Perma Blend

 • Perma Blend - Fitzpatrick (#1-2-3) pigmentai 1 vnt.
  34.00€

  Produkto kodas: PBFitz

  Būsena: Prekyboje

  Šie pigmentai skirti ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiesiems specialistams, nes pateikiamos visos būtinos spalvos, kurios paskirstytos pagal Fitzpatrick skalę. Fitzpatrick skalė - skaitmeninė žmogaus odos spalvos klasifikavimo schema. Tad šie pigmentai yra paskirstyti į 3 grupes ir kiekviena spalva rekomenduojama naudot..
 • Perma Blend - Fitzpatrick 3-4 Set 2
  194.00€

  Produkto kodas: PBFitzP

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Šis rinkinys skirtas ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiesiems specialistams, nes komplektą sudaro visos būtinos spalvos. Prie komplekto taip pat pridedamas spalvų teorijos vadovas, kuriame aiškiai nurodyta kaip naudoti pigmentus, bei kitos esminės žinios.Šiame rinkinyje esančios spalvos apima:-BROWN SUGAR-BLOWOUT BROWN-C..
 • Perma Blend - Fitzpatrick 5-6 Set 3
  194.00€

  Produkto kodas: PBFitz3P

  Būsena: Prekyboje

  Šis rinkinys skirtas ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiesiems specialistams, nes komplektą sudaro visos būtinos spalvos. Prie komplekto taip pat pridedamas spalvų teorijos vadovas, kuriame aiškiai nurodyta kaip naudoti pigmentus, bei kitos esminės žinios.Šiame rinkinyje esančios spalvos apima:-RED HOT-LIQUORICE STICK-RAV..
 • Perma Blend A.Sivak pigmentai 15ml.
  34.00€

  Produkto kodas: SIVAK_p

  Būsena: Laikinai neturime

  Profesionalūs permanentinio makiažo pigmentai A. Sivak x Perma Blend. Visi pigmentai turi unikalią formulę, kuri leidžia greitai ir efektyviai pasiekti norimus rezultatus, minimaliai traumuojant odą ir gleivinę.Aprašymai#Followme_rouge - ryški raudona spalva, tinkama išryškintoms lūpoms.#Cloudnine_pastel - natūrali ir minkšta, š..
 • Perma Blend A.Sivak pigmentų rinkinys 7x15ml
  207.00€

  Produkto kodas: sivak_P

  Būsena: Laikinai neturime

  Profesionalus permanentinio makiažo pigmentų rinkinys A. Sivak x Perma Blend. Šį rinkinį sudaro 6 spalvos, skirtos antakių, lūpų ir akių procedūroms ir vienas skiediklis. Visi pigmentai turi unikalią formulę, kuri leidžia greitai ir efektyviai pasiekti norimus rezultatus, minimaliai traumuojant odą ir gleivinę.Aprašymai#Followme..
 • Perma Blend Blondes antakių pigmentų rinkinys 7 x 15ml.
  174.00€

  Produkto kodas: PBBlon

  Būsena: Prekyboje

  „Perma Blend Pigments - Blondes“ rinkinį kruopščiai sudarytas „World Famous Ink“ įmonės, kuri gamina pigmentus daugiau nei 50 metų.Naująją Perma Blend Blondes seriją sudaro spalvos, kurios pritaikytos įvairiems šviesių plaukų tonams- nuo šviesių iki tamsesnių blondinių. Kiekviena spalva gali būti maišoma tarpusavy..
 • Perma Blend Blondes pigmentai antakiams 15ml.
  29.00€

  Produkto kodas: PBBlondebrow

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend“ turi microblading, permanentinio makiažo ir tatuiruočių pigmentus, turinčius geriausios kokybės spalvas. Pagaminta JAV. „Perma Blend“ pigmentai yra lengvai tepami, veganiški, nepatikrinti su gyvūnais, sterilūs ir ekologiški. Sertifikuota pagal   Europos Sąjungos ResAP (2008). Funkcijos: -Naudoja..
 • Perma Blend Evenflo antakių pigmentų rinkinys 15 ml. (5 vnt.)
  163.00€

  Produkto kodas: PBEvenflo

  Būsena: Prekyboje

  „Perma Blend Evenflo Pigments“ - permanentinio makiažo procedūrų pigmentai - mikropigmentacijai. Pagaminti iš mikrodalelių garantuoja patvarumą ir puikų spalvų atspindį. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą,.Puikus spalvos atkūrimas ir patvarumas. Skirtas naudoti dirbant įvairiais metodais. Spalvas galima ..
 • Perma Blend Evenflo pigmentai antakiams 15 ml. (1 vnt.)
  34.00€

  Produkto kodas: PBEvenfloBr

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend Evenflo Pigments“ - permanentinio makiažo procedūrų pigmentai - mikropigmentacijai. Pagaminti iš mikrodalelių garantuoja patvarumą ir puikų spalvų atspindį. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą. Puikus spalvos atkūrimas ir patvarumas. Skirtas naudoti dirbant įvairiais metodais. Spalvas ga..
 • Perma Blend keturių antakių pigmentų rinkinys 4 x 15ml.
  116.00€

  Produkto kodas: PBlendFourS

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend“ pigmentai - permanentinio makiažo, mictoblading procedūrų pigmentai. Pagaminti iš mikrodalelių, kurios garantuoja patvarumą ir išliekamumą. Pigmento konsistencija užtikrina lengvą dažų patekimą į odą, o tai užtikrina mažiau korekcijų.Spalvas galima maišyti. Sukurtas bendradarbiaujant su permanentinio makiažo pramon..
 • Perma Blend pigmentai antakiams 15ml.
  29.00€

  Produkto kodas: PBlendbrowP

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Perma Blend“ turi microblading, permanentinio makiažo ir tatuiruočių pigmentus, turinčius geriausios kokybės spalvas. Pagaminta JAV. „Perma Blend“ pigmentai yra lengvai tepami, veganiški, nepatikrinti su gyvūnais, sterilūs ir ekologiški. Sertifikuota pagal Europos Sąjungos ResAP (2008). Funkcijos: -Naudojama antakiams..
 • Perma Blend pigmentų skiediklis - THIN/THICK 15ml.
  12.00€

  Produkto kodas: PBlendSS

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Funkcijos:- Puikus spalvų atkūrimas ir ilgaamžiškumas- Galima naudoti bet kokiu metodu- Pagaminta JAV- Sterilus, aukščiausias kokybės ir saugūsThin (skystas) skiediklis naudojamas norint išlaikyti pigmentus šlapius ir padaryti švelnesnę spalvą, išlaikant skystą konsistenciją. Idealiai tinka antakių pigmentams, siekiant juos pada..
 • Perma Blend StarLine pigmentų rinkinys 12x15ml
  352.00€

  Produkto kodas: starline

  Būsena: Laikinai neturime

  „Perma Blend“ džiaugiasi galėdama pristatyti „StarLine“ pigmentų kolekciją - Perma Blend ir Kristinos Melnicenco bendradarbiavimą. Rinkinyje yra vienuolika (11) modernių, gražių pigmentų ir vienas (1) pigmentų skiediklis.„StarLine“ kolekcijoje yra:Aquamarine Purple WishOrange Magic Green ParadiseOcean BlueSoft Effect B..
 • Perma Blend- Inga Babitskaya pigmentai antakiams / akims 15 ml.
  34.00€

  Produkto kodas: PBIBeye

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Black HoleGiliai juoda spalva. Darbo metu pigmentas lengvai pašalinamas iš odos.Wendy BrownPrabangus tamsiai šokolado atspalvis. Šaltas tamsiai rudas tonas. Tinka ryškius ir tamsius veido bruožus turinčioms moterims.Slavic BrownLabai gražus tobulas atspalvis. Atrodo kilnus ir natūralus.Perfect BrownTai yra geriaus..
 • Tina Davies permablend Pigmentai 15ml.
  34.00€

  Produkto kodas: TinDavP

  Būsena: Prekyboje

  „Tina Davies“ spalvos:-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėlio, alyvuogių odos atspalviams. Išgaunama spalva yra vidutiniškai ruda.-Grey-  pigmentas yra vidutiniškai tamsus, puikiai tinka klientams, kurie turi pilkus, šviesius plaukus. ..
 • Tina Davies permablend Pigmentų rinkinys 8 x 15ml
  232.00€

  Produkto kodas: TinDavPs

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies sukurtas pigmentų rinkinys, skirtas paprastam spalvų pasirinkimui kiekvienam odos tonui. Jame yra 7 šviesios ir tamsios spalvos, bei spalvų paletė, leidžianti greitai ir lengvai pasirinkti atspalvius.-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėli..
 • Tina Davies permablend Pigmentų skiediklis (15ml)
  13.00€

  Produkto kodas: TinDavSo

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies Pigmentų skiediklis skirtas pigmentų skiedimui. Gali būti skiedžiama 50% -80% pigmento.Pagaminta JAV. Visi „Perma Blend“ pigmentai yra sterilūs ir veganiški...
 • Tina Davies Pigmentų spalvų paletė-diagrama
  7.00€

  Produkto kodas: TDavCh

  Būsena: Prekyboje

  Tai pigmentų spalvų paletė-diagrama, kuri siūlo paprastą spalvų pasirinkimą viename lape. Tai puikus spalvų vadovas, naudojamas kliento konsultacijose, leidžiantis išsiaiškinti, bei pasirinkti tinkamą pigmento atspalvį savo klientui.Ši spalvota diagrama yra patvari ir atspari dėmėms ir drėgmei.Išsami informacija apie spalvas.Jam..
 • Tina Davies Sunset pigmentai 15ml. (1vnt.)
  34.00€

  Produkto kodas: TDSunset

  Būsena: Prekyboje

  Puikus šiltų permanentinio makiažo spalvų pasirinkimas. Sunset, Toffee ir Autumn tai nauji atspalviai, kuriuos galite naudoti atskirai arba maišant vieną su kitu, kad sukurtumėte tobulą atspalvį, atitinkantį jūsų kliento poreikius. -SUNSET: šviesi spalva su oranžine baze. Puikiai tinka klientėms, norinčioms š..
 • Tina Davies Sunset pigmentų rinkinys
  102.00€

  Produkto kodas: TDSunsetK

  Būsena: Laikinai neturime

  Puikus šiltų permanentinio makiažo spalvų rinkinys. Sunset, Toffee ir Autumn tai nauji atspalviai, kuriuos galite naudoti atskirai arba maišant vieną su kitu, kad sukurtumėte tobulą atspalvį, atitinkantį jūsų kliento poreikius. -SUNSET: šviesi spalva su oranžine baze. Puikiai tinka klientėms, norinčioms šveln..
 • Tina Davies Sunset Thick Solution - skiediklis 15ml.
  13.00€

  Produkto kodas: TDSunsetT

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Tina Davies Sunset skiediklis - naudojamas pigmentui skiesti. - Puikus spalvų atkūrimas ir ilgaamžiškumas - Pigmentai buvo patvirtinti Vokietijos CTL laboratorijoje - patvirtina aukščiausią jų kokybę..
Scroll
1