Maišytuvai

 • Lucas' Cosmetics Profesionalus maišytuvas pigmentų maišymui (juodas)
  15.00€

  Produkto kodas: LucasPKKM

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Profesionalus maišytuvas henna / pigmentams / kitiems dažams maišyti (su baterijomis). Tai kompaktiškas ir patogus įrankis, kuris bus naudingas įvairiems meistrams, dažantiems antakius ir blakstienas, taip pat microblading ir tatuiravimo meistrams. Su profesionaliu maišytuvu galite greitai ir lengvai sumaišyti dažus, skirtingas ..
 • Super Ink Mixer 3 maišytuvas pigmentų maišymui - raudonas
  14.80€

  Produkto kodas: ACT076-4

  Būsena: Prekyboje

  Super Ink Mixer maišytuvas pigmentų maišymui su RCA maitinimo jungtimi.Funkcijos:- Darbinė įtampa: 2-10V- RCA jungtį, prijunkite jį prie maitinimo šaltinio.- Komplektą sudaro- 1 maišytuvas, 5 trumpos ir 5 ilgos maišytuvo lazdelės (vienkartinės)- Ilga lazdelė skirta 60ml - 120ml (2oz - 4oz) buteliams- Trumpa lazdelė 15ml - 3..
 • Super Ink Mixer maišytuvas pigmentų maišymui
  14.00€

  Produkto kodas: ACT036

  Būsena: Prekyboje

  SUPER INK MIXER„Super Ink Mixer“ yra tinkama priemonė efektyviam ir higieniškam pigmentų maišymui iki vienalytės spalvos. Funkcijos:Efektyviai ir higieniškai sumaišo dažusLengva valdytiTuri 2 skirtingo ilgio maišytuvo lazdelės iš nerūdijančio plieno (50 mm ir 100 mm)Įskaitant 2 x AA baterijos ..
 • Tatuiruočių ar permanentinio makiažo pigmento maišymo mašina 1vnt.
  89.00€

  Produkto kodas: mixert

  Būsena: Laikinai neturime

  PAGRINDINĖS FUNKCIJOS:1. Didžiausias maišymo buteliuko skersmuo yra iki 30 mm. 2. Išorinis apvalkalas ir įgaubtasis lietimo kampas yra pagaminti iš cheminėms medžiagoms atsparaus plastiko. Dėl storo pagrindo darbas yra labai stabilus ir patikimas.3. Integruotas 12 V žemos įtampos maitinimo adapteris.4. Maišytuvo reguliuojam..
 • Išankstinis užsakymas
  Vienkartiniai koteliai pigmentų maišytuvui (100vnt.)
  Vienkartiniai koteliai pigmentų maišytuvui (100vnt.)
  12.00€

  Produkto kodas: IUVBISUV

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Vienkartiniai koteliai pigmentų maišytuvui (100vnt.) ..
Scroll
1