Perma Blend

 • Perma Blend Evenflo antakių pigmentų rinkinys 15 ml. (5 vnt.)
  125.00€

  Produkto kodas: PBEvenflo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend Evenflo Pigments“ - permanentinio makiažo procedūrų pigmentai - mikropigmentacijai. Pagaminti iš mikrodalelių garantuoja patvarumą ir puikų spalvų atspindį. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą,.Puikus spalvos atkūrimas ir patvarumas. Skirtas naudoti dirbant įvairiais metodais. Spalvas galima ..
 • Perma Blend Evenflo pigmentai antakiams 15 ml. (1 vnt.)
  25.90€

  Produkto kodas: PBEvenfloBr

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend Evenflo Pigments“ - permanentinio makiažo procedūrų pigmentai - mikropigmentacijai. Pagaminti iš mikrodalelių garantuoja patvarumą ir puikų spalvų atspindį. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą. Puikus spalvos atkūrimas ir patvarumas. Skirtas naudoti dirbant įvairiais metodais. Spalvas ga..
 • Perma Blend keturių antakių pigmentų rinkinys 4 x 15ml.
  89.00€

  Produkto kodas: PBlendFourS

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend“ pigmentai - permanentinio makiažo, mictoblading procedūrų pigmentai. Pagaminti iš mikrodalelių, kurios garantuoja patvarumą ir išliekamumą. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą, o tai užtikrina mažiau korekcijų.Spalvas galima maišyti. Sukurtas bendradarbiaujant su permanentinio makiažo pramon..
 • Perma Blend pigmentai antakiams 15ml.
  23.90€

  Produkto kodas: PBlendbrowP

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

   „Perma Blend“ turi microblading, permanentinio makiažo ir tatuiruočių pigmentus, turinčius geriausios kokybės spalvas. Pagaminta JAV. „Perma Blend“ pigmentai yra lengvai tepami, veganiški, nepatikrinti su gyvūnais, sterilūs ir ekologiški. Sertifikuota pagal Europos Sąjungos ResAP (2008). Funkcijos: -Naudojama ant..
 • Perma Blend pigmentų skiediklis - THIN/THICK 15ml.
  10.90€

  Produkto kodas: PBlendSS

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Funkcijos:- Puikus spalvų atkūrimas ir ilgaamžiškumas- Galima naudoti bet kokiu metodu- Pagaminta JAV- Sterilus, aukščiausias kokybės ir saugūsThin (skystas) skiediklis naudojamas norint išlaikyti pigmentus šlapius ir padaryti švelnesnę spalvą, išlaikant skystą konsistenciją. Idealiai tinka antakių pigmentams, siekiant juos pada..
 • Tina Davies permablend Pigmentai 15ml.
  28.00€

  Produkto kodas: TinDavP

  Būsena: Prekyboje

  „Tina Davies“ spalvos:-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėlio, alyvuogių odos atspalviams. Išgaunama spalva yra vidutiniškai ruda.-Grey-  pigmentas yra vidutiniškai tamsus, puikiai tinka klientams, kurie turi pilkus, šviesius plaukus. ..
 • Tina Davies permablend Pigmentų rinkinys 8 x 15ml
  175.00€

  Produkto kodas: TinDavPs

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies sukurtas pigmentų rinkinys, skirtas paprastam spalvų pasirinkimui kiekvienam odos tonui. Jame yra 7 šviesios ir tamsios spalvos, bei spalvų paletė, leidžianti greitai ir lengvai pasirinkti atspalvius.-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėli..
 • Tina Davies permablend Pigmentų skiediklis (15ml)
  12.50€

  Produkto kodas: TinDavSo

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies Pigmentų skiediklis skirtas pigmentų skiedimui. Gali būti skiedžiama 50% -80% pigmento.Pagaminta JAV. Visi „Perma Blend“ pigmentai yra sterilūs ir veganiški...
 • Tina Davies Pigmentų spalvų paletė-diagrama
  7.00€

  Produkto kodas: TDavCh

  Būsena: Prekyboje

  Tai pigmentų spalvų paletė-diagrama, kuri siūlo paprastą spalvų pasirinkimą viename lape. Tai puikus spalvų vadovas, naudojamas kliento konsultacijose, leidžiantis išsiaiškinti, bei pasirinkti tinkamą pigmento atspalvį savo klientui.Ši spalvota diagrama yra patvari ir atspari dėmėms ir drėgmei.Išsami informacija apie spalvas.Jam..
Scroll
1