Kosmetologinės lovos

 • Kosmetologinė lova
  1,670.00€

  Produkto kodas: KOSLOVA

  Būsena: Laikinai neturime

  Kosmetologinė lova Elektrinė, universali kosmetologinė lova; 3 varikliai; Penkių dalių, tinkanti įvaririoms procedūroms; Horizontali padėtis; Elektrinio aukščio reguliavimas; Elektrinis atlošo ir pakojo reguliavimas; Elektrinis sėdynės pasvirimo kampo reguliavimas 0-15 laipsnių; Pakojo aukštis reguliuojam..
 • Kosmetologinis gultas Beauty-1
  290.00€

  Produkto kodas: Beauty-1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  „Beauty-1“ - patogus kosmetologinis gultas įvairioms grožio procedūroms atlikti.Pagrindiniai produkto pranašumai:- Lankstūs savaime sureguliuojami porankiai;- Reguliuojamas atlošas;- Aukštos kokybės apmušalai yra malonūs liesti ir patvarūs;- Guminiai kojų galai daro gultą stabilų ir suteikia gerą sukibimą, net ant slidaus pavirš..
 • Kosmetologinis gultas Beauty-2
  290.00€

  Produkto kodas: Beauty-2

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kosmetologinis gultas „Beauty-2“ -patogus kosmetologinis gultas įvairioms grožio procedūroms atlikti. Pagrindiniai produkto pranašumai: - Reguliuojamas atlošo ir blauzdos skyrių aukštis klientų ir meistrų patogumui; - Reguliuojamas kojos blauzdos skyrius, o tai ypač patogu atliekant pedikiūrą ir kitas kojų procedūras; - Įmon..
 • Kosmetologinis gultas Vomex
  359.00€

  Produkto kodas: Vomex

  Būsena: Prekyboje

  Daugfunkcionalus Vomex kosmetologinis gultas. Mechaniškai reguliuojamas. Galima naudoti masažams ir kosmetologijos procedūroms. Matmenys: 185 x 85 x 68 cmSvoris: 28,5 kgApmušalas: PVC..
 • Masažo stalas "Latis"
  870.00€

  Produkto kodas: Latis1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Ypač patvarus ir kokybiškas masažo stalas su automatiniu aukščio reguliavimu ir mechanišku atlošo reguliavimu. Masažo stalas turi tvirtą metalinį rėmą su 2 ratais, kurie palengvina stalo perkėlimą iš vienos į kitą  Baltas PVC apmušalas yra aukštos kokybės ir lengvai valomas.Dydis: 187 x 68 x 60/86 cm..
Scroll
1