Tatuiruočių - permanento šalinimui

 • A+ Ocean gelis permanentui ir tatuiruotėms šalinti 30ml.
  79.00€

  Produkto kodas: A+Ocean

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

   A + Ocean yra pirmasis koncentruotas druskos gelis skirtas permanentui ir tatuiruotėms šalinti. Jame naudojama geriausios kokybės jūros druska, kuri pagreitina natūralų gijimo procesą.Šis gaminys skirtas tik apmokytiems ir licencijuotiems specialistams, o rezultatai gali skirtis priklausomai nuo įrangos, adatų ir naudojamų..
 • BIOTOUCH COLOR LIFT gelis permanentui šalinti 30ml.
  95.00€

  Produkto kodas: COLORLIFT

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  "Color Lift" yra puikus valiklis skirtas korekcijai ir kamufliažui. Jis gali pašalinti nepageidaujamą pigmentą iš odos ir skatina odos atsinaujinimą.Gijimo laikas 6-8 savaitės...
 • Li Pigments Li-Ft Pigment gelis permanentui šalinti (15 ml.)
  79.00€

  Produkto kodas: Li-ft

  Būsena: Out Of Stock

  Li-Ft Pigment gelis permanentui šalinti - tai puiki priemonė, padedanti lengvai ir saugiai pašalinti tatuiruočių ar permanentinio makiažo rašalo pigmentą nuo odos.Li-ft sudaro -  gryna jūros druska, hidroksietilceliuliozė (HEC), citrinų ir apelsinų sėklų ekstraktas, kalio sorbatas, natrio benzoatas, alavijas, barbadenso lap..
 • Mei-Cha ZAP PIGMENT LIGHTENER gelis permanentui šalinti 1.5ml.
  39.00€

  Produkto kodas: Mei-Cha ZAP

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Mei-Cha ZAP PIGMENT LIGHTENER gelis permanentui šalinti  - tai puiki priemonė, padedanti lengvai ir saugiai pašalinti tatuiruočių ar permanentinio makiažo rašalo pigmentą nuo odos...
 • Purebeau gelis permanentui šalinti
  100.00€

  Produkto kodas: PurT

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naujausias Purebeau "Tattoo Remover" produktas - originalus permanentinio makiažo ir microblading šalinimo produktas.Gelis yra organinės kilmės rūgščių pagrindu, neturi šalutinių poveikių. Produkto naudojimas:1. Prieš procedūrą odos paviršių gerai dezinfekuokite.2. Įveskite produktą į reikiamą zoną. Dirbkite su 3 RL outline..
 • Purebeau Original Aloe Vera gelis permanentui šalinti
  12.10€

  Produkto kodas: PurTR

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Informacija apie produktą "Purebeau Original Aloe Vera gelis permanentui šalinti"Naujas Purebeau produktas su Aloe Vera ekstarktu yra skirtas naudoti po permanentinio makiažo šalinimo procedūros. Aloe Vera atstato odos elastingumą.Naudojimas:Tepti pažeista oda ryte ir vakare Buteliuko turinys 10 ml..
 • Rejuvi kremas tatuiruotėms šalinti (10 ml )
  120.00€

  Produkto kodas: TR

  Būsena: Prekyboje

  Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra unikalus tatuiruotės dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti jūsų tatuiruotės dažų pigmentus iš jūsų kūno. Procedūra buvo plačiai nagrinėjama, tobulinama ir testuojama daugiau kaip dešimt metų ir jau yra naudojama pasaulyje daugiau kaip septynerius metus.   Procedūroje..
 • Skin Monarch lazeris tatuiruotėms - permanentiniam makiažui šalinti
  3,900.00€

  Produkto kodas: SkinLaser

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Rejuvi gelis nuo randų (14,5 g)
  14.19€

  Produkto kodas: RKNR

  Būsena: Out Of Stock

  Unikalus gelis efektyviai mazina randus. Kalio jodidas ir saldymedžio eskstraktas minkština audinį, naikina kietus surandėjimus, šalia patamsėjusius pigmentus. Gelis gali būti naudojamas kaip priemonė po tatuiruočių šalinimo kremo metodu arba po permanentinio makiažo procedūros. Naudojimas:  tepti ant švarios odos..
 • Penkiasdešimt dvi galė adata tatuiruotėms šalinti
  4.34€

  Produkto kodas: PDGA1

  Būsena: Out Of Stock

  Amerikoje patentuota  Europoje šėkmingai naudojama 7 metus Specialiai sukurta adata skirta tatuiruotėms šalinti Komplektas: adata, guminis amortizatorius ..
 • Rejuvi H raminantis kremas (10 ml.)
  13.03€

  Produkto kodas: HSSC

  Būsena: Out Of Stock

  Sudėtyje esantis alavijas ir saldymedžio ekstraktas slopina odos sudirgimą, mažina jos paraudimą, skatina ląstelių regeneracijos procesus. Atstato odos struktūrą ir drėgmės balansą, idealiai tinka kaip tęstinė terapija po cheminio odos šveitimo, permanentinio makiažo-tatuiruočių ar lazerio procedūrų. Naudojimas: tepti ant šva..
Scroll
1