Rich Microblade Colors

 • Rich Microblade Colors Pigmentas Black (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHKSW

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Black (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Pats tamsiausias pigmentas skirtas antakiams. ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Brown Black (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHWYT

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Brown Black (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Ypatingas pigmentas skirtas tiems, kurie nori tikrai tamsios antakių spalvos. ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Brown CGB (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICKSWQ

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Brown CGB (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Puikus šiltas pigmentas idealiai tinkantis koreguojant pilkos spalvos antakius.   ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Brown N (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHBEE

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Brown N (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Neutralus pigmentas tinkantis žmonėms, kurių odos atspalvyje nėra Raudono, Geltono ar gelsvai žalio pigmento. ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Brown R/P (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHBR

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Brown R/P (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos Pigmentas puikiai tinka žmonėms su raudonu ar rausvu odos atspalviu. Taip pat gali būti naudojamas kaip korektoriu..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Light Brown R/P (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHMI

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Light Brown R/P (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Pigmentas puikiai tinka žmonėms su raudonu ar rausvu odos atspalviu. Taip pat gali būti naudojamas kaip kor..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Light Brown Y/O (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHBRW

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Light Brown Y/O (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Pigmentas tinka žmonėms, kurie turi gelsvą odos atspalvį. Pigmentas nekeičia spalvos į pilką.  ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Light Taupe (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHWMXJ

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Light Taupe (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Puikus pigmentas žmonėms su pelenų spalvos ar pilkais plaukais, kurie turi rausvą odos atspalvį. ..
 • Rich Microblade Colors Pigmentas Taupe (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHGML

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors Pigmentas Taupe (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Puikus pigmentas žmonėms su pelenų spalvos ar pilkais plaukais, kurie turi rausvą odos atspalvį. ..
 • Rich Microblade Colors šiltinantis korektorius Auburn W (15ml.)
  39.00€

  Produkto kodas: RICHAUB

  Būsena: Out Of Stock

  Rich Microblade Colors šiltinantis korektorius Auburn W (15ml.) Rich Microblade Colors pigmentų linija yra skirta Microblading procedūroms. Itin tirštos, kreminės konsistencijos pigmentai yra stabilūs, nekeičiantys spalvos. Šis pigmentas naudojamas kaip korektorius norint pašiltinti šios firmos pigmentus. ..
Scroll
1