Prieš procedūrą

 • Beauty Group priešprocedūrinis skystis (15ml.) 1vnt.
  30.00€

  Produkto kodas: ICDISCN

  Būsena: Laikinai neturime

  Beauty Group prieš procedūrinis anestetikas (15ml.) Stiprus prieš procedūrinis anestetikas tinkamas permanentinio makiažo, tatuiruočių, auskarų vėrimo procedūroms ant nepažeistos odos. Tinkamas tik profesionaliam naudojimui. Sudėtis: Lidokainas, Tetrakainas, Benzokainas; Kiekis: 15ml.     ..
 • Prekyboje
  Bella MICROCAINE priešprocedūrinis kremas (15g.)
  Bella MICROCAINE priešprocedūrinis kremas (15g.)
  55.00€

  Produkto kodas: HJCBID

  Būsena: Prekyboje

  Bella MICROCAINE prieš procedūrinis anestetikas (15g.) Stiprus prieš procedūrinis anestetikas skirtas permanentinio makiažo procedūroms. Efektyviai sumažina skausmą ir diskomformą procedūrų metu. Idealiai tinka ir prieš akių permanentinio makiažo procedūrą. Ph 7,5 Suveikia po 20 min. Kiekis: 15g. ..
 • Laikinai neturime
  BLT MesoMedica priešprocedūrinis kremas (30 gr.) 1vnt.
  BLT MesoMedica priešprocedūrinis kremas (30 gr.) 1vnt.
  69.00€

  Produkto kodas: BLT

  Būsena: Laikinai neturime

  Stipri nuskausminamoji priemonė skirta sumažinti diskomfortą Purebeau FibroBlast,  injekcinių ir kitų intervencinių procedūrų metu. Dėl unikalių gelio formulės savybių jis greitai ir gerai įsiskverbia į odą. Po 45 min nevirsta skysčiu. Sudėtyje yra 5 % tetrakaino, 5 % lidokaino, 5 % benzokaino, propilenglikoli..
 • DOTC priešprocedūrinis kremas (15 g.)
  47.00€

  Produkto kodas: JKRNOW

  Būsena: Laikinai neturime

  DOTC prieš procedūrinis anestetinis kremas (15 g.) Stiprus anestetikas, kurio Ph subalansuotas taip, kad kuo greičiau prasiskverbų į odą. Anestetinis kremas naudojamas prieš procedūrą ant nepažeistos odos. Tinkamas tatuiruočių, antakių, akių ir lūpų permanentinio makiažo procedūroms. Procedūrą galima pradėti po 15 min. Ane..
 • Dr. Numb 5% kremas (10g.)
  22.90€

  Produkto kodas: DRNUMB5

  Būsena: Laikinai neturime

  Dr Numb yra anestetinis kremas (kurio sudėtyje yra 5% lidokaino). Anestetikas skirtas skausmui, sudirgimui, niežėjimui mažinti, palengvinti darbą procedūros metu. įskaitant: Estetinės procedūras:Permanentinis makiažas, microblading, tatuiravimas, plaukų šalinimas, lazeriu, apgamų šalinimas, auskarų vėrimas, tatuir..
 • Goochie priešprocedūrinė kaukė antakiams (10vnt.)
  29.00€

  Produkto kodas: GEAM

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie anestetinė kaukė antakiams (10vnt.) Efektyviai mažina skausmą, stabdo kraujavimą. Pradeda veikti po 8-15 minučių. Kiekis: 10 vnt. ..
 • Goochie priešprocedūrinis kremas "Smooth cream" (15ml)
  27.00€

  Produkto kodas: GGOCM

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie prieš procedūrinis anestetikas "Smooth cream" (15ml) Vienas pačių stipriausių prieš procedūrinių anestetikų rinkoje. Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą permanentinio makiažo, tatuiruočių bei kitų panašių procedūrų metu. Sudėtis: 15% lidokaino, 15% benzokaino. Kiekis: 15ml. ..
 • MESONUMB priešprocedūrinis gelis - 60 / 120 g.
  165.00€

  Produkto kodas: MESONUMB

  Būsena: Laikinai neturime

  MESONUMB priešprocedūrinis gelis tinka įvairioms procedūroms pvz.; lazerių,  veido odos patempimo, permanentinio makiažo, microblading ir kitoms.Ypač veiksmingas ir jį naudojant skausmas akimirksniu numalšinamas. Tai leidžia specialistui taupyti ir labiau planuoti laiką, bei didinant darbo našumą.Veiksmingumas:turi..
 • Laikinai neturime
  Original Dr. Numb priešprocedūrinis kremas (30g.)
  Original Dr. Numb priešprocedūrinis kremas (30g.)
  35.00€

  Produkto kodas: DRNUMBER

  Būsena: Laikinai neturime

  Dr. Numb yra vienas populiariausių kremų Amerikoje dabar jau ir Lietuvoje! Dėl savo sudėtyje esančių ingridientų veikia stipriau negu kiti žinomi anestetikai Lietuvoje. Šį anestetinį kremą reikia naudoti 20 minučių prieš procedūrą.Dr. Numb yra saugus  ir sumažina skausmą proedūros metu. ..
 • Plėvelė anestetikams (38mm X 100m)
  2.50€

  Produkto kodas: PTape

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Prieš procedūrinis NumFast™ gelis
  46.00€

  Produkto kodas: UDNUMFAST

  Būsena: Prekyboje

  Anestetikas, kuris sukelia gilų poveikį paviršutiniškai skausmingoms vietoms. Užtepti nedideli kiekį produkto 45 minutes prieš procedūrą. NumFast ™ galite naudoti taip pat plonai odai 12-15 minučių prieš procedūrą. Saugokite nuo tiesioginio sąlyčio su akimis. pH 7,8-8,0..
 • Priešprocedūrinis Microcaine™ pH Safe Topical kremas
  46.00€

  Produkto kodas: UDMICPH

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Šis anestetikas yra saugus naudojimui akių zonai pH 7,5-7,8. Užtepti kremo aplink akis 20 minučių prieš procedūrą. Kai oda yra pažeista, galite sumaišyti Microcaine ™ su TAG # 45 geliu ir naudoti procedūros metu. ..
 • Prekyboje
  PRO PLUS universalus priešprocedūrinis kremas (25g.)
  PRO PLUS universalus priešprocedūrinis kremas (25g.)
  42.00€

  Produkto kodas: PROPLA

  Būsena: Prekyboje

  Anestetikas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Šio anestetinio kremo sudėtyje yra 2% tetrakaino ir 4% lidokaino, turi 7 pH ir yra saugus akių kontūro procedūroms. Tik išoriniam naudojimui ant nepažeistos odos: Būtina gerai įsigilinti į kliento sveikatos istoriją, ar neturi alerginių reakcijų anestetikams. Laikyti vėsio..
 • Rejuvi gelis prieš injekcines procedūras (60 g.)
  55.00€

  Produkto kodas: RCGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  Stipri nuskausminamoji priemonė skirta sumažinti diskomfortą mezoterapijos,  injekcinių ir kitų intervencinių procedūrų metu. Dėl unikalių gelio formulės savybių jis greitai ir gerai įsiskverbia į odą. Sudėtyje yra 10 % lidokaino, saulėgražų aliejaus, propilenglikolio, metilceliuliozės, polisorbato 20, vandens. Šis anes..
 • Skin Monarch priešprocedūrinis kremas (30 / 60 g.)
  49.00€

  Produkto kodas: SMBPA

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nedideli produkto kiekį paskirstykite tolygiai norimoje odos srityje ir uždenkite maistine plevele 15 minučių. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.Sudėtis: Tetrokainas 19%, Lidokainas 4%, Benzokainas 19%www.skinmonarch.com/shop..
 • Skin Monarch TrixGel 30ml.
  45.00€

  Produkto kodas: TrixGel

  Būsena: Laikinai neturime

  Anestetikas palengvina skausmą, patinimą ir kraujavimą.Naudojimo instrukcija: nedidelį kiekį produkto tepkite ant pažeistos odos, laikykite 3–5 minutes.Galima tepti ant vokų, antakių ir lūpų.Aktyvūs ingredientai: 5%, Lidocaine Hydrochloride, 2% Tetracaine, 0.02% Epinephrine.Neaktyvieji komponentai: Deionzed water, Hycroxyerthyl ..
 • SUPER T priešprocedūrinis lūpų gelis (25g.) 1vnt.
  42.00€

  Produkto kodas: SUPERT

  Būsena: Laikinai neturime

  Anestetinis kremas skirtas naudoti prieš skausmingą procedūrą. Ypač veiksmingas lūpų permanentiniui makiažui, tačiau labai svarbu pasirūpinti, kad anestetinis kremas nepatektų į burną. Greitai veikiantis anestetikas, tinkamas naudoti visose procedūrose išskyrus akių kontūrą. Sudėtyje yra 4% lidokaino, 2% tetrakaino ir 12% benzok..
 • Laikinai neturime
  Super Trio® priešprocedūrinis kremas (25ml.)
  Super Trio® priešprocedūrinis kremas (25ml.)
  42.00€

  Produkto kodas: FBSUPERTRIO

  Būsena: Laikinai neturime

  "Super Trio®" stipraus poveikio prieš procedūrinis anestetikas, specialiai sukurtas tatuiravimo, lazerio, kūno auskarų vėrimo procedūroms.Sudėtis: 4% lidokainas, 2% tetrakainas, 12% benzokainas...
 • Laikinai neturime
  TX 40% priešprocedūrinis kremas (10g.)
  TX 40% priešprocedūrinis kremas (10g.)
  22.00€

  Produkto kodas: TKXGOLD

  Būsena: Laikinai neturime

  TKTX BLACK prieš procedūrinis anestetinis kremas (10g.) Stipraus poveikio anestetinis kremas tinkantis visoms skausmingoms procedūroms įskaitant akių kontūro, lūpų ir antakių permanentinį makiažą, tatuiruotes, auskarų vėrimo procedūras. Pradeda veikti po 15-25 minučių. Anestetinis kremas naudojamas prieš procedūrą ant nepažei..
 • TX 40% priešprocedūrinis kremas (10g.)
  18.00€

  Produkto kodas: TKTX

  Būsena: Laikinai neturime

  TX prieš procedūrinis anestetinis kremas (10 g.) Stipraus poveikio anestetinis kremas tinkantis visoms skausmingoms procedūroms įskaitant akių kontūro, lūpų ir antakių permanentinį makiažą, tatuiruotes, auskarų vėrimo procedūras. Pradeda veikti po 15-20 minučių. Anestetinis kremas naudojamas prieš procedūrą ant nepažeistos od..
 • TX GOLD 38% priešprocedūrinis kremas (10g.)
  22.00€

  Produkto kodas: TKTXSuperGold

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Stipraus poveikio anestetinis kremas tinkantis visoms skausmingoms procedūroms įskaitant akių kontūro, lūpų ir antakių permanentinį makiažą, tatuiruotes, auskarų vėrimo procedūras. Pradeda veikti po 15-25 minučių. Anestetinis kremas naudojamas prieš procedūrą ant nepažeistos odos.Kiekis: 10 g...
 • TX WHITE 35% priešprocedūrinis kremas (10g.)
  20.00€

  Produkto kodas: TKXWHITE

  Būsena: Laikinai neturime

  TKTX WHITE prieš procedūrinis anestetinis kremas (10g.) Stipraus poveikio anestetinis kremas tinkantis visoms skausmingoms procedūroms įskaitant akių kontūro, lūpų ir antakių permanentinį makiažą, tatuiruotes, auskarų vėrimo procedūras. Pradeda veikti po 15-25 minučių. Anestetinis kremas naudojamas prieš procedūrą ant nepažei..
 • ZONE 1 priešprocedūrinis akių/antakių gelis (15g.)
  26.00€

  Produkto kodas: ZONE1

  Būsena: Prekyboje

  Anestetikas naudojamas prieš akių kontūro procedūras. Į sudėtį įeina 5% lidokaino. Saugus naudoti aplink akis, tačiau reiktų pasirūpinti, kad nebūtų tiesioginio kontakto su akies obuoliu. Anestetikas yra kreminio pagrindo. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI ANT NEPAŽEISTOS ODOS. Prieš naudojant anestetiką, būtina patikrinti kliento ..
 • Išankstinis užsakymas
  Bella (Relief-Gel) procedūrinis gelis (15 gr.)
  Bella (Relief-Gel) procedūrinis gelis (15 gr.)
  34.75€

  Produkto kodas: Bella-A

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Unikalus anestetikas stabdantis kraujavimą ir limfos tekėjimą. Greitai pradeda veikti ir ilgai išlieka nuskauskinta vieta. Puikiai tinka antakių, lupų, akių permanentinio makiažo procedūroms, o taip pat ir nedidelėms tatuiruotėms. Naudojimas: užtepkite anestetiką ant norimos vietos ir uždėkite maistinės plėvelės aplik..
 • Rejuvi procedūrinis gelis (17 ml)
  29.00€

  Produkto kodas: PAG

  Būsena: Laikinai neturime

  Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą permanentinio makiažo procedūrų metu. Naudojamas prieš procedūrą. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 10 proc. lidokaino ir  10 proc. tetrakaino. Painaway gelis idealiai tinka permanentinio makiažo procedūros metu tepti aplink akis. Jis veikia akimirksniu..
 • Rejuvi procedūrinis kremas (17 ml)
  29.00€

  Produkto kodas: RAK

  Būsena: Laikinai neturime

  Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą permanentinio makiažo procedūrų metu. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 10 proc. lidokaino ir 10 proc. tetrakaino. Painaway gelis idealiai tinka permanentinio makiažo procedūros metu tepti ant lūpų. Jis veikia akimirksniu nedirgina lūpų. Laikykite sandariai, vėsioje vietoj..
Scroll
1