Mikroporacijos ir ultragarso sistemos

 • Dermclar RF Antiage
  4,894.58€

  Produkto kodas: RF Antiage

  Būsena: Laikinai neturime

  Naujos kartos įranga. Veido ir kūno terapija Šis radiotechnologinis prietaisas yra naujausios kartos įrenginys veido ir kūno procedūroms. Tai pažangus veido atjauninimo ir kūno remodeliavimo metodas, kurio rezultatai matomi po pirmos sesijos. Moksliškai įrodyta, jog pagerėjimas 20% stebimas  jau po pirmos sesijos. Apara..
 • Mei-Cha DELUXE ISTAR W/ SAPPHIRE ELITE rinkinys
  1,190.00€

  Produkto kodas: Mei-Cha-W

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naujoviškas Mei-Cha DELUXE ISTAR W/ SAPPHIRE ELITE rinkinys su skaitmeniniu mikropigmentacijos prietaisu. Šis prietaisas turi vokiečių inžinerinį variklį, kuris turi optimalų sukimosi momentą. Naudojami visi vienkartiniai priedai, kurie užtikrina maksimalų saugumą.- Galimybė vienu metu valdyti du įrenginius.- Kiekviena..
 • Microblading laikiklis (mėlynas)
  14.00€

  Produkto kodas: MicH

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:Šį Microblading laikiklį lengva naudoti, galima naudoti tiesiogiai su įvairiomis adatomis. Laikiklis patikimai pritvirtina ir užfiksuoja adatą saugiam ir patogiam naudojimui. Lengvas svoris, ergonomiška ir subtili išvaizda.Specifikacijos:Medžiaga: nerūdijantis plienasIlgis: apytiksliai 13cm..
 • MPS – Adoderm Mikroporacijos sistema
  3,736.10€

  Produkto kodas: mps

  Būsena: Laikinai neturime

  Aprašymas ADODERM mikroporacijos sitema (MPS) buvo sukurta siekiant leisti odos paviršiuje esantiems skysčiams prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius elektroporacijos, dar vadinamos Mezo-impulso-terapija, metu. Elektroporacijos – neinvazinės procedūros – metu odoje susiformuoja laikinos (kelias milisekundes egzistuojanč..
Scroll
1