Bestselerio pasiūlymai

 • Bella adatos (1 - 7-galės) 1 vnt.
  0.58€

  Produkto kodas: BDBA-1202

  Būsena: Laikinai neturime

  Bella adatos skirtos antakių, akių ir lūpų migropigmentacijos procedūrai. Kiekviena adata yra kartu su vamzdeliu.Skirta Bellos aparatui ..
 • Bella antgalis viengalėms adatoms (ypatingai siauras)
  0.29€

  Produkto kodas: BFAD-0001

  Būsena: Laikinai neturime

  Antgaliai vienkartinėms adatoms skirti permanentinio makiažo procedūroms. Antgaliai tinka tik viengalėms adatoms. ..
 • Vitamino A+D tepaliukas po procedūros (5 gr.)
  0.35€

  Produkto kodas: A+D

  Būsena: Laikinai neturime

  Naudojamas po tatuiruočių ir permanentinio makiažo procedūrų, užkerta kelią melanino susidarymui, turi anti-uždegiminių savybių, išsaugo ryškią pigmento spalvą, užkerta kelią randams.  Odą minkštinantis tepaliukas praturtintas vitaminais ir Aloe Vera, odą veikia raminančiai, neleidžia i..
 • Po procedūrinis Vitamino A+D tepaliukas (5 g.) (geltona pakuotė)
  0.35€

  Produkto kodas: FCJNIS

  Būsena: Laikinai neturime

  Po procedūrinis Vitamino A+D tepaliukas (5 g.) Atnaujinta A+D vitamino formulė. Tepaliukas naudojamas po tatuiruočių ir permanentinio makiažo procedūrų, užkerta kelią melanino susidarymui, turi anti-uždegiminių savybių, išsaugo ryškią pigmento spalvą, užkerta kelią randams. Odą minkštinantis tepaliukas praturtintas vitamin..
 • Meso-relle® 30G x 4mm / 6mm / 12mm/ 25mm (1vnt.)
  0.28€

  Produkto kodas: MESO304

  Būsena: Laikinai neturime

  Meso-relle® 30G x 4mm/ 6mm/ 12mm/ 25mm (1vnt.) Meso-relle® - tai italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms procedūroms. Meso-relle® adatų asortimente yra įvairaus ilgio ir skirtingo skersmens adatų. ilgis: 4 mm/ 6mm/ 12mm/ 25mm ; ..
 • KWADRON Permanentinio makiažo kartridžai 1 pcs.
  1.45€

  Produkto kodas: KWADRON P C

  Būsena: Prekyboje

  KWADRON Permanentinio makiažo kartridžai„Kwadron“ Permanentinio makiažo kartridžų adatos yra įvairių konfigūracijų. Šiose naujuose kartridžuose yra adatų stabilizavimo sistema, užtikrinanti optimalų adatų veikimą. Antgaliai yra pagaminti iš medicininio plastiko, todėl trintis tarp adatos ir galiuko yra minimali, todėl adatos ilg..
 • Žiedas pigmento indeliui Nr.1
  0.20€

  Produkto kodas: ZIED1

  Būsena: Laikinai neturime

  Žiedas pigmento indeliui Nr.1 Žiedas naudojamas kartu su pigmento indeliu. Tai pagreitina permanentinio makiažo procesą. ..
 • Beauty Group klasikinės adatos (1R, 2R, 3R, 5R, 7R)
  0.43€

  Produkto kodas: Clasneed

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Beauty Group klasikinės adatos (skirtingo dydžio)Kiekviena adata yra sterilus E.O.Tinka antakių, akių vokų ir lūpų procedūroms.Adatų dydžiai:1R NANO1R AŠTRI1R VIDUTINIO AŠTRUMO1R BUKA2R3RL AŠTRI3RS  VIDUTINIO AŠTRUMO3RS BUKA5RL AŠTRI5RS  VIDUTINIO AŠTRUMO5RS BUKA7R..
 • BomTech Revo kartridžai (1 vnt.)
  4.50€

  Produkto kodas: BomTechneedle

  Būsena: Laikinai neturime

  BomTech kartridžai:- Pigmentų kiekis reguliuojamas sukant žiedą. - Geriausia naudoti ombré, akių kontūro ir lūpoms.- Vienoje dėžutėje yra 15 adatų- Atskirai supakuotos pagal sveikatos priežiūros taisykles- EO dujų sterilizuotos - Gamybos data ir datos, nurodytos ant dėžutės- Pagaminta naudojant geriausias medžiagas ..
 • Beauty Group antgaliai (1R, 2R, 3R, 5R, 7R)
  0.29€

  Produkto kodas: Suncaps

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun. Beauty Group...
 • KWADRON OPTIMA Permanentinio makiažo kartridžai 1 vnt.
  1.80€

  Produkto kodas: KWADRON P U C

  Būsena: Prekyboje

  „Kwadron PMU Optima“ leidžia jums atlikti tobuliausią permanentinį makiažą. Kartridžai turi unikalią ypač aštrių adatų stabilizavimo sistemą, kuri užtikrina jų patvarumą ir tikslų darbą. Kartridžų korpusas yra pagamintas iš medicininio plastiko, kuris sumažino trintį tarp adatos ir korpuso. Integruota adatų sistema su antgaliu g..
 • Bella antgalis viengalėms, dvigalėms, trigalėms adatoms
  0.29€

  Produkto kodas: BFAA-0001

  Būsena: Laikinai neturime

  Antgaliai vienkartinėms adatoms skirti permanentinio makiažo procedūroms. Dangteliai tinka ir dvigalėms ir trigalėms  adatoms. ..
 • Meso-relle® 32G x 4mm / 12mm (1vnt.)


  1

  0.47€

  Produkto kodas: MESO324

  Būsena: Laikinai neturime

  Meso-relle® 32G x 4mm/ 12mm/ (1vnt.) Meso-relle® - tai italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms procedūroms. Meso-relle® adatų asortimente yra įvairaus ilgio ir skirtingo skersmens adatų. ilgis: 4 mm/ 12mm ; adatos diametras: 0,4..
 • Nouveau kartridžas
  1.90€

  Produkto kodas: VJKNOML

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:Medžiaga: 316 medicininis nerūdijantis plienas. Kartridžai supakuoti steriliai, individualiai. Prekė yra aukščiausios kokybės, atitinkanti standartus.Galima įsigyti NANO 1RL (0,18 mm); NANO 1RL (0,25 mm); 2RL; 3RL; 3RS; 3F; 3S; 5RL; 5RS; 5F; 5RM; 5M1; 5S; 7RL; 9RL; 9RS; 9RS MESO. ..
 • Žiedas pigmento indeliui Nr.2
  0.20€

  Produkto kodas: ZIED2

  Būsena: Laikinai neturime

  Žiedas pigmento indeliui Nr.2 ..
 • Pigmento indelis su kempine
  0.14€

  Produkto kodas: GIANT

  Būsena: Laikinai neturime

  Pigmento indelis su kempinėle viduje. Puikus pigmento ir nuskausminamojo preparato laikiklis palengvinantis darbą tarp procedūrų. ..
 • Žiedas pigmento indeliui Nr.5
  0.20€

  Produkto kodas: ZIED5

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • BLUE GEL universalus procedūros metu naudojamas anestetikas (30g.) 1vnt.
  45.00€

  Produkto kodas: BLUEGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Anestetikas mažina patinimą ir kraujavimą procedūros metu. Tai galingas anestetikas tinkantis visų tipų procedūroms. Netinkantis naudoti prieš procedūrą ant sveikos odos. Anestetiko sudėtyje yra 4% lidokaino ir 2% tetrakaino. Šis produktas mažina tinimą ir kraujavimą. TIK IŠORINIAM NAUD..
 • Meso-relle® 31G x 4mm / 6mm / 12mm (1vnt.)
  0.36€

  Produkto kodas: MESO314

  Būsena: Laikinai neturime

  Meso-relle® 31G x 4mm/ 6mm/ 12mm/ (1vnt.) Meso-relle® - tai italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms procedūroms. Meso-relle® adatų asortimente yra įvairaus ilgio ir skirtingo skersmens adatų. ilgis: 4 mm/ 6mm/ 12mm ; adatos di..
 • Skin Monarch Royal Power 400 Kartridžai (1pcs.)
  6.60€

  Produkto kodas: Power400Cart

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin monarch akademijos Royal Power 400 aparato kartridžai yra pagaminti iš geriausių medžiagų. Tokios kokybės kartridžai suteiks galimybę atlikti ypač profesionalius darbus pagal naujausias atlikimo tendencijas.Kartridžai skirti:Akių permanentiniam makiažui,Antakių permanentiniam makiažui,Lūpų permanentiniam makiažui,Mažoms tat..
 • Balti vienkartiniai tatuiruočių antgaliai (Round) 5 vnt.
  0.72€

  Produkto kodas: 1R

  Būsena: Laikinai neturime

  Vienkartiniai plastmasiniai sterilūs antgaliai. Kaina: 5 vnt. ..
 • Biomaser Kartridžai 1R/ 3RL/ 5RL/ 3F/ 5F/ 3RS/ 12P Micro Meso
  2.40€

  Produkto kodas: BioCa

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Biomaser 1R Micro- 0.25mm. Kartridžas Dažniausiai naudojama ypatingai plonai antakių linijai. plaukų regeneracijai ir kitom odos procedūroms.Biomaser 1R- 0.30mm. KartridžasNaudojama antakiams, akių kontūrui, lūpoms, areolei, plaukų regeneracijai it kt. procedūroms.Biomaser 3RL- 0.25mm. KartridžasŠis dydis yra naudojamas ant..
 • Vienkartinės veido kaukės - 3 sluoksnių (50vnt.)
  15.90€

  Produkto kodas: NM3L

  Būsena: Laikinai neturime

  Specifikacijos:Medžiaga: neaustinėSpalva: MėlynaLankstumas: reguliuojamasDydis: 175 * 92 ± 5mmKiekis: 50 vnt / maišoFunkcija:- Aukšta kokybė: aukštos kokybės neaustinės medžiagos kaukės. Patogios, minkštos ir leidžia lengvai kvėpuoti. - Daugiasluoksnė apsauga: 3 sluoksniai.- Lankstumas: 50 kaukių, vienkartinės kaukės su ela..
 • SUSTAINE® procedūrinis anestetikas (35ml.) 1vnt.
  49.00€

  Produkto kodas: SUSGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  SUSTAINE® procedūrinis anestetikas (35ml.) Ypatingai stiprus anestetikas naudojamas procedūros metu ant pažeistos odos. Šio galingo anestetiko sudėtyje yra : 4% lidokaino, 2% tetrakaino ir 02% epinefrino. Mažina tinimą, kraujavimą ir skausmą. Tinka visoms permanentinio makiažo procedūroms (akys, lūpos, antakiai). Nerekomenduo..
 • TAG 45 Anestetinis gelis ( Originalus) (30ml.) 1vnt.
  47.00€

  Produkto kodas: NFOSWD

  Būsena: Laikinai neturime

  Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą tatuiruočių, injekcijų bei permanentinio makiažo procedūrų metu. Speciali gamybos formulė efektyviai malšina skausmą. Laikykite sandariai vėsioje vietoje.   Naudojimas: kelis lašus gelio paskirstykite tolygiai ant reikiamo odos ploto, naudokite maistinę plėvelę, kad pagreitinti r..
 • Skin Monarch Prince Touch 250 Kartridžai (10 vnt.)
  25.00€

  Produkto kodas: SkiMon1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  InformacijaTipas: Tatuiruočių adatos, Permanentinio makiažo mašinos adatosPrekinis ženklas: Skin MonarchMedžiaga: Medicinos laipsnis 304V nerūdijančio plienoDėžutė: 10 vnt. dėžutėjeNaudojimas:..
 • Vitamino A+D tepaliukas be lanolino 5 g
  0.35€

  Produkto kodas: A&DVit

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Sukurta specialiai tatuiruočių rinkaiPadeda atgaivinti sausą odą, ją nuraminaUžtikrina ilgalaikę apsaugąMaitina sudirgusią odą..
 • Anestetinis gelis "Feel Better now" (30ml.) 1vnt.


  1

  45.00€

  Produkto kodas: KDVNID

  Būsena: Laikinai neturime

  Anestetinis gelis "Feel Better now" (30ml.) Anestetinis gelis naudojamas permanentinio makiažo ir tatuiruočių procedūrų metu. Tinka visoms permanentinio makiažo procedūroms (Akys, Lūpos Antakiai) Gelis suveikia akimirksniu. Sudėtis: 5% lidokaino, 2% tetrakaino ir 0.02% epinefrino. Kiekis: 30ml.     &..
 • RL apvalios adatos kontūrams 0.35mm (5 vnt.)
  0.87€

  Produkto kodas: RL1

  Būsena: Laikinai neturime

  1 . Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 2 . Kiekviena adata atskirai supakuota ir sterilizuota 3 . Puikiai tinka visų tipų tatuiruočių mašinėlėms 4 . Tik profesionaliam naudojimui ..
 • Purebeau viengale adata (be guminės apsaugos)
  1.16€

  Produkto kodas: PGMA

  Būsena: Laikinai neturime

  Purebeau adatos yra sukurtos akupunktūrinių adatų pagrindu. Jos nusmailintos lazeriu, turi ypatingai lygų nusmailintą kampą ir absoliučiai lygų paviršių. Dėka jų odos traumavimas minimalus, užgijimas labai greitas. Adatų pagalba permanentinis makiažas - mikropigmentacija bus atliekama nepriekaištingai ir daug greičiau. Adatos..
 • Meso-relle® 27G x 4mm / 6mm / 12mm (1vnt.)
  0.25€

  Produkto kodas: MESO274

  Būsena: Laikinai neturime

  Meso-relle® 27G x 4mm/ 6mm/ 12mm (1vnt.) Meso-relle® - tai italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms procedūroms. Meso-relle® adatų asortimente yra įvairaus ilgio ir skirtingo skersmens adatų. ilgis: 4 mm/ 6mm/ 12mm ; adatos diame..
 • Dr. Pen A1 meso ir permanentinio makiažo kartridžai
  3.20€

  Produkto kodas: A1Cart

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Dr. Pen A1 meso ir permanentinio makiažo kartridžai  Mėlynas apsauginis gaubtas.Titaninės adatosKiekvienas kartridžas supakuotas steriliame, apsauginiame įpakavime.Pagrindinės funkcijos:R1: Permanentiniui makiažui (akių kontūrui, antakiams, lūpoms) ir tatuiruotėmsR3; R5; R7: Permanentiniui makiažui (antakiams, lūpoms) ..
 • Skin Monarch prieš procedūrinis anestetikas (30 / 60 g.)
  49.00€

  Produkto kodas: SMBPA

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nedideli produkto kiekį paskirstykite tolygiai norimoje odos srityje ir uždenkite maistine plevele 15 minučių. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.Sudėtis: Tetrokainas 19%, Lidokainas 4%, Benzokainas 19%www.skinmonarch.com/shop..
 • Silikoninis žiedas pigmentui 1 vnt. (10mm)
  0.25€

  Produkto kodas: SILICONR

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Žiedas yra silikoninis, todėl imant pigmentą adata išlaiko savo aštrumą ir yra nepažeidžiama.Skersmuo 10 mm..
 • Purebeau adatos “T“ (1T, 2T, 3T, 5T, 7T, 9T) 1vnt.
  1.45€

  Produkto kodas: T-Needle

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Purebeau adatos yra sukurtos akupunktūrinių adatų pagrindu. Jos nusmailintos lazeriu, turi ypatingai lygų nusmailintą kampą ir absoliučiai lygų paviršių. Dėka jų odos traumavimas minimalus, užgijimas labai greitas. Adatų pagalba permanentinis makiažas - mikropigmentacija bus atliekama nepriekaištingai ir daug greičiau.Adatos pra..
 • Purebeau antgalis 1er; 2 er; 3er; 5er; 7er; 9er adatoms (1 vnt.)
  3.10€

  Produkto kodas: Pureb

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai:Nano1 er 1 er 2 er3 er siauras3 er 5 er 7 er9 erKaina nurodyta už 1 antgalį...
 • Išankstinis užsakymas
  Goochie antgaliai viengalėms adatoms
  Goochie antgaliai viengalėms adatoms
  0.35€

  Produkto kodas: GOOAN1

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Goochie antgaliai viengalėms adatoms ..
 • Kartridžai Dr. Pen M7-W / M5 / N2 meso ir permanentinio makiažo - aparatui
  3.20€

  Produkto kodas: MESOCAR

  Būsena: Prekyboje

  Kartridžai Dr. Pen M7-W / M5 / N2 meso ir permanentinio makiažo - aparatui ..
 • Microblading 9-11-12-14-16 CF adata- 0,18mm (1 pcs.)
  0.69€

  Produkto kodas: MCF0,18mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naudoti su Microblading laikikliaisKiekviena adata steriliai supakuota..
 • RL apvalios adatos kontūrams 0,30mm (5 vnt.)
  1.50€

  Produkto kodas: KJNVODNOV

  Būsena: Laikinai neturime

  RL apvalios adatos kontūrams 0,30mm ..
 • Meso-relle® 33G x 4mm / 12mm (1vnt.)
  0.50€

  Produkto kodas: MESO334

  Būsena: Laikinai neturime

  Meso-relle® 33G x 4mm/ 12mm/ (1vnt.) Meso-relle® - tai italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms procedūroms. Meso-relle® adatų asortimente yra įvairaus ilgio ir skirtingo skersmens adatų. ilgis: 4 mm/ 12mm ; adatos diametras: 0,4..
 • Biomaser Microblading 9-12-14-16 CF adata - 0,25mm (1 vnt.)
  0.69€

  Produkto kodas: BMcf0,25mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Aukštos kokybės Microblading adatosTik vienkartiniam naudojimuiDydžiai: 9, 12, 14, 16 CF (0,25 mm)..
 • DA VINCI Kartridžai 1 vnt.
  1.80€

  Produkto kodas: VINCI Cartr

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  DA VINCI Kartridžai (7 Round Liner / 11 Round Shader / 9 Magnum / 11 Magnum)- Kokybiški ir saugūs - Užtikrintas geresnis pigmento srautas ir matomumas- Visi kartridžai supakuoti į atskirus sterilius paketus- 100% sterilizuota EO dujų- Pagaminta iš nerūdijančio plieno ir medicininės paskirties plastiko..
 • Skin Monarch valymo putos 150ml.
  12.00€

  Produkto kodas: SMfoam

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch valymo putos 150ml.Naudojamos procedūros metu ir po jos;Sukurta tatuiruočių procedūroms;Gaivina odą ir lengvai nuvalo pigmentą;Maitinanti ir ramina sudirgusią odą.Ingredientai:Aqua, Aloe barbadensis miller, Hamamelis virginiana water, Sodium cocoyl glutamate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, 1,3 Propanediol, Alcoho..
 • Lipnūs vienkartiniai pigmentų indeliai 23 mm
  0.30€

  Produkto kodas: DappenCups

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Praktiški ir lipnūs vienkartiniai pigmentų indeliai 23 mm.Naudokite pigmentų maišymui. Indeliai yra lipnūs, su pusiau ilgalaikiais klijais, kurie tvirtai laikosi ant daugelio paviršių, įskaitant apsaugines pirštines dengtas milteliais, tai užtikrina dar patogesnį darbą...
 • 1R, 2-3-5 RL, 12P MTS Biomaser Kartridžai 1 vnt.
  4.00€

  Produkto kodas: BioCRL

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Biomaser Permanent makeup Cartridge needles,  this is patent design by our company,  the needles use 316L stainless steel,  plastic cartridge is medical grade. E.O. gas sterilized. single package...
 • Po procedūrinis Vitamino A+D tepaliukas (8 g.)
  0.95€

  Produkto kodas: ADNKVC

  Būsena: Laikinai neturime

  Po procedūrinis Vitamino A+D tepaliukas (8 g.) Atnaujinta A+D vitamino formulė. Tepaliukas naudojamas po tatuiruočių ir permanentinio makiažo procedūrų, užkerta kelią melanino susidarymui, turi anti-uždegiminių savybių, išsaugo ryškią pigmento spalvą, užkerta kelią randams. Odą minkštinantis tepaliukas praturtintas vitam..
 • RL apvalios adatos kontūrams 0,24mm 05/07/09 (ypač aštri) (5 vnt.)
  1.40€

  Produkto kodas: RL579

  Būsena: Laikinai neturime

  RL apvalios adatos kontūrams 0,24mm 05/07/09 (ypač aštri) 1 . Pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno; 2 . Kiekviena adata atskirai supakuota ir sterilizuota; 3 . Puikiai tinka visų tipų tatuiruočių mašinėlėms; 4 . Tinka profesionaliam naudojimui. Adatos pagamintos pagal specialų užsakymą, ypatingai lengvai įv..
 • Balti vienkartiniai tatuiruočių antgaliai (Flat) (5 vnt.)
  0.70€

  Produkto kodas: 5F

  Būsena: Laikinai neturime

  Vienkartiniai plastmasiniai sterilūs antgaliai. Kaina: 5 vnt. ..
 • Medžiaga praktikai (A5)
  2.00€

  Produkto kodas: ODSNOIJ

  Būsena: Prekyboje

  Medžiaga praktikai (A5) Išmatavimai: 148mm X 210mm ..
 • Rejuvi kremas tatuiruotėms šalinti (10 ml ) (tik baigus mokymus)
  120.00€

  Produkto kodas: TR

  Būsena: Prekyboje

  Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra unikalus tatuiruotės dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti jūsų tatuiruotės dažų pigmentus iš jūsų kūno. Procedūra buvo plačiai nagrinėjama, tobulinama ir testuojama daugiau kaip dešimt metų ir jau yra naudojama pasaulyje daugiau kaip septynerius metus.   Procedūroje..
 • Laikinai neturime
  Tattoo Goo® po procedūrinis raminamasis gelis (4 ml.)
  Tattoo Goo® po procedūrinis raminamasis gelis (4 ml.)
  0.60€

  Produkto kodas: TATGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  Tattoo Goo® po procedūrinis raminamasis gelis (4 ml.) Dermatologai rekomenduoja klinikiniais tyrimasi patikrintą gelį, kuris puikiai tinka naudoti sudirgusiai, pažeistai odai. Į sudėtį įeina: Alyvuogių aliejus: minkština ir drėkina odą. Bičių vaškas: natūralus pagrindas. Kokosų sviestas: ramina nudegimus ir įbrėži..
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius 4 sluoksnių KN95 1vnt.
  2.90€

  Produkto kodas: KN95

  Būsena: Laikinai neturime

  Funkcijos:KN95 veido kaukė - respiratorius užtikrina aukšto lygio kvėpavimo takų apsaugą, filtravimo efektyvumas iki 95%. Sandariai priglunda.Aukštos kokybės elastinės virvutės leidžia patogiai nešioti kaukę ilgą laiką.4 sluoksnių dizainas, didelio tankio neaustinis audinys - nanofiltravimas - KN95 filtravimas. Atspari drėg..
 • Skin Monarch Avant-Garde linijos pigmentai antakiams 5 ml.
  35.00€

  Produkto kodas: Avant-GardeE

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Avantgarde linija, tai naujos kartos pigmentai  pagaminti lengvesniam įvedimui į odą.Šioje pigment linijoje sumaišytas organinins ir neorganinis pigmentai, tad galėsite atlikti šias technikas: Pixel, Shading, Ombre, trichopigmentation, Microblading.Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuo..
 • Biotouch Mosaic aparato 1-3 Prong ROUND / 3 Prong FLAT adatos 1 vnt.
  1.30€

  Produkto kodas: MosaicNeedle

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nerūdijančio plieno Biotouch Mosaic aparato vienkartinės adatos  Apibūdinimas:Pagamintos iš nerūdijančio plienoSteriliosVienkartiniam naudojimui Specifikacijos: Šios adatos yra specialiai sukurtos Mosaic aparatui, jos skirtos permanentinio makiažo procedūroms. Apvaliosios adatos puikiai tinka a..
 • Biotouch Mosaic aparato 1- 2/3 Prong and FLAT adatų antgaliai 1 vnt.
  0.75€

  Produkto kodas: MosaicCap

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • Goochie viengalė adata (ypač aštri)
  0.45€

  Produkto kodas: GOO1A

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie sutrumpinta viengalė adata skirta Goochie Super Liner ir Goochie Super Liner 2 aparatams. ..
 • RT (Round) apvalūs guminiai laikikliai 25mm skersmens
  0.43€

  Produkto kodas: RTGRIP

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
 • Kartridžai Dr. Pen A6 meso ir permanentinio makiažo - aparatui
  3.50€

  Produkto kodas: A6Cart

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Kartridžai Dr. Pen A6 meso ir permanentinio makiažo -  aparatuiMėlynas apsauginis gaubtas.Titaninės adatosReguliuojamas mikro-adatų ilgis (0,25 mm-2,5 mm).Kiekvienas kartridžas supakuotas steriliame, apsauginiame įpakavime.Pagrindinės funkcijos:R1: Permanentiniui makiažui (akių kontūrui, antakiams, lūpoms) ir tatuiruot..
 • Microblading 14-18 U adata- 0,18mm (1 pcs.)
  0.79€

  Produkto kodas: MU0,18mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Naudoti su Microblading laikikliaisKiekviena adata steriliai supakuota..
 • CC Brow chna (henna) pigmentas antakiams 5 - 10 g.
  9.00€

  Produkto kodas: CCBrowsachet

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nauja antakių priežiūros ir dažymo chna (henna) tecnologija užtikrina ilgalaikį pigmentų poveikį. Pigmentas ant odos išsilaiko 7-14 dienų, o ant plauko iki 6 savaičių. Įrodyta, jog antakių chna pigmentai atkuria ir pagerina antakų būklę iki 60%. Naudojant chna (henna) pigmentus Jūs:- atkursite antakių būklę- ištaisysite ant..
 • KWADRON Tatuiruočių kartridžai 1 pcs.
  1.45€

  Produkto kodas: KWADRON T C

  Būsena: Laikinai neturime

  KWADRON Tatuiruočių kartridžai„Kwadron“ tatuiruočių kartridžų adatos yra įvairių konfigūracijų. Šiose naujuose kartridžuose yra adatų stabilizavimo sistema, užtikrinanti optimalų adatų veikimą. Antgaliai yra pagaminti iš medicininio plastiko, todėl trintis tarp adatos ir galiuko yra minimali, todėl adatos ilgiau išlieka aštrios...
 • Ultra Duration anestetikas (30 ml.) 1vnt.
  49.00€

  Produkto kodas: ULTRASKFD

  Būsena: Laikinai neturime

  Ultra Duration anestetikas (30 ml.) Prailginto veikimo anestetikas idealiai tinkantis lūpų bei antakių permanentinio makiažo procedūroms. Anestetikas naudojamas procedūros metu 2-3 kartus. Efektyviai sumažina skausmą ir diskomfortą procedūros metu. Veikliosios medžiagos: Lidokainas, Tetrakainas, Epinefrinas Kiekis: 30 m..
 • Black Pearl Nitrilinės pirštinės (XS - M - L)
  15.90€

  Produkto kodas: BLPE

  Būsena: Laikinai neturime

  Black Pearl Nitrilo pirštinėsNesterilios, lateksinės, be pudros, kas mažina rankų odos sualergizavimo tikimybę.Pakuotėje yra 100 vnt. S-M-L dydžio pirštinės...
 • Biomaser Microblading 12-14-18-21 U adata- 0,25mm ( 1 pcs.)
  0.69€

  Produkto kodas: BMU0,25mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Aukštos kokybės Microblading adatosTik vienkartiniam naudojimuiDydžiai: 12-14-18-21 U (0,25 mm)..
 • Tatuiruotės perkėlimo popierius (Spirit) (5 vnt.)
  2.85€

  Produkto kodas: Spirit1

  Būsena: Laikinai neturime

  1) Viršutinis sluoksnis yra baltas. Tai sluoksnis, kad jūsų vaizdas būtų perkeltas . 2) Antrasis sluoksnis nėra privalomas, paprastai šis sluoksnis yra išmetimui. 3) Trečias sluoksnis yra raudonos / mėlynos spalvos. Paspaudus ant šio sluoksnio spalvos danga perkeliama į viršutinį lapą. 4) Paskutinis sluoksnis yr..
 • Li Pigments Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: H2Oeyebrows

  Būsena: Laikinai neturime

  Micro Colors H2O pigmentai antakiams (12ml.)Micro Colors H2O pigmentai savo sudėty turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupei...
 • CC Brow chna (henna) pigmentas antakiams 5 g. indelis
  11.00€

  Produkto kodas: CCBrow10

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nauja antakių priežiūros ir dažymo chna (henna) tecnologija užtikrina ilgalaikį pigmentų poveikį. Pigmentas ant odos išsilaiko 7-14 dienų, o ant plauko iki 6 savaičių. Įrodyta, jog antakių chna pigmentai atkuria ir pagerina antakų būklę iki 60%. Naudojant chna (henna) pigmentus Jūs:- atkursite antakių būklę- ištaisysite ant..
 • Biomaser vienkartinis Microblading laikiklis
  2.80€

  Produkto kodas: MOFCDS

  Būsena: Laikinai neturime

  Biomaser vienkartinis Microblading laikiklis Supakuotas steriliame įpakavime.   ..
 • Tattoo Soothe anestetinis gelis (30ml.)
  42.00€

  Produkto kodas: TATTOOGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  Tattoo Soothe anestetinis gelis (30ml.) Anestetinis gelis tinka visoms permanentinio makiažo procedūroms.Anestetikas naudojamas procedūros metu. Sudėtis: 5% lidokainas, tetrakainas, epinefrinas. ..
 • Laikinai neturime
  Kodan Tinktur Forte odos ir rankų dezinfekcijai 250ml. / 1l.
  Kodan Tinktur Forte odos ir rankų dezinfekcijai 250ml. / 1l.
  19.00€

  Produkto kodas: Tinktur Forte

  Būsena: Laikinai neturime

  Odos dezinfekcijos priemonė Kodan Tinktur Forte Kodan Tinktur Forte farbloß yra paruoštas naudojimui odos antiseptikas, naudojamas prieš operacijas, paimant kraują, leidžiant vaistus, darant injekcijas. Dėka plataus veikimo spektro, greitai ir ilgai veikiančių aktyviųjų medžiagų Kodan® Tinktur Forte puikiai atlieka sav..
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius 4 sluoksnių FFP2 1vnt.
  5.90€

  Produkto kodas: ffp2

  Būsena: Laikinai neturime

  EP005 FF2 kaukė - respiratorius užtikrina aukšto lygio kvėpavimo takų apsauga, filtravimo efektyvumas iki 95%. Sandariai priglunda.Aukštos kokybės elastinės virvutės leidžia patogiai nešioti kaukę ilgą laiką.Didelio tankio neaustinis audinys - nanofiltravimas - FFP2 filtravimas.Atspari drėgmei, netoksiška, nedirginanti...
 • Apsauginė veido kaukė - respiratorius su vožtuvu 4 sluoksnių KN95/FFP2 1vnt.
  4.75€

  Produkto kodas: KN95-1

  Būsena: Laikinai neturime

  Produkto aprašymas:Spalva: baltaSulenktos kaukės dydis: 130 x 107 x 10 mm Medžiaga: polipropilenasFunkcija: Kaukė - respiratorius veiksmingai apsaugo nuo kenksmingų medžiagų įsiskverbimo,  filtravimo efektyvumas iki 95%.Nosies tiltelis pagerina produkto sukibimą.Patogus nešioti. Kaukė yra pakankamai plati, kad užd..
 • Skin Monarch Avant-Garde linijos lūpų pigmentai 5 ml.
  35.00€

  Produkto kodas: Avant-Garde1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch akademijos pigmentai yra pagaminti iš geriausių sertifikuotų ingredientų pasaulyje.Geriausi pasaulio pigmentai permanentiniam makiažui sudėtyje neturi geležies, yra stabilaus intensyvumo ir išlieka ilgiau odoje.Atliekant permanentinio makiažo procedūrą pigmentai yra labai svarbu, siekiant geriausio rezultato!Pigment..
 • Biomaser Microblading 12 - 14 CF adata (auksinė - kieta) 1 vnt.
  0.69€

  Produkto kodas: BMcfb

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Aukštos kokybės Microblading adatosTik vienkartiniam naudojimuiDydžiai:  12, 14 CF (0,30 mm)..
 • ALCOTIP Prieš procedūrinės dezinfekcinės servetėlės (100vnt.)
  6.00€

  Produkto kodas: KEWOEFH

  Būsena: Laikinai neturime

  ALCOTIP prieš procedūrinės dezinfekcinės servetėlės (100vnt.) ALCOTIP servetėlės skirtos odos paruošimui prieš injekcijas ir kitas procedūras. Kiekviena servetėlė sterilioje pakuotėje. Greitai džiūsta, nealergizuoja odos. Pakuotė:100 vnt. Ženklintos CEDydis: 6 x 3 cm ..
 • Skin Monarch VIP po procedūrinis balzamas 5 ml.
  2.80€

  Produkto kodas: SMvip

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Po procedūrinis balzamas permanentiniam makiažui, microblading ir tatuiruočių procedūroms. Intensyviai ramina odą, užtikrina greitesnį gijimas ir apsaugą nuo saulės.Tepkite 1-3 kartus per dieną, atsižvelgiant į meistro rekomendacijas.Sudėtis:Ricinus communis oil, butyrospernum parkii butter, cocos nucifera oil, beeswax, toc..
 • Skin Monarch Baron 360 Kartridžai (20 vnt.)
  35.00€

  Produkto kodas: Baroncart

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch su pasididžaivimu pristato aukščiausios kokybės kartridžus skirtus profesionaliems permanentinio makiažo ir tatuiravimo meistrams.Tinka daugumai aukštos klasės prietaisų. Specialūs kartridžų antgaliai padaro darbą žymiai greitesnį. Ilgo galiuko adatos greitesniam pigmento įvedimui – mažiau odos pažeidimų. Dėl t..
 • Vienkartinės surauktos kepurėlės (20vnt.)
  3.00€

  Produkto kodas: OHFSUHF

  Būsena: Laikinai neturime

  Vienkartinės surauktos kepurėlės (20vnt.) Dviguba elastinė gumelė užtikrina higienišką apsaugą, bet kurioje gamybos srityje. ..
 • Microblading 18-21 U adata- 0,18mm (1pcs.)
  0.79€

  Produkto kodas: MU0,18mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • MESONUMB anestetinis gelis - 60 / 120 g.
  165.00€

  Produkto kodas: MESONUMB

  Būsena: Laikinai neturime

  MESONUMB anestetinis gelis tinka įvairioms procedūroms pvz.; lazerių,  veido odos patempimo, permanentinio makiažo, microblading ir kitoms.Šis anestetinis gelis susideda iš 3 pagrindinių sudedamųjų daliu; 6% tetrakaino, 4% lidokaino, 20% benzokaino, todėl yra ypač veiksmingas ir jį naudojant skausmas akimirksniu numalši..
 • Beauty Group antgaliai (3F, 5F, 7F)
  0.35€

  Produkto kodas: Suncaps1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Antgaliai yra permatomi, dėl to puikiai matoma, kiek aparatas paima pigmento. Antgaliai yra itin siauri, todėl adata bus stabili ir suteiks Jūsų darbui preciziškumo.Tinka aparatams Miracle, Classics, Giant Sun, Beauty Group...
 • Lipni juosta gripui (5cm)
  3.50€

  Produkto kodas: COVEGRI

  Būsena: Prekyboje

  Lipni juosta gripui (5cm)Apibūdinimas:- Tatuiruočių lipni juosta skirta apvynioti aplink tatuiruočių mašinėlės rankenėlę, kad išvengti slydimo ir nešvarumų.- Juostelė yra labai lanksti ir lengvai naudojama.- Vienkartinė, lipni- švari ir sanitarinė apsauga.- Labai rekomenduojama įvynioti savo tatuiruočių mašinėlės rankenėles kiek..
 • Laikinai neturime
  Original Dr. Numb anestetinis kremas (30g.)
  Original Dr. Numb anestetinis kremas (30g.)
  35.00€

  Produkto kodas: DRNUMBER

  Būsena: Laikinai neturime

  Dr. Numb yra vienas populiariausių kremų Amerikoje dabar jau ir Lietuvoje! Dėl savo sudėtyje esančių ingridientų veikia stipriau negu kiti žinomi anestetikai Lietuvoje. Šį anestetinį kremą reikia naudoti 20 minučių prieš procedūrą.Dr. Numb yra saugus  ir sumažina skausmą proedūros metu. ..
 • Pieštukas antakių procedūrai (rudas)
  4.92€

  Produkto kodas: BFAO-0001s

  Būsena: Laikinai neturime

  Specialiai sukurtas pieštukas antakių permanentinio makiažo procedūrų pradžiai. Puikiai piešia antakius, taip pat lengvai nusivalo. Spalva: ruda ..
 • Plėvelė anestetikams
  3.00€

  Produkto kodas: TAPEANES

  Būsena: Prekyboje

  Plėvelė anestetikams Plotis: 40 mm Ilgis: 200 m   ..
 • Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (15ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: 15mlLiPigmentsAqua

  Būsena: Laikinai neturime

  Li Pigments Aqua pigmentai antakiams (15ml.)Li Pigments Aqua pigmentai savo sudėtyje turi neutralizatorius, kad įvesta spalva nekistų, vandens pagrindo formulė. Nebūtina maišyti tarpusavyje, kad išgauti spalvą, galima dirbti ir su vieną spalvą. Implantuojami greitai ir lengvai, tinka visų tipų odai, bet kuriai etninei grupe..
 • Giant Sun korpuso ašies dalis permanentiniam makiažui
  1.45€

  Produkto kodas: GIANTG2

  Būsena: Prekyboje

  Korpuso ašies dalis yra steriliame E.O. dujų pripildytame atskirame įpakavime. Sterilios pakuotės, atitinka pasaulio sveikatos standartus.   Į šią korpuso dalį įsistato adata.   ..
 • Fibroblast po procedūrinis balzamas (Šviesus, 50ml.)
  25.00€

  Produkto kodas: FIBROBALM

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Gijimą skatinantis Fibroblast po precodūrinis balzamas.Pažeistą odą tepti 1 kartą per dieną, ryte.Sudėtis: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Elaeis Guinensis Kernel Oil, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Dimethicone Copolyol, Cera Alba, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Polyplyce..
 • Beauty Group klasikinės adatos (3F, 5F, 7F)
  0.90€

  Produkto kodas: Clasneed1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Beauty Group klasikinės adatos (skirtingo dydžio)Kiekviena adata yra sterilus E.O.Tinka antakių, akių vokų ir lūpų procedūroms.Adatų dydžiai:3F5F7F..
 • Išankstinis užsakymas
  Medvilniniai krapštukai (50 vnt.)
  Medvilniniai krapštukai (50 vnt.)
  1.45€

  Produkto kodas: COBU

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  -viengaliai krapštukai-nesterilūs-dideli-ilgis 150 mm -supakuoti maišeliuose po 50 vnt...
 • Mei-Cha SAPPHIRE SERIES vienkartinis antgalis 1vnt.
  0.80€

  Produkto kodas: Mei-Chaa

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  ..
 • RS apvalios adatos spalvinimui 0.35mm (5 vnt.)
  0.85€

  Produkto kodas: rstattoo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  RS apvalios adatos spalvinimui:3RS4RS5RS7RS8RS9RS11RS13RS14RS15RS18 RS..
 • Gelinis eskizo rašiklis Juodas / Raudonas (0.5mm) 1vnt.
  2.90€

  Produkto kodas: AH-801A

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  - Švelniai rašo, netoksiškas, nesilieja- Patogi forma- Atsparus drėgmei- Dydis 0,5mm- Skirtas: lūpoms ir akių linijai..
 • Dermclar Lift Solution (Dmae 3%) 2ml
  1.82€

  Produkto kodas: LiftSolution

  Būsena: Prekyboje

  DMAE  stiprina veido raumenis. Tyrimų metu įrodyta, kad DMAE slopinančiai veikia ląstelinį pigmentą lipofusciną, kuris susidaro ir kaupiasi ląstelių viduje vyresniame amžiuje ir skatina senėjimo požymius. 2-dimethylaminoethanol (DMAE) dėl mažos molekulės greitai prasiskverbia į odą, stangrindamas ją, suteikdamas ,,liftingo“..
 • Biomaser Microblading 16 CF adata (Ypač aštri- 0,20mm) 1 vnt.
  0.69€

  Produkto kodas: BM16CF0,20mm

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Aukštos kokybės Microblading adatosTik vienkartiniam naudojimuiDydžiai:  16 CF (Ypač aštri- 0,20mm)..
 • Žiedas pigmento indeliui Nr.4
  0.20€

  Produkto kodas: ZIED4

  Būsena: Prekyboje

  Žiedas pigmento indeliui Nr.4 ..
 • RM apvalios magnum adatos 0.35mm (5 vnt.)
  1.01€

  Produkto kodas: RM

  Būsena: Laikinai neturime

  1 . Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 2 . Kiekviena adata atskirai supakuota ir sterilizuota 3 . Puikiai tinka visų tipų tatuiruočių mašinėlėms 4 . Tinka profesionaliam naudojimui Pakuotę sudaro : 50 vnt. (kaina nurodyta 1 vnt.) Papildomas informacija Adatos buvo sterilus su EO.G , naudokit..
 • Dermclar Aesthetic Solution Of Vitamin C 2ml.
  1.82€

  Produkto kodas: AntiwrinkleSolution

  Būsena: Laikinai neturime

  Vitaminas C (Askorbo rūgštis) dalyvauja beveik visose odos funkcijose, t.y. gydo žaizdas, padeda jungiamajam audiniui augti, odai atsinaujinti, kolagenui sintezuotis, stiprinti kapiliarus, saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio ir priešlaikinio odos senėjimo. Vitaminas C stiprina odos kapiliarus, gerina odos imunitet..
 • Žiedas pigmento indeliui
  0.52€

  Produkto kodas: GIANTP11

  Būsena: Laikinai neturime

  Žiedas naudojamas kartu su pigmento indeliu. Tai pagreitina permanentinio makiažo procesą. ..
Scroll
1