Perma Blend

 • Tina Davies permablend Pigmentai 15ml.
  28.00€

  Produkto kodas: TinDavP

  Būsena: Prekyboje

  „Tina Davies“ spalvos:-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėlio, alyvuogių odos atspalviams. Išgaunama spalva yra vidutiniškai ruda.-Grey-  pigmentas yra vidutiniškai tamsus, puikiai tinka klientams, kurie turi pilkus, šviesius plaukus. ..
 • Tina Davies permablend Pigmentų rinkinys 8 x 15ml
  175.00€

  Produkto kodas: TinDavPs

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies sukurtas pigmentų rinkinys, skirtas paprastam spalvų pasirinkimui kiekvienam odos tonui. Jame yra 7 šviesios ir tamsios spalvos, bei spalvų paletė, leidžianti greitai ir lengvai pasirinkti atspalvius.-Ash Brown -šis pigmentas puikiai tinka klientams, kurie nori pelenų spalvos antakių. Naudokite šį pigmentą smėli..
 • Tina Davies permablend Pigmentų skiediklis (15ml)
  12.50€

  Produkto kodas: TinDavSo

  Būsena: Prekyboje

  Tina Davies Pigmentų skiediklis skirtas pigmentų skiedimui. Gali būti skiedžiama 50% -80% pigmento.Pagaminta JAV. Visi „Perma Blend“ pigmentai yra sterilūs ir veganiški...
 • Tina Davies Pigmentų spalvų paletė-diagrama
  7.00€

  Produkto kodas: TDavCh

  Būsena: Prekyboje

  Tai pigmentų spalvų paletė-diagrama, kuri siūlo paprastą spalvų pasirinkimą viename lape. Tai puikus spalvų vadovas, naudojamas kliento konsultacijose, leidžiantis išsiaiškinti, bei pasirinkti tinkamą pigmento atspalvį savo klientui.Ši spalvota diagrama yra patvari ir atspari dėmėms ir drėgmei.Išsami informacija apie spalvas.Jam..
Scroll
1