nanogen Plaukų pudra (15g / 30g.)

  • 17.00€
  • 22.90€
  • -26%
  • Gamintojas: Nanogen
  • Prekės kodas: NANOGENP
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Nanogen Plaukų pudra (15g / 30g.)

Įsivaizduokite, jeigu Jums niekada nebereiktų nerimauti dėl išretėtujusių plaukų. Jus vėl galite atgauti pasitikėjimą! Tai speciali pudra, skirta paslėpti praretėjusius plaukus, ar ataugusiu plaukų šaknis, ir optiškai suteikti plaukams apimties ar purumo. Atsparus lietui ir prakaitui. 
Naudojimas: naudojimas labai paprastas, tiesiog purtant unikalią pakuotę, krenta tūkstančiai mikroskopinių keratino dalelių, kurios susijungia su Jūsų plaukais. Reikia taikyti į tas vietas, kurias reikia maskuoti. Užtvirtinti laku, tuomet šukuosena liks visą dieną, nepaisant vėjo, saulės ar lietaus.

Nepastebima, natūralios išvaizdos: 

Mikrodalelės susijungia su natūraliais Jūsų plaukais. Kiekvieną kartą, kada žiūrėsite į veidrodį neatkirsite, kur yra naturalūs plaukai, o kur maskuojamoji pudra. 

Patentuotos technologijos:

Maskuojamoji pudra Per 10 sekundžių galite išspręsti plaukų retėjimo problemą. Pagamintas iš 100%  natūralių medžiagų, todėl net ir naudojant pastoviai neturi jokios įtakos nei plaukams, nei galvos odai. Gali padengti ir didelę dalį galvos. Gali būti naudojamas kartu su plaukų toniku arba kitomis plaukų gydomosiomis priemonėmis. Netepa, nepalieka dėmių. Tinka tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Lengvai išsiplauna naudojant šampūną.

Naudojimas: 

1. Siekiant geriausių rezultatų, pirmiausia išsiplaukite galvą ir palaukite, kol jie taps visiškai sausi.
2. Laikykite indelį nedideliu kampu ir lengvai pakratykite , kad nedideli kiekiai tolygiai pasiskirstytų išretėjusioje srityje.
3. Švelniai pirštų galiukais patrinkite tą vietą.
4. Pakartokite 3 ir 4 kartus, kol gausite puikų rezultatą. Galite maišyti kelias spalvas.
5. Viską užfiksuokite plaukų laku. 

Įspėjimas: naudoti tik išoriškai.
Vengti kontakto su akimis.
Esant dirginimo nutraukimo naudojimą.

Sudėtis: natūralus Keratinas, Elektrostatinis dengimas, Spalvą užrakinti sistema.

Kiekis: 15 g.

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras


Scroll
1