Akupunktūrinės adatos

 • Seirin® B-Type akupunktūros adatos
  16.00€

  Produkto kodas: WNVPVR

  Būsena: Laikinai neturime

  Seirin® B-Type akupunktūros adatos Japoniško tipo akupunktūros adatos. Kotelis iš lengvo polipropileno, su gūbriuotu paviršiumi, kad adatą būtų lengviau sugriebti. Adata iš nerūdijančio plieno su apsauginiu vamzdeliu adatai įvesti. Adata nugludinta ir padengta plonu silikono sluoksniu, kad įvedimas būtų neskausmingas..
 • Seirin® J-Type akupunktūros adatos
  16.00€

  Produkto kodas: KDJNE

  Būsena: Laikinai neturime

  Seirin® J-Type akupunktūros adatos Japoniško tipo akupunktūros adatos. Kotelis iš lengvo polipropileno, su gūbriuotu paviršiumi, kad adatą būtų lengviau sugriebti. Adata iš nerūdijančio plieno su apsauginiu vamzdeliu adatai įvesti. Adata nugludinta ir padengta plonu silikono sluoksniu, kad įvedimas būtų neskausmingas..
 • Laikinai neturime
  Seirin® M-Type akupunktūros adatos
  Seirin® M-Type akupunktūros adatos
  18.00€

  Produkto kodas: VSOUDHO

  Būsena: Laikinai neturime

  Seirin® M-Type akupunktūros adatos Japoniško tipo akupunktūros adatos. Kotelis iš lengvo polipropileno, su gūbriuotu paviršiumi, kad adatą būtų lengviau sugriebti. Adata iš nerūdijančio plieno su apsauginiu vamzdeliu adatai įvesti. Adata nugludinta ir padengta plonu silikono sluoksniu, kad įvedimas būtų neskausmingas..
 • Laikinai neturime
  Seirin® PYONEX akupunktūros adatos
  Seirin® PYONEX akupunktūros adatos
  24.00€

  Produkto kodas: KVUWEH

  Būsena: Laikinai neturime

  Seirin® PYONEX akupunktūros adatos Japoniško tipo akupunktūros adatos. Kotelis iš lengvo polipropileno, su gūbriuotu paviršiumi, kad adatą būtų lengviau sugriebti. Adata iš nerūdijančio plieno su apsauginiu vamzdeliu adatai įvesti. Adata nugludinta ir padengta plonu silikono sluoksniu, kad įvedimas būtų neskausmingas..
Scroll
1