M REMOVAL ONLINE MOKYMAI + RINKINYS

  • 750.00€
  • Gamintojas: Skin Monarch
  • Prekės kodas: MRCOURSE
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Galimi pasirinkimai

M REMOVAL ONLINE MOKYMAI + RINKINYS

M Removal- tatuiruočių, bei permanentio makiažo šalinimas

Tatuiruočių šalinimas atliekamas skverbiantis į odą, tokiu pat būdu kaip permanentinis makiažas, tatuiruotės ar microblading. Pigmento šalinimui naudojama ta pati mašinėlė, kaip tatuiravimo ar permanentinio makiažo procedūroms. Pigmento šalinimas prasideda iškarto pradėjus dirbti su adatomis ir M REMOVAL šalinimo produktu. Jau procedūros metu yra matoma kaip pigmemntas išskiriamas iš odos kartu su lymfomis. Po procedūros, 2-5 dienu laikotarpyje, tatuiruotės šalinimo vietoje gali atsirasti šašeliai. Gijimo laikotarpiu, rašalas skverbiasi iš po odos ir visiškai pašalinamas kartu su susidariusiaias šašeliais. Kai kuriais atvejais reikalinga pakartotinė procedūra, tam kad pilnai pašalinti rašalą iš po odos. Pirmoji procedūra duoda geriausia rezultatą, kadangi jos metu pašalinamas pirmasis rašalo sluoksnis. Jeigu meistras teisingai atliko tatuiruočių šalinimo procedūra pagal M REMOVAL metodiką, o klientas kruopščiai laikėsi poprocedūrinės priežiūros, ant odos nelieka nei pažeidimų, nei randų.

M STUDY“-tai virtuali internetinė mokymų sistema skirta patobulinti žinias, įgytas mūsu „BASIC EDUCATION“ mokymuose. Ši sistema padės  padės mūsų mokiniams geriau suprasti ir ateityje išvengti klaidų. Interaktyvių mokymų trukmė priklauso nuo kiekvieno mokinio jau baigtų kursu. Internetinių mokymų sistemos pagalba galėsite įgyti aukščiausio lygio sertifikatą. Papildomai informacijai, spauskite čia.

„Skin Monarch M REMOVAL“ rinkinyje yra:

Microblading adatos: 5R, 7R, 21R (3 dėžutės)

Microblading laikiklis (1 vnt.);

Kosmetinė (1 vnt.);

Valymo putos (1 butelis);

Mikro  aplikatoriai (1 dėžutė);

Neutraliser (1 pcs.);

M Removal (1pcs.);

Master care kremas (1 vnt.);

Valymo gelis (10 vnt.);

Scarcare gelis (10 vnt.);

Perfect finish (1pcs.)

Nemokama registracija į „M REMOVAL“ online mokymus pagal M STUDY internetinio švietimo sistemą:

skinmonarch-academy.com

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SKIN MONARCH – tai aukčiausios kokybės registruotas prekinis ženklas. Permanentinio makiažo, bei mezoterapijos srityje dirbame nuo 2011. Daug metų ieškojome geriausiu produktų savo klientams, bendradarbiaujame su žinomiausiomis pasaulyje kompanijomis. Per šiuos metus sukaupta patirtis paskatino mus sukurti SKIN MONARCH prekinį ženklą. Tai prekinis ženklas kuriuo galima pasitikėti. Mūsų produktuose mes naudojame tik geriausias, laiko patikrintas, medžiagas. Visi produktai yra sukurti remiantis naujausiomis tendencijomis ir produktų gaminimo technologijomis. Su dideliu džaiugsmu pristatome Jūms mūsų produktų liniją ir mokymų sistemą. SKIN MONARCH prekinis ženklas gali didžiuotis ne tik puikiais produktais, bet ir SKIN MONARCH akademijos mokymų sistema, kuri leis kiekvienam studentui pasijusti mūsų šeimos dalimi! Akademija skiria dideles lėšas mokymo kokybės gerinimui, investuoja į interaktyvu švietimą – „M Study“.

„M Study“- tai virtuali mokymų sistema skirta visiems baigusiems mūsų bazinius mokymus ir norinčius tęsti savo tobulėjimą. Ši interaktyvi sistema padės suprasti daromas klaidas, bei išvengti jų ateityje. Šių mokymu trukmė priklauso nuo Jūsų baigtų kursų. Video mokymų pagalba galesite pasiekti aukčiausio lygio sertifikatų, bei pripažinimo tarptautinėje mokymų akademijoje – SKIN MONARCH AKADEMJA

Scroll
1