BeautyGroup.lv komanda prekes Jums išsiųs į bet kurį pasaulio kampelį. Pristatymo įkainiai priklauso nuo pasirinktos vietovės, kur norite, jog būtų pristatytos prekės, bei nuo siuntinio pristatymo metodo.

Pristatymas Lietuvoje DPD Kurjeriu

Užsakymas atliktas iki 14val. darbo dienomis yra išsiunčiamas tą pačią dieną su DPD Kurjeriu ir pristatomas Jums jau kitą darbo dieną. Atsiskaityti už prekes galite pavedimu arba grynaisiais kurjeriui pristatymo metu. Didžiuosiuose miestuose už prekes galite atsiskaityti kortele pristatymo metu.
Prekių pristatymo trukmė: 1-3 darbo dienos. 
Prekių pristatymo kaina: 2,90 Eur.


Pristatymas DPD Kurjeriu (Europos Sąjungos šalyse)

Pristatymas, naudojantis DPD kurjerių paslaugomis, galimas tik į Europs Sąjungos šalis. Pristatymo kaina 9 Eur (kaina gali keistis nuo siuntos svorio).  Pristatymo terminas į Europos Sąjungos šalis yra 4-7 darbo dienos.
Siuntų pristatymas į Latviją ir Estiją 2-3 darbo dienos.

Pristatymas Lietuvoje OMNIVA kurjeriu 

Pristatymas, naudojantis OMNIVA kurjerių paslaugomis, galimas tik į Baltijos šalis. Pristatymo kaina nuo 2,49 Eur (kaina kinta nuo siuntos dydžio ir svorio). Pristatymo terminas Lietuvoje 1-2 darbo dienos. Pristatymo terminas Baltijos šalyse 2-3 darbo dienos. Daugiau informacijos apie terminus ir kainas rasite čia.


Pristatymas su DHL Kurjeriu (Į bet kurią pasaulio šalį)
Greitasis 1-2 dienų pristatymas, naudojantis DHL kurjerių paslaugomis, galimas į visas šalis. Pristatymo kaina 19 Eur (kaina gali keistis nuo siuntos svorio). Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.

Pristatymas su Fedex kurjeriu (į bet kurią pasaulio šalį)


Greitasis 1-2 dienų pristatymas, naudojantis Fedex kurjerių paslaugomis, galimas į visas šalis. Pristatymo kaina 19 Eur (kaina gali keistis nuo siuntos svorio). Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.


Pristatymas DHL Global Forward paštu (į bet kurią šalį)

DHL Global Forward paštu prekės gali būti pristatomos į visas užsienio šalis. Prekių pristatymo terminas priklauso nuo Jūsų pasirinktos šalies, kur norite gauti prekes. Jei prekės yra siunčiamos į Europos Sąjungos šalis, siuntimo laikotarpis yra nuo 7 iki 14 darbo dienų po apmokėjimo gavimo. Jei prekės siunčiamos į kitas užsienio šalis, pristatymo laikotarpis yra nuo 7 iki 25 darbo dienų. Siuntimo įkainiai į visas pasaulio šalis priklauso nuo šalies ir siuntos svorio. Visos siuntos yra siunčiamos kaip registruota, pirmenybinė siunta. Išsiuntę Jūsų siuntą, mes Jums pateiksime 13 ženklų siuntos registracijos kodą. Savo siuntą visada galite stebėti įvedę šį kodą nuorodoje: https://www.deutschepost.de/sendung/simpleQuery.html?locale=en_GB


Pastaba: užsakymai priimami 7 dienas per savaitę, tačiau vykdomi tik darbo dienomis.


Primename:

·  Siuntos, kurios yra siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, turi būti deklaruojamos. Tam reikia pateikti informaciją apie siuntos turinį ir vertę.

·  Siuntos, kurios yra siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, yra muitinamos. Tai daroma pateikiant prekių įsigijimo patvirtinančius dokumentus bei kitus reikalingus dokumentus, kurie yra nurodomi muitinimo deklaracijoje. Muito mokestis priklauso nuo prekės vertės ir tos šalies mokesčių dydžio.

·  Šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei įprastai.

Primename:

Jei esate išvykę tuo metu, kai Jums pristatoma siunta, kurjeris ją gali palikti bet kuriam Jūsų šeimos nariui arba asmeniui, kuris tuo metu yra Jūsų nurodytame adrese. Jei atsiimant prekę pastebite, jog siunta yra pažeista ar kaip nors kitaip matosi defektas, prašome iškart, matant darbuotojui, patikrinti ar nebuvo sugadintas siuntos turinys. Jei atsitiko taip, kad siuntos turinys buvo pažeistas, privalote šį pažeidimą užregistruoti kartu su darbuotoju, kuris patvirtintų siuntos turinio pažeidimą. Jei šio pažeidimo neužregistruosite, negalėsite susigrąžinti pinigų už siuntą, kuri buvo pažeista trečiųjų asmenų ir ne dėl UAB „Target group“  kaltės.