Kosmetologinės kėdutės

 • Kosmetologinė kėdė
  175.00€

  Produkto kodas: BALNE

  Būsena: Out Of Stock

  Kosmetologinė kėdė Balno formos kėdutė su 4 reguliavimais ir ergonomine nugarėle; Reguliuojamas aukštis : 51-74cm.; Reguliuojamas atlošo aukštis: 23-43cm.; Svoris: 8,5kg.; Apsisuka: 360° Maksimalus komfortas; Ergonominės formos atlošas nugarai; 2 spalvos : balta/juoda; 4 reguliavimai;   ..
 • Meistro kėdė
  60.00€

  Produkto kodas: JUODCH

  Būsena: Out Of Stock

  Meistro kėdė Elegantiška ir stabili meistro kėdė su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu ir pakoju. Medžiaga lengvai valoma. Spalva: Juoda. Matmenys: Skersmuo: 33 cm Reguliuojamas aukštis: 51-71 cm ..
 • Meistro kėdė Expert 1
  69.00€

  Produkto kodas: IJDSWO

  Būsena: Out Of Stock

  Meistro kėdė Expert 1 Elegantiška ir stabili meistro kėdė su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu ir balno formos sėdyne. Medžiaga lengvai valoma. Spalva: Juoda. ..
 • Meistro kėdė Expert 2
  79.00€

  Produkto kodas: JSNOVC

  Būsena: Out Of Stock

  Meistro kėdė Expert 2 Elegantiška ir stabili meistro kėdė su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu ir pakoju bei balno formos sėdyne. Medžiaga lengvai valoma. Spalva: Juoda. ..
 • Meistro kėdė Round 2
  75.00€

  Produkto kodas: JNVOFD

  Būsena: Out Of Stock

  Meistro kėdė Round 2 Elegantiška ir stabili meistro kėdė su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu ir pakoju. Medžiaga lengvai valoma. Skersmuo: 33 cm Reguliuojamas aukštis: 55-75 cm   ..
Scroll
1