Spektra Flux S Pink Bevielė Tatuiravimo Ir PMU Mašinėlė

   Gamintojas

   FK Irons
   Review (0)
   1 195,00 €
   Su mokesčiais Pristatymas 1-2 darbo dienos
   Paskutinė prekė

   USB-C jungtis: įkraukite belaidžio tatuiruotės mašiną iš automobilio, nešiojamo kompiuterio ar nešiojamo akumuliatoriaus

   Bluetooth funkcija: susiekite su Darklab programėlę.

   Darklab programėlė: keiskite mašinėlės įtampą, stebėkite informaciją apie mašinėlės veikimo laiką ir gaukite programinės įrangos atnaujinimus.

   Suderinamas su daugeliu membraninių adatų

   3mm eiga optimizuota darbui su PMU

   Įtampa: 5-12 voltų

   Rankenėlės storis: 28mm

   Pagaminta JAV

   Rūšis
   Kiekis

   Paskutinį kartą šis produktas buvo krepšelyje: 2021-09-29

   Spektra Flux S Pink Bevielė Tatuiravimo ir PMU Mašinėlė - tai revoliucinis įrenginys, leidžiantis jums, tatuiruočių meistrui, valdyti savo meną. Čia yra pirmasis tikrai bevielis tatuiruočių aparatas - „Spektra Flux S“. Daugiau galios be jokių sudėtingų dalykų. Tiesiog rašiklio tipo įrenginys su visomis jums reikalingomis funkcijomis.

   Bluetooth funkciją palaikantis įrenginys, įkraunamas greitai, per 1,5val ir galintis dirbti iki 10 valandų. Įkraukite tatuiruočių mašiną iš bet kurio USB-C maitinimo kištuko, įskaitant automobilį, nešiojamąjį kompiuterį ar akumuliatorių. Žinokite, kur visada stovite, ir patikrinkite akumuliatoriaus veikimo laiką bei įtampos naudojimą per LED indikatorių.

   Spektra Flux S Pink Bevielė Tatuiravimo ir PMU Mašinėlė turi patogią naudoti sąsają, turinti tik 3 mygtukus, kad galėtumėte praleisti daugiau laiko savo menui. Prioritetas jūsų patogumui ir saugumui - lengvas, ergonomiškas dizainas, kuris didžiausią svorio dalį sukrauna centre ir sumažina rankos įtampą.

   Kitos Spektra Flux S Pink Bevielės Tatuiravimo ir PMU Mašinėlės funkcijos:

   Lengvas dizainas: tik 178 gramai, didžioji svorio dalis yra centre

   3mm eiga optimizuota darbui su PMU

   Dinaminis maitinimo kelio valdymas: visada gaukite tą patį energijos kiekį

   LED indikatorius: iš čia galite patikrinti akumuliatoriaus veikimo laiką, susieti su įrenginiais per „Bluetooth“ ir pakeisti įtampą

   Įtampos keitimas: sumažinkite ir padidinkite įtampą per pusę

   Nuimama baterija: perjunkite į papildomą „PowerBolt“ bateriją.

   Baterijos veikimo laikas: Iki 10 valandų. Galima įkrauti net 2 valandas, kai naudojamas su tinkamos įtampos USB-C maitinimo šaltiniu ir USB-C laidu.

   Pastaba: Dėl ilgesnių maitinimo laidų ir silpnesnių maitinimo šaltinių įrenginį reikės ilgai įkrauti arba jis apskritai neįkraunamas.

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Spektra Flux S Pink Bevielė Tatuiravimo Ir PMU Mašinėlė

   8 kitų produktų šioje kategorijoje:

   Klientai taip pat pirko: