Biotouch pigmentai

 • Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BSIEDFPW

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Blue Brow Neutralizes pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią, spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais...
 • Biotouch Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BRDHIGIPR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant..
 • Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: CHOCOLATEBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Chocolate pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudo..
 • Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTCOBE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Coffee Bean pigmentas (8ml.) Puiki spalva antakiams, tinkanti klientams, turintiems kaštoninius ar raudonus plaukus. Norint neutralizuoti galima įmaišyti Olive pigmentą. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: DARKBORB

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Dark Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti ir akių kontūrui. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naud..
 • Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTDBR

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Deep Brown pigmentas (15ml.) Sodriai rudas pigmentas. Naudojant su Midnight Black pigmentu tinka tamsiai rudam akių pravedimui. Puiki spalva tamsią odą turintiems klientams. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgauti idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antak..
 • Biotouch Espresso pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: BIOTESPRE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Espresso pigmentas (15ml.) Tamsesnis pigmentas už Deep Brown, tinkantis tamsią odą turintiems klientams. Reiktų įmaišyti lašelį oranžinio pigmento, kad spalva netaptų per tamsi. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią, spa..
 • Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GOLDENBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Golden Brown pigmentas (15ml.) Pigmentas puikiai tinkantis šviesiaplaukėms ir šviesią odą turinčioms. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant B..
 • Biotouch Grey pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: GRAYBIO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Grey pigmentas (15ml.) Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch pigmentus:  Nemaišyti su kitos firmos pigmentais. Labai gerai..
 • Biotouch Light Brown pigmentas (15ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: LIGHTKSO

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Light Brown pigmentas (15ml.) Spalva idealiai tinka antakių permanentiniui makiažui atlikti. Kaip naudoti pigmentus? BioTouch pigmentai gali būti maišomi tarpusavyje, kad išgautumėte idealią, kliento odos toną atitinkančią spalvą antakiams, akių kontūrui ir lūpoms. Ką reikia žinoti prieš naudojant BioTouch..
 • Biotouch Microblading rinkinys
  149.00€

  Produkto kodas: BIOKIT

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Microblading rinkinys Rinkinį sudaro: Olive Drab pigmentas; Brunette pigmentas; Mud Pie pigmentas; Medium Ash; Laikiklis; Pieštukas; Oda praktikai; Instrukcijos vadovas; 7-galės ir 11-galės adatos; Plunksnelė; ..
 • Biotouch Pure Brunette pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTBRU

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Brunette pigmentas (3ml.) ..
 • Biotouch Pure Coffee pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTCOFFEE

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Coffee pigmentas (3ml.) ..
 • Biotouch Pure Dark Chocolate pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTDARK

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Dark Chocolate pigmentas (3ml.) ..
 • Biotouch Pure Magic Color pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTMAGIC

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Magic Color pigmentas (3ml.) ..
 • Biotouch Pure Medium Ash pigmentas (3ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: BIOTASH

  Būsena: Out Of Stock

  Biotouch Pure Medium Ash pigmentas (3ml.) ..
Scroll